КМДА Київська міська державна адміністрація


Звіт про виконання основних заходів Департаменту житлово-комунальної інфраструктури за лютий 2015 року

 1. Протягом лютого місяця 2015 року основні зусилля в діяльності Департаменту зосереджувалась на: виконання заходів щодо належного забезпечення діяльності житлово-комунальних служб у зимових умовах; розгортання роботи по виконанню завдань та планів 2015 року, їх корегування та уточнення;подаль удосконалення управлінської та фінансово-господарської діяльності у сфері вирішення завдань розвитку та реформування житлово-комунального господарства, роботи в умовах підвищеної небезпеки; опрацювання та надання звіту з  мобілізаційної підготовки, заключення договорів з підприємствами ПЕК і ВКГ на постачання послуг  в умовах особливого періоду, виконання завдань визначених указами Президента України та розпорядженням Уряду в частині, що стосується проведення часткової мобілізації та заходів цивільного захисту і безпеки населення; заходах присвячених вшануванню Небесної сотні; внесення змін до організаційно-штатної структури  Департаменту.

Організовано виконання доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів влади, Київради, Київської міської державної адміністрації, рішень розширених засідань Колегій КМДА, проведення організаційних, інформаційно-технічних, правових та інших заходів. Відповідні звітні та інформаційно-аналітичні матеріали із зазначених питань надавались до центральних органів влади, Київської міської державної адміністрації у робочому порядку та у встановлені терміни.

Забезпечено: підготовку матеріалів і участь у проведенні  нарад за участю голови Київської міської державної адміністрації, першого заступника з питань: забезпечення життєдіяльності міста в зимових умовах, ходу опалювального сезону; вирішення фінансування та стабільної роботи об’єктів комунального господарства підвищеної небезпеки, важливих обєктів життєдіяльності столиці; реконструкція та технічне переоснащення полігону №5, БСА; аналіз причин та вжиття заходів щодо ліквідації надзвичайної ситуації в мкрн. Бортничі,   аварій на інженерних мережах теплоенергетики водопостачання та водовідведення; засідання міського оперативного штабу; вирішення поточних питань діяльності житлово-комунального господарства та роботи житлово-комунальних служб інше.

Системно у плановому порядку здійснювались організаційні заходи щодо: розвитку, реформування та експлуатації житлово-комунальної інфраструктури; реалізації стратегічних ініціатив у сфері першокласної інфраструктури та ощадливої енергетики; забезпечення якості та повноти надання житлово-комунальних послуг; вирішення актуальних проблем у сфері житлового господарства, природних монополій, впровадження енергоефективності, здійснення протизсувних заходів, комунального сервісу, санітарної очистки; регламентних робіт на тепломережах; вирішення інших питань управлінської діяльності в частині, що стосується Департаменту.

Проведено  організаційно-технічні, методичні, інформаційні заходи(наради, зустрічі, засідання, комісії, огляди, перевірки інше) щодо вирішення проблем удосконалення управлінської та фінансово-господарської діяльності Департаменту, підпорядкованих підприємств, галузі в цілому. Серед них:

- стан виконання завдань визначених Київським міським головою та  вирішення окремих питань управлінської та фінансово-господарської діяльності; проходження опалювального сезону; діяльність диспетчерських служб в умовах зимового періоду;

-вирішення актуальних питань розвитку ритуальної служби; формування адресних переліків робіт з капітального ремонту об'єктів, фінансування яких передбачено Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2015 рік; переведення газової котельні на альтернативні види палива; особистий прийом громадян щодо вирішення окремих питань житлово-комунальної сфери та надання житлово-комунальних послуг; вирішення поточних питань житлово-комунальної інфраструктури із заступниками голів райдержадміністрацій; впровадження технологій енергозбереження в будівлях бюджетної сфери; особистий прийом аступника  голови КМДА Пантелеєва П.О.  по скарзі гр. Лисенко Г.А. (скарга на роботу бюветів на масиві Біличі вулиці: Ірпінська, Ушакова, Уборевича, Живописна); реалізації проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів БСА"; з питань проведення часткової мобілізації та моброботи, діяльності комунальних підприємств підпорядкованих ДЖКІ в умовах підвищеної готовності;

