КМДА Київська міська державна адміністрація


Документообіг у Департаменті

Щодо звернень громадян:

Протягом звітного періоду до Департаменту житлово-комунальної інфраструктури надійшло 5030 звернень громадян, що на 22% менше минулорічного показника. Основні питання, з якими звертаються мешканці, це: відновлення гарячого водопостачання, проведення капітального ремонту будинків, ліфтів, ремонту квартир, ремонту санітарно-технічного обладнання, благоустрою прибудинкової території, озеленення, перерахунку за житлово-комунальні послуги, розробки програм водопровідно-каналізаційного господарства приватного сектору, здійснення протизсувних заходів, впровадження технології роздільного збирання твердих побутових відходів.

Відповідно до затвердженого графіку керівництвом Департаменту проводилися особисті прийоми громадян. Директором проведено 24 особистих прийомів, під час яких прийнято – 98 громадян та 12 виїзних особистих прийомів, на яких прийнято 57 громадян. Заступниками директора проведено 27 особистих прийомів.

Для підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян та для надання кваліфікованої консультації під час проведення особистих прийомів громадян директором Департаменту та його заступниками, обов’язково запрошуються фахівці управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрацій, житлово-обслуговуючих організацій .

З метою оперативного вирішення звернень громадян міста з проблемних питань, роз'яснення та реалізації громадянами  права на звернення і особистий прийом, в Департаменті  працює телефон «Гаряча лінія». Протягом  звітного  періоду в телефонному режимі до керівництва  звернулося  33 громадянина.

Всі звернення розглянуто відповідно до вимог чинного законодавства з дотриманням строку розгляду звернень громадян, визначеного законодавством, строку пересилання звернень іншим уповноваженим органам. Особлива увага приділяється розгляду звернень громадян, отриманих від Героїв України, учасників АТО, родичів учасників АТО, Інвалідів ВВВ, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, членів багатодітних родин та одиноких матерів. При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.