КМДА Київська міська державна адміністрація


Юридичне управління Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 

 

Заступник директора Департаменту - начальник юридичного управління - Басурова Олена Анатоліївна 


Адреса: 01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 15-А

е-mail: dzki@kievcity.gov.ua


 Структура управління

- відділ координації правової роботи та правової експертизи

    тел. 486-33-51

- відділ застосування законодавства та взаємодії з державними та судовими органами 

    тел. 486-33-51

- сектор організаційно-правового забезпечення ліцензування: 

    тел. 272-04-63


Основним завданнями є забезпечення реалізації державної правової політики у сфері діяльності Департаменту житлово-комунальної інфраструктури. Управління відповідно до покладених на нього завдань виконує такі функції:

 • Організовує правову роботу, спрямовану на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів Департаментом житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
 • Здійснює методичне керівництво правової роботи структурних підрозділів Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.
 • Бере участь у підготовці проектів угод, договорів, меморандумів, протоколів, а також проектів нормативно-правових та інших актів з питань, що належать до компетенції Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.
 • Перевіряє відповідність законодавству України (проводить правову експертизу) проектів наказів, договорів (контрактів), проектів нормативно-правових та інших актів, розроблених керівниками підрозділів, працівниками Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, на яких покладено відповідний напрямок роботи, що подаються для підпису директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.
 • Інформує директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури про необхідність вжиття заходів для внесення змін до нормативно-правових актів та інших документів, визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування.
 • Проводить разом з іншими структурними підрозділами Департаменту житлово- комунальної інфраструктури роботу з перегляду нормативно-правових актів та інших документів з питань, що належать до їх компетенції, з метою приведення їх у відповідність із законодавством.
 • Забезпечує спільно з іншими структурними підрозділами Департаменту житлово- комунальної інфраструктури подання нормативно-правового акта, який зачіпає права, свободи та законні інтереси громадян або має міжвідомчий характер, на державну реєстрацію в установленому порядку до територіального органу Міністерства юстиції України.
 • Бере участь у розробці пропозицій щодо вдосконалення діяльності Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.
 • Забезпечує проведення та організацію претензійно-позовної роботи.
 • Сприяє правильному застосуванню актів законодавства про працю, а у разі невиконання або порушення їх вимог подає директору Департаменту пропозиції щодо усунення таких порушень.
 • Здійснює методичне керівництво та перевіряє стан правової роботи, подає пропозиції на розгляд директора Департаменту щодо її поліпшення, усунення недоліків у правовому забезпеченні діяльності Департаменту, вживає заходів стосовно впровадження новітніх форм і методів діяльності відділу, виконання актів Міністерства юстиції України та його територіальних органів.
 • Здійснює організаційне-технічне забезпечення прийняття рішення про видачу ліцензії, оформлення, переоформлення, анулювання, про залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, відмови у видачі ліцензії та видачу інших документів, що стосуються господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, крім виробництва, транспортування та постачання теплової енергії за нерегульованим тарифом та централізованого водопостачання та водовідведення, крім централізованого водопостачання та водовідведення за нерегульованим тарифом відповідно до законодавства.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.