-з питань проведення часткової мобілізації та моброботи, діяльності комунальних підприємств підпорядкованих Департаменту; обговорення питань утримання житлового фонду, підготовка підвальних та цокольних приміщень для можливого укриття населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій у Дарницькому районі на Координаційній раді; передачі зовнішніх інженерних мереж та житлового фонду ПрАТ «Компанія Київінвестбуд» до комунальної власності тг міста Києва; передачі зовнішніх інженерних мереж холодного водопостачання та водовідведення ХК «Київміськбуд» до будинку № 23-А   вул. Вишгородська; вирішення  проблемних питань за зверненням гр. Семененя В. М.; теплопостачання житлових будинків міста від котельні Київської обл. лікарні №2; функціонування та реконструкції полігону ПАТ Київспецтранс №5, с. Підгірці; з виконавцями житлово-комунальних послуг щодо вирішення робочих питань; з  заступниками голів райдержадміністрацій щодо вирішення поточних питань житлово-комунального господарства; експлуатації та обслуговування ТОВ «Альянс-Інвест» житлового будинку №6 по вул. Тропініна;

- розрахунку на вивезення та утилізацію ТПВ, погашення заборгованості КП "Київкомун-сервіс" перед перевізниками ТПВ; реалізації інвестиційних проектів пов'язаних з будівництвом біопаливних котелень; встановлення теплових лічильників у 2015 році; виконання законодавства у сфері реалізації прав мешканців гуртожитків; стосовно  звернень від голів правління ОСББ/ЖБК щодо надання роз’яснень з питання оподаткування і статусу неприбуткової організації ОСББ/ЖБК, як юридичної особи та нарахування земельного податку; постачання холодної води для виробництва гарячої; обговорення питань реконструкції 5 полігону з  представниками компанії Деграмон; вирішення питання реалізації проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод...";  розробки інвестиційних механізмів для централізації теплопостачання на прикладі ЦТП по вул. Старонаводницькій, 8; передачі теплових мереж від котельні комунального закладу" Київська обласна клінічна лікарня"; особистий прийом громадян з проблемних питань житлово-комунального господарства та надання житлово-комунальних послуг; надання житлово-комунальних послуг мешканцям будинку на проспекті Леся Курбаса, 14-А; теплопостачання житлових будинків міста від котельні Київської обл. лікарні №2; Стосовно  конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ. Спільно з РДА, за участі представників громадських організацій, голів правління ОСББ та делегатів Координаційної ради;  Щодо  неналежного надання житлово-комунальних послуг та благоустрою територій; реалізації енергоефективних заходів в будинках ЖБК, ОСББ;

- підготовки матеріалів та організації проведення громадських слухань про виконання бюджету Департаменту за 2014 рік; реконструкції обєктів та укріплення дамб 5-го полігону ТПВ ПАТ "Київспецтранс"; колегія Київської міської державної адміністрації з питань проходження опалювального сезону; розрахунку тарифів на вивезення твердих побутових відходів; запровадження ЕСКО-механізму у бюджетній сфері;  з  підприємствами-перевізниками ТПВ щодо вирішення  поточних питань діяльності, розрахунків за паливо; з заступниками голів РДА, виконавцями житлово-комунальних послуг щодо вирішення поточних питань діяльності; з  головами правлінь ЖБК,ОСББ з питань запровадження енергозберігаючих заходів; ліквідації КП "Житловик" і виплаті заборгованості по заробітній платі; З  визначення підприємств-перевізників твердих побутових відходів інше.

Проведено  два особистих прийоми 12 громадянин керівництвом Департаменту; надані три  інтерв’ю ЗМІ з окремих питань діяльності житлово-комунального господарства.

