КМДА Київська міська державна адміністрація


Управління організаційної роботи Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 

 

Начальник управління - Нікулеско Сергій Григорович


Адреса: 01001, м. Київ, вул. В.Житомирська,15-А

е-mail: dzki@kievcity.gov.ua

 

Структура Управління:

- відділ документообігу та аналітичної роботи:   

тел. (044) 272-33-80  (вул. В. Житомирська, 15-А )

тел. (044) 235-87-28  (вул. Б. Хмельницького, 3 )


- відділ моніторингу та контролю:

тел. (044) 272-33-80

е-mail: dzki@kievcity.gov.ua  


- відділ звернень громадян та доступу до публічної інформації: 

(особистий прийом громадян, розгляд звернень громадян та інформаційних запитів) 

тел. (044) 272-04-93

е-mail: dzki@kievcity.gov.ua  


- сектор інформаційної політики:

тел. (044) 279-29-21

е-mail: dzki@kievcity.gov.ua  


Основні завдання: 

 • Організаційне та документальне забезпечення діяльності Департаменту,  його структурних підрозділів, здійснення заходів щодо оптимізації їх роботи, підвищення рівня ефективності управління.
 • Здійснення електронної реєстрації та облік документів, формування та ведення номенклатури справ Департаменту.
 • Реалізація державної політики у сфері підвищення рівня та ефективності управлінської діяльності, ведення діловодства, планування та організації виконання доручень центральних органів влади, керівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), міських цільових програм в структурних підрозділах Департаменту, координацію та взаємодію  з ними у визначеній сфері діяльності.
 • Розроблення методичного забезпечення по удосконалення стилю та методів управлінської діяльності Департаменту, його організаційного та документального забезпечення.
 • Забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових осіб цих органів щодо захисту прав та інтересів.
 • Забезпечення права громадян на доступ до публічної інформації.
 • Опрацювання звернень громадян, що надійшли на адресу Департаменту.
 • Організація та проведення прийому громадян, надання в межах компетенції роз’яснень, рекомендацій та консультацій з порушених ними питань.
 • Здійснення інформаційної діяльності у сфері житлово-комунального господарства міста Києва.
 • Проведення популяризації процесів розвитку житлово-комунального господарства, організація інформаційно-комунікаційних заходів, (прес-конференцій, брифінгів, експертних зустрічей, виступів на телебаченні, радіо, розміщення інформації в ЗМІ, тощо).
 • Координація інформаційної взаємодії з громадськістю шляхом організації опрацювання пропозицій, коментарів, статей, тощо щодо розвитку та функціонування житлово-комунального господарства міста Києва, розміщених у мережі Інтернет, в соціальних мережах, інших засобах масової інформації тощо та забезпечення зворотного зв’язку.

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.