КМДА Київська міська державна адміністрація


Громадське обговорення Плану  заходів з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року на середньостроковий період 2016 – 2018 років

Робочою групою з реалізації стратегічної ініціативи «Першокласна інфраструктура»  в частині житлово-комунального господарства напрацьовано Проектні ідеї, що можуть бути включені до Плану  заходів з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року на середньостроковий період 2016 – 2018 років.

Зазначені Проектні ідеї стосуються таких пріоритетних напрямків, визначених Стратегією розвитку міста Києва до 2025 року, як Модернізація водоканалізаційного господарства та реконструкція очисних потужностей та Модернізація енергетичного господарства.

Запрошуємо всіх осіб, зацікавлених у розвитку столиці, взяти участь у громадському обговоренні запропонованих Проектних ідей.

Пропозиції та зауваження до Проектних ідей можна надавати до 14 грудня 2015 року у письмовому вигляді на адресу Департаменту житлово-комунальної виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою вул. Велика Житомирська, 15-А, к. 14 та/або в електронному вигляді на e-mail: strateg-rgkg@ukr.net з поміткою «Щодо Проектних ідей».

У разі виникнення питань, звертайтесь за тел. (044)279-12-66.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.