 Підготовлено матеріали та взято участь у заходах (нарадах, комісіях, перевірках тощо) центральних органів виконавчої влади, київської міської влади, структурних підрозділів КМДА  зпитань, які відносились до сфери відповідальності Департаменту:

-в програмі "У центрі уваги" щодо опалювального сезону, створення диспетчерських служб житлово-комунальної інфраструктури столиці; засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС з питання про технічний стан експлуатації стелобитної частини підпірної стіни по вул. Хрещатик, 25; засідання Постійної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання: "Про технічний стан та умови подальшої експлуатації будівлі по вул. Басейній, 1/2 у Печерському районі м. Києва"; засіданні круглого столу з питання організації конкурсів щодо енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створено ОСББ та виступ з доповіддю на тему: «Перспективи міжнародної співпраці у сфері запровадження заходів енергоефективності у столиці»; у засіданні Робочої групи «Гуртожитки», створеної Комітет Верховної Ради України для підготовки пропозицій про вдосконалення законодавчих актів про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків; підсумки проведення новорічних свят у м. Києві; в робочій групі з комплексного обстеження технічного стану частини будівлі за адресою: вул. М.Василенка, 1; засідання постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування, будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва; комісійного обстеження житлового будинку № 6/11 на вул. Софії Перовської з питань визначення балансоутримувача будинку та відновлення електропостачання;

-засідання робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства з питання доопрацювання проекту Закону про особливості здійснення права власності у багатоповерховому будинку; засідання адмін. комісії КМДА; розширене засідання ПК Київради з питань екологічної політики; з питання відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав; щодо впровадження технологій збору і утилізації біомаси рослинного походження; робоча зустріч з представниками Японського агентства міжнародного співробітництва "Джайка"; участь у програмі "У центрі уваги"; впорядкування відносин учасників ринку житлово-комунальних послуг за участю представників КП «ГІОЦ» та ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ПАТ «АК Київводоканал», ТОВ «Євро-реконструкція» та ПАТ «Київгаз»;      

- засідання робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань гуртожитків; підведенні підсумків роботи щодо виконання плану заходів цивільного захисту і техногенно-екологічної безпеки  у 2014році та завдання на 2015р.; щодо вшанування подвигу учасників увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні; міжнародна конференція "Стратегічні напрямки розвитку ринку управління багатоквартирними будинками в Україні"; про безоплатне прийняття житлових будинків Державного підприємства «Антонов» до комунальної власності територіальної громади міста Києва; про прийняття безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх інженерних мереж Товариства з обмеженою відповідальністю «Стиль-блюз»; засідання робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства стосовно пропозицій до проекту Закону про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку; щодо прав та гарантій осіб,  які постраждали під час виконання службових обов'язків; робочому семінарі trace-енергетична ефективність м Києва та шлях його енергетичної трансформації; про проект рішення про створення Київського міського паливного резерву;

-стосовно прийняття-передачі завод ДП «Антонов» службового житла до комунальної власності територіальної громади м. Києва; погодження проекту розпорядження Київського міського голови «Про затвердження персонального складу комісії Київради із забезпечення  реалізації житлових прав мешканців гуртожитків, тощо.

 Протягом місяця виконано:

- 334 аварійних робіт на водопровідних мережах і 7 на мережах водовідведення;

- усунуто аварій: 98 на інженерних мережах з гарячого водопостачання, 34 - централізованого опалення;

- із загальної кількості 201 (187 на балансі у СВКП "Київводфонд") бюветних комплексів не працює 79 (72) одиниць;

- підприємствами-перевізниками вивезення побутових відходів здійснювалося згідно з графіками відповідно до укладених договорів в установленому порядку;

- КП "Київбудреконструкція" забезпечував супровід проектів і контроль виконання розпоряджень КМДА в частині, що стосується реконструкції, технічного нагляду та виконання робіт на  підпорядкованихоб’єктах житлово-комунальної сфери;

- КП "Водно-інформаційний центр"  прийняв 6254 відвідувачів;

-  1723 поховань громадян на кладовищах міста,в тому числі  учасників АТО – 15(70) .

 Підготовлено: 18 проектів розпоряджень КМДА, 38 наказів з питань персоналу та основної діяльності, 12 проектів договорів /угод. Забезпечено представництво київської міської влади (Департаменту) у 23 судових справах. Опрацьовано  5859 документів у тому числі  4657 - контрольних.

