КМДА Київська міська державна адміністрація


Управління з питань енергозбереження, паливно-енергетичного комплексу та у сфері питної води Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 

 

Заступник директора Департаменту - начальник управління Малежик Олена Миколаївна

Адреса: 01001, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 3

е-mail: dzki@kievcity.gov.ua


Структура Управління:

Відділ паливно-енергетичного господарства

тел. (044) 235-92-39, (044) 278-78-84

Відділ водопровідно-каналізаційного господарства

тел. (044) 279-71-39

Відділ енергозбереження

тел. (044) 235-87-06, (044) 279-71-39

Сектор ліцензування

тел. (044) 235-87-22


 Основні завдання:

 • Бере участь у розробленні державних і місцевих цільових програм у сфері енергозбереження, паливно-енергетичного комплексу та питної води, визначенні пріоритетних напрямків розвитку.
 • Здійснює аналіз технічного стану сфери паливно-енергетичного комплексу та питної води, питного водопостачання та водовідведення.
 • Опрацьовує питання розміщення в межах міста нових або реконструкції діючих об'єктів теплопостачання та сприяння розвитку систем теплопостачання на відповідній території та надає погодження.
 • Опрацьовує питання розміщення у місті Києві об'єктів електроенергетики виходячи з інтересів територіальної громади.
 • Бере участь у розробці комплексних планів постачання енергії споживачам у місті Києві.
 • Бере участь у розробці системи заходів щодо роботи об'єктів паливно- енергетичного комплексу та у сфері питної води у надзвичайних умовах.
 • Бере участь у сприянні розвитку об’єктів паливно-енергетичного комплексу та у сфері питної води у місті Києві.
 • Бере участь у розробленні та погодженні планів перспективного розвитку сфери енергозбереження, паливно-енергетичного комплексу та у сфері питної води у місті Києві.
 • Бере участь у розробленні та здійсненні заходів щодо ефективного використання природного газу і додержання дисципліни газоспоживання; розробляє заходи щодо економії паливно-енергетичних ресурсів, впровадження нетрадиційних і відновлювальних джерел енергії, раціонального використання вторинних ресурсів і відходів виробництва.
 • Вживає заходів до поліпшення роботи з енергозбереження у бюджетній, соціальній сфері та житлово-комунальному господарстві міста; популяризує ефективне і ощадливе споживання паливно-енергетичних ресурсів.
 • Сприяє вирішенню питання з оснащення об’єктів житлово-комунального господарства засобами обліку теплової енергії та води.
 • Забезпечує відповідно до законодавства України організацію робіт з нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів на підприємствах міста.
 • Бере участь в опрацюванні інвестиційних програм стосовно об’єктів теплопостачання, крім тих, що виробляють теплову енергію на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, та у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення незалежно від форми власності.
 • Забезпечує в установленому порядку інформування населення про якість питної води та стан питного водопостачання.
 • Здійснює організаційне-технічне забезпечення прийняття рішення про видачу ліцензії, оформлення, переоформлення, анулювання, про залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, відмови у видачі ліцензії та видачу інших документів, що стосуються господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, крім виробництва, транспортування та постачання теплової енергії за нерегульованим тарифом та централізованого водопостачання та водовідведення, крім централізованого водопостачання та водовідведення за нерегульованим тарифом відповідно до законодавства.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.