Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київтеплоенерго" - виконавець послуг з постачання теплової енергії та гарячої води

Відповідно до Угоди щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу міста Києва від 27.09.2001, укладеною між Київською міською державною адміністрацією та ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», майно паливно-енергетичного комплексу комунальної власності територіальної громади міста Києва було передано у володіння та користування ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

Відповідно до рішення Київської міської ради від 20.06.2017 № 439/2661 та рішення від 24.04.2018 №517/4581 зазначену Угоду припинено та встановлено терміни повернення майна територіальній громаді міста Києва: 30 квітня 2018 року – для об’єктів теплопостачання, з 1 липня 2018 року – для ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, сміттепереробного заводу «Енергія» та іншого майна.

На виконання рішення Київської міської ради її виконавчим органом визначено комунальне підприємство, за яким на праві господарського відання закріплюватиметься майно комунальної власності територіальної громади м. Києва після припинення Угоди та повернення такого майна з володіння та користування ПАТ «Київенерго». Таким комунальним підприємством визначено комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго».

З 01 травня 2018 року комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» стало виконавцем послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води.

Згідно чинного законодавства КП «Київтеплоенерго» підготовило договір про надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, який є договором приєднання відповідно до норм ст. 634 Цивільного кодексу України. Цей договір приєднання вважається акцептованим усіма споживачами, які в установленому порядку не надали заперечення щодо умов цього договору. Договір опублікований у газеті «Хрещатик» від 28.03.2018 №34 (5085) (сторінка 6).

 

 

 

 

 

 

 

Версiя для друку