 2.1. Всі заходи передбачені завданнями та планами роботи Департаменту  на лютий в основному виконані. Щотижневі звіти по встановленій формі та необхідні матеріали щодо основних результатів діяльності Департаменту  надавались до Київської міської державної адміністрації та розміщались на сайті.

2.2. В організаційному забезпеченніуправлінської діяльності, основні зусилля зосереджувались на: забезпечення заходів з мобілізаційної підготовки; підтримання належної виконавської дисципліни; підвищення ефективності роботи структурних підрозділів Департаменту та організація контролю виконання програм, планів структурними підрозділами Департаменту відповідно до призначення; надійності роботи програми "АСКОД", документообігу, С-центр; оперативному вирішенні та організації виконання доручень та завдань керівництва КМДА, Департаменту; узагальнення та надання матеріалів в частині, що стосується планування та підсумків роботи за рік, місяць; організацію та проведення особистого прийому громадян керівництвом  Департаменту, системному опрацювання матеріалів і наповненні сайту, матеріально-технічному забезпеченні структурних підрозділів Департаменту інше.

Загальні дані про документообіг за період з 01.02.2015 по 28.02.2015

 

з/п

Тип кореспонденції

Загальна кількість

надходжень

З них виконані за період

Примітка

1

Службові документи (без звернень громадян, запитів на інформацію, ЗМІ, нормативно-розпорядчих, Call-центру, внутрішніх, гарячої телефонної лінії)

 

 

 

2

Звернення, пропозиції та скарги громадян

 

 

 

3

Запити на інформацію

 

 

 

4

ЗМІ

 

 

 

5

Нормативно-розпорядчі

 

 

 

6

Call-центр

 

 

 

7

Гаряча телефонна лінія

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

К-2596

 2.3. Розвиток та реформування  житлово-комунальної інфраструктури

Управлінням підготовлено матеріали, організовано та проведено робочі наради та зустрічі:

- у засіданні круглого столу з питання організації конкурсів щодо енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створено ОСББ та виступ з доповіддю на тему: «Перспективи міжнародної співпраці у сфері запровадження заходів енергоефективності у столиці» (04.02.2015);

- з питання експлуатації та обслуговування ТОВ «Альянс-Інвест» житлового будинку № 6 на вул. Тропініна, що належав ВАТ «Завод Укркабель» (12.02.2015);

- за участі представників КП «ГІОЦ» та ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ПАТ «АК Київводоканал», ТОВ «Євро-реконструкція» та ПАТ «Київгаз» з питань впорядкування відносин учасників ринку житлово-комунальних (10.02.2015, 25.02.2015);

- за участі представників Департаменту земельних ресурсів та Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві (ГУ ДФС)у зв’язку з постійними зверненнями від голів правління ОСББ/ЖБК щодо надання роз’яснень з питання оподаткування і статусу неприбуткової організації ОСББ/ЖБК, як юридичної особи та нарахування земельного податку (17.02.2015).

- за ініціативою голови громадської організації «Територіальна громада» міста Києва Дєдова С.М. проведення зустрічі з головами правління ОСББ (ЖБК) з проблемних питань (26.02.2015).

Участь у засіданнях робочих груп Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, де розглядалися питання:

- робоча група «Гуртожитки» для підготовки пропозицій про вдосконалення законодавчих актів про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків (05.02.2015, 16.02.2015, 19.02.2015, 24.02.2015);

- робоча група стосовно пропозицій до проекту Закону про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку реєстр. № 1565 (09.02.2015, 18.02.2015).

Участь у засіданнях постійної комісії Київради:

- з питань власності, де розглядалися проекти розпоряджень, а саме:

1. «Про безоплатне прийняття житлових будинків Державного підприємства «Антонов» до комунальної власності територіальної громади міста Києва;

2. «Про прийняття безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх інженерних мереж Товариства з обмеженою відповідальністю «Стиль-блюз» (17.02.2015, 24.02.2015);

- з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де розглядалося питання:

- про погодження проекту розпорядження Київського міського голови «Про затвердження персонального складу комісії Київради із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків (23.02.2015).

А також прийнято участь у Міжнародній конференції Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на тему «Стратегічні напрямки розвитку ринку управління багатоквартирними будинками в Україні.

Спільно з районними в місті Києві державними адміністраціями та за участі представників громадських організацій, голів правління ОСББ та делегати від спільноти до Координаційної ради проведено робочі зустрічі та представлення презентації на тему «Про конкурс проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках(ОСББ), за наступним графіком:

- у Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації - 09.02.2015

- у Подільській районній в місті Києві державній адміністрації - 16.02.2015

- у Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації - 17.02.2015

- у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації - 18.02.2015

- у Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації - 20.02.2015

- у Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації - 23.02.2015

- у Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації - 24.02.2015

- у Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації - 25.02.2015

Управлінням розвитку та реформування житлово-комунальної інфраструктури взято участь у виїзних нарадах:

- за участі Департаменту соціальної політики, комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація», Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, ПАТ «Київенерго», ПАТ «АК «Київводоканал», Головного управління держсанепідемслужби у місті Києві, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві, відділу примусового виконання рішень державної виконавчої служби, управління справами Національної академії наук України та телеканалу «Київ»

стосовно комісійного обстеження житлового будинку № 6/11 на вул. Софії Перовської з питань визначення балансоутримувача будинку та відновлення електропостачання (03.02.2015).

 - у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відбулася нарада з питання надання житлово-комунальних послуг мешканцям будинку на проспекті Леся Курбаса, 14-А (20.02.2015).

- стосовно прийняття-передачі службового житла завод ДП «Антонов» до комунальної власності територіальної громади м. Києва (24.02.2015).

Опрацьовані та надані звіти Управління:

- Департаменту економіки та інвестицій:

- про хід реалізації реформ у місті Києві та значення критеріїв оцінки стану впровадження реформ у підпорядкованій сфері;

- стан виконання завдань та заходів з реалізації Стратегічної ініціативи «Першокласна інфраструктура» в частині житлово-комунального господарства «Ощадлива енергетика» у 2015 році.

- Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України:

- надання звіту про хід та результати виконання у 2014 році загальнодержавних програм.

Постійно проводиться моніторинг щодо вжиття заходів про виконання Закону України «Про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки».

Протягом лютого місяця забезпечено підготовку, супроводження та погодження у відповідних службах міста Києва проектів рішень Київради та проектів розпоряджень Київської міської державної адміністрації, зокрема про приватизацію гуртожитків, прийняття житлового фонду, службового житла, зовнішніх інженерних мереж, обладнання електролічильників, гуртожитків та об’єктів соціальної інфраструктури до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

На виконання Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» здійснювалась робота по розгляду звернень громадян, зокрема, щодо реалізації житлових прав мешканців гуртожитків, пов’язаних з видачею ордерів мешканцям гуртожитків та подальшою приватизацією житлової площі, питання використання кімнат у гуртожитках, які здаються в оренду.

2.4. Контроль експлуатації  житлово-комунальної інфраструктури

       План  роботи Управління на лютий місяць виконано повністю.

          На протязі звітного місяця організаційно забезпечено та проведено наради під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О. з питань:

- з поточних питань (взаєморозрахунки між тепло-водопостачальними підприємствами та житловими організаціями; про виплату заробітної плати працівникам підприємств житлового господарства комунальної власності міста; про Регламент співпраці житлових організацій міста Києва та ПАТ «АК «Київводоканал» для забезпечення здійснення населенням міста Києва заходів з повірки квартирних приладів обліку холодної води»).

Підготовлено матеріали та взято участь у:

-   засіданнях робочої групи по розробленню організаційно-правових заходів з удосконалення та оптимізації структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва;

-   нараді з питання «Про підсумки проведення новорічно-різдвяних свят у місті Києві»;

-   виїзній нараді з питання підготовки та проведення заходу із відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав;

-   нараді під головуванням Пантелеева П.О. щодо формування проекту Переліку природоохоронних заходів у місті Києві у 2015 році;

-   нараді під головуванням Пантелеева П.О. з питання розрахунку на вивезення та утилізацію ТПВ;

-   нараді під головуванням Пантелеева П.О. з підприємствами-перевізниками ТПВ з поточних питань;

-   нараді під головуванням Пантелеева П.О. щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні;

-   нараді під головуванням Пантелеева П.О. щодо розрахунку тарифу на вивезення ТПВ;

- у розширеному засіданні  Колегії Київської міської державної адміністрації з питання «Про стан проходження опалювального сезону 2014-2015 року в м. Києві»;

-   у виїздній нараді з поточних питань;

-  семінарі з питань порушень в організаціях норм чинного трудового законодавства пов’язаних із змінами в структурі підприємств та можливим наміченим скороченням.

        Організовано та проведено нараду з питання механізму створення та обсягів наповнення бази даних об’єктів нерухомості в місті Києві (на виконання п.1 протоколу доручень №1 від 30.01.2015 про адміністрування податку на нерухомість в місті Києві) за участю представників КП «ГІОЦ», Бюро технічної інвентаризації, міграційної служби та ГУ ДФС м. Києва.

         Щопонеділка надається інформація Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України стосовно ліквідації наслідків негоди (кількість снігоприбиральної техніки, посипкового матеріалу).

         Щоденно надається інформація Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища стосовно ліквідації наслідків негоди (кількість снігоприбиральної техніки, посипкового матеріалу).

           Управління здійснює постійний контроль за станом проходження опалювального сезону; моніторинг відключень житлових будинків від опалення, ГВП, ХВП , електропостачання внаслідок аварійних пошкоджень та щоденне інформування керівництва Киїіської міської державної адміністрації, Мінрегіону України .

Постійно ведеться робота по своєчасному і якісному розгляду звернень громадян до служби допомоги киянам КБУ «Контактний центр міста Києва 1551», до КМДА, звернення народних депутатів України, депутатів Київради, опрацьовуються доручення керівництва Київської міської державної адміністрації її структурних підрозділів, інформаційні запити в межах компетенції, листи службової кореспонденції. Здійснюється підготовка інформації засобам масової інформації з питань віднесених до сфери житлово-комунального господарства.

Протягом лютого 2015 року проведено особистий прийом громадян  заступником директора відповідно графіку та прийнято участь в особистих прийомах громадян директором Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.

 

2.5. Заходи щодо забезпечення та розвитку енергоефективності

Щодо нарад:

-                     підготовлено матеріали та прийнято участь у нарадах під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О.:

- з питання реконструкції будівель та інженерних мереж житлових масивів «Теремки», «Виноградар», «Мінський», можливості та доцільності розробки техніко-економічного обґрунтування (далі – ТЕО), а також визначення замовника та джерел фінансування робіт з розробки ТЕО;

- питання реалізації проекту «Демо - Україна» в місті Києві;

- з питання встановлення приладів обліку теплової енергії житлових будинках у 2015 рік

 

- взято участь у робочому семінарі TRACE – Енергетична ефективність міста Києва та шлях його енергетичної трансформації, метою якого є:

-                      презентація звіту з вихідного стану м. Києва, його енергетичної ефективності та характеристика секторів;

-                      знаходження взаєморозуміння з питань методології створення і вибору відповідних заходів з енергетичної ефективності;

-                      вибір пріоритетних секторів з метою впровадження заходів з енергетичної ефективності;

-                      обговорення пріоритетних рекомендацій з енергетичної ефективності;

-                      обрання заходів з енергетичної ефективності за згодою місцевих зацікавлених сторін;

-                      попередня домовленість про склад і пріоритети створення Програми енергоефективної трансформації міста;

Надано інформацію ЦОВВ:

- Міністерству економічного розвитку і торгівлі України щодо стану реалізації проекту із залученням позики NEFCO і коштів Фонду Е5Р;

- лист Міністерству економічного розвитку і торгівлі України щодо пропозиції Держмолодьжитла про стимулювання реалізації проектів із енергозбереження у житловому секторі;

-       Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства щодо стану оснащення побудинковими приладами обліку теплової енергії;

-       Державному агентству з енергоефективності та енергозбереження України щодо затвердження плану заходів економії природного газу до кінця 2014 року та на опалювальний період 2014/15 років.

Підготовлено проекти ропоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

- проект розпорядження «Про затвердження змін до складу експертної робочої групи з питань життєзабезпечення та енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства»

- проект розпорядження «Про встановлення лімітів споживання теплової, електричної енергії, природного газу, водопостачання та водовідведення на 2015 рік для бюджетних установ, що фінансуються з бюджету міста Києва, та КП «Київміськсвітло»

Поінформовано керівництво КМДА щодо:

- результатів зустрічі із представниками Північної Екологічної Фінансової Корпорації (NEFCO) 13 січня 2015 року;

-       залучення екологічних інвестицій та реалізації у м. Києві енергозберігаючих проектів із залученням коштів цільових програм екологічних інвестицій;

-       щодо співпраці з компанією «Ciklum» у проведенні енергоаудиту;

-       щодо застосування сучасного енергозберігаючого вуличного освітлення ТОВ «Альтеренс»;

-       щодо доопрацювання плану заходів із запровадження енергоефективних технологій та заходів термомодернізації з врахуванням пропозицій, наданих до проекту ПСЕР та проекту бюджету м. Києва на 2015 рік;

-       щодо реалізації проекту із заміни промислових електроплит в закладах бюджетної сфери м. Києва на енергоефективні;

-       щодо реалізації проекту між КМДА, ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та французькою компанією «SOURECA»

-       щодо підготовки адресного переліку житлових будинків, у яких будуть встановлені прилади обліку теплової енергії у 2015 році

Підготовлено та подано для узагальнення структурним підрозділам ДЖКІ інформацію щодо:

-       порядку встановлення будинкових теплових лічильників;-

-       про проведену роботу протягом 2009-2014 року з виконання Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово - комунального господарства.

-         підготовки проекту програми встановлення приладів обліку теплової енергії житлових будинках у 2015 рік

-         існуючого стану оснащення приладами обліку теплової енергії житлові будинки міста Києва та потреби у їх встановленні у 2015 році.

Інше

-         опрацьовано та погоджено загальновиробничі норми питомих витрат палива, теплової та електричної енергії на 2015 рік ДП «ЗАВОД 410 ЦА»;

-       проінформовано проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» щодо опрацювання макету зовнішньої соціальної реклами;

-       проінформовано Асоціацію «Енергоефективні міста України» про контактну особу по реалізації проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»;

-       надано пропозиції КП «Київське інвестиційне агентство» щодо розробленого механізму підготовки та реалізації інвестиційних проектів із встановлення котелень на біопаливі;

-       підготовлено лист депутату Київської міської ради Федоренку І.П.щодо розробки проектно-кошторисної документації для ряду медичних закладів для здійснення їх термосанації;

-       підготовлено лист депутату Київської міської ради Гончарову В.В. щодо встановлення індивідуальних теплових пунктів в житлових будинках та реконструкції систем гарячого водопостачання;

-       підготовлено лист депутату Київської міської ради Велімовському А.Р. щодо встановлення приладів обліку теплової енергії у ряді житлових будинків у Дніпровському районі м. Києва;

-       підготовлено лист депутату Київської міської ради Терентьєву М.О. щодо встановлення та ремонту індивідуальних теплових пунктів уряді житлових будинків;

-       підготовлено лист ТОВ «НК МЕТРІКС» щодо проведення тепловізійного обстеження будівель та споруд;

-       підготовлено лист ТОВ НТФ»АВЕС» щодо застосування кавітаційних систем для тепло забезпечення житлових та інших будівель;

-       підготовлено лист Київському Молодіжному центру щодо оптимізації використання природного газу у м. Києві;

-       підготовлено лист Департаменту охорони здоров’я, Департаменту соціальної політик, , Департаменту освіти і науки, молоді та спорту щодо внесення змін до розпорядження КМДА № 1399 в частині виключення з переліку восьми бюджетних закладів;

-       підготовлено лист ряду інститутів Академії Наук України щодо пропозицій гр. Убоженка В.В. щодо використання двигунів Стерлінга;

-       підготовлено лист депутату Київської міської ради щодо економії енