Головна  →  Актуально  →  Житлово-комунальне господарство  →  Надання показників лічильників
Передача показників квартирних лічильників гарячої води
 
Нарахування плати за послуги з постачання теплової енергії та гарячої води здійснюються виконавцем відповідної комунальної послуги за показаннями приладів обліку, переданих в попередньому місяці. З травня 2018 року на території міста Києва виконавцем послуг з постачання теплової енергії та гарячої води здебільшого є комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київтеплоенерго"
 
З метою коректного нарахування плати за спожиті комунальні послуги споживачам потрібно подавати показання квартирних приладів обліку спожитих комунальних послуг у період з 11 числа і до кінця поточного місяця будь-яким зручним способом:  
 
1. Через "Особистий кабінет" на сайті комунального концерну "Центр комунального сервісу";
2. На сайті КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" (КП "ГІОЦ").

Для передачі показань необхідно : 

1. Зареєструватися або зайти в існуючий обліковий запис в Особистому кабінеті на сайті КК "Центр комунального сервісу" або на сайті КП "ГІОЦ".  
2. Відкрити Вашу адресу, натиснути на кнопку "Внести показання лічильників", яка знаходиться внизу рахунку.
3. Ввести попередні та поточні показання, поставити відмітку про бойлер (за наявності).
4. Натиснути кнопку "Надіслати дані". 
 
Окрім особистого кабінету, показання можна передати:
- за телефоном КК "Центр комунального сервісу" - (044) 247-40-40 (з 8.00 до 20.00).
-  у сервісних центрах комунального концерну "Центр комунального сервісу".   
 

Передача показників квартирних лічильників холодної води  

Нарахування плати за послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення здійснюються виконавцем зазначених послуг за показаннями приладів обліку, переданих в попередньому місяці. На території міста Києва виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення здебільшого є  ПрАТ "АК "Київводоканал"

Подавати показання квартирних приладів обліку води необхідно щомісяця з 10 числа і до кінця поточного місяця будь-яким зручним способом: 

1. У сервісних центрах комунального концерну "Центр комунального сервісу";
2. На сайті ПрАТ "АК "Київводоканал" (в розділі "Надати показники");
3. Через "Особистий кабінет" ПрАТ "Київводоканал"; 
4. За допомогою мобільних додатків "Viber"/Telegram", приєднавшись до паблік акаунтів ПрАТ "АК "Київводоканал"; через графу у платіжному повідомленні "Для нарахувань на наступний місяць", звертаючи увагу операторів фінансових установ про необхідність внесення показань в систему; 
5. За телефоном контакт-центру ПрАТ "Київводоканал" - (044) 202-02-02. 

Додаткова інформація на сайті ПрАТ "АК "Київводоканал". 

 Інфографіка: ТУТ


 
Способи передачі ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" показників квартирних лічильників гарячої води 
В термін з 10 по останнє число включно поточного місяця Ви можете передати ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" показники наступним чином:
 
1. Скориставшись особистим кабінетом, який розміщений на офіційному веб-сайті товариства. Для цього потрібно лише зайти на сайт, зареєструватися, вказати поточні та попередні показники лічильника www.tec4.kiev.ua/cabinet
 
2.  Залишити показники лічильника зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 292-02-57, (044) 292-02-13, надавши оператору кол-центру необхідну інформацію: номер о/р, адресу споживача, поточні та попередні показники лічильника.
3. За допомогою електронної пошти, надіславши листа на електронну поштову адресу товариства: gvptec4@ukr.netdartec4@ukr.net, в якому зазначити: номер о/р, адресу споживача, дату подачі, поточні та попередні показники лічильника. 

4. Через мобільний додаток VIBER (066) 993-20-10. Надіславши повідомлення у VIBER на вказаний номер товариства, зазначивши: номер о/р, адресу споживача, номер лічильника, поточні та попередні показники лічильника. 

5. Передати показники можливо і зателефонувавши до Центру обслуговування клієнтів ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за номером (044) 277-6-277 (перевівши телефон в тоновий режим), необхідно ввести наступні дані: номер о/р, поточні та попередні показники лічильника.

Передати показники лічильників в термін з 10 по 25 число поточного місяця, Ви можете також завітавши до приміщень Ваших ЖЕК, в яких розміщені скриньки для подачі показників, необхідно вказати: номер о/р, адресу споживача, дату подачі, поточні та попередні показники.

Адреси ЖЕК:

 1. ЖЕК 406: Рогозівська 4/16
 2. ЖЕК 405: Челябінська 9-Г
 3. ЖЕК 404: Харківське шосе 7/1
 4. ЖЕК 403: Тампере 1/22
 5. ЖЕК 402: Пожарського, 8-А
 6. ЖЕК 401: Гагарина, 17Б
 7. ЖЕК 210: Севастопольська 1/11
 8. ЖЕК 209: Харківське шосе 51А
 9. ЖЕК 208: Волго-Донская, 74
 10. ЖЕК 203: Харківське шосе 172Б
 11. ЖЕК 202: Вербицького, 16
 12. ЖЕК 201: Анни Ахматової, 2-А
 13. Та в будинках ОСББ та ЖБК

Також передача показників в період з 10 по останнє число включно поточного місяця, можлива через поштові скриньки, які розміщені в Центрі обслуговування клієнтів ТОВ «Євро-Реконструкція», що знаходиться за адресою: вул. П.Усенка, 3, вказати: номер о/р, адресу споживача, дату подачі, поточні та попередні показники лічильника. 


  

Звертаємо увагу, що вчасна передача показань забезпечить правильність нарахувань за користування комунальними послугами в подальшому. 
 
  

 

 
 
 

 

Версiя для друку