КМДА Київська міська державна адміністрація


Управління розвитку житлово-комунального господарства 

Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 

 

Координує діяльність Управліннязаступник директора Департаменту Пастухов Іван Анатолійович

Начальник управління - Радченко Віра Михайлівна


Структура Управління:

Відділ стратегії розвитку житлово-комунального господарства (вул. Велика Житомирська, 15-А)

тел. (044) 279-12-66  

е-mail: dzki@kievcity.gov.ua

Відділ економічного аналізу галузі (вул. Велика Житомирська, 15-А) 

тел. (044) 272-06-24  

е-mail: dzki@kievcity.gov.ua

Сектор інформаційного забезпечення та комунікації (вул. Б. Хмельницького, 3)

тел. (044) 279-36-23

е-mail: zki.sip@kievcity.gov.ua 


 Основні завдання:

  • Аналіз структури доходів та видатків підприємств житлово-комунальної галузі міста Києва.
  • Моніторинг взаєморозрахунків між учасниками ринку житлово-комунальної галузі.
  • Забезпечення на території міста реалізації державної політики у сфері розвитку житлово-комунального господарства, організації заходів з його модернізації в частині надання методологічної підтримки ініціативним групам щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. 
  • Координація діяльності з розроблення та реалізації державних і місцевих цільових програм у сфері житлово-комунального господарства, визначення пріоритетних напрямків розвитку галузі.
  • Моніторинг ефективності реалізації у м. Києві державних і регіональних програм, спрямованих на модернізацію та розвиток житлово-комунального господарства.
  • Здійснення організаційного забезпечення роботи Науково-технічної ради.
  • Здійснення організаційно-технічного забезпечення роботи комісії для проведення конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках, де створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках.
  • Вивчення та аналіз стану наукового розвитку у сфері житлово-комунального господарства.
  • Проведення популяризації процесів розвитку житлово-комунального господарства, організація інформаційно-комунікаційних заходів, (прес-конференцій, брифінгів, експертних зустрічей, виступів на телебаченні, радіо, розміщення інформації в ЗМІ, тощо).
  • Координація інформаційної взаємодії з громадськістю шляхом організації опрацювання пропозицій, коментарів, статей, тощо щодо розвитку та функціонування житлово-комунального господарства міста Києва, розміщених у мережі Інтернет, в соціальних мережах, інших засобах масової інформації тощо та забезпечення зворотного зв’язку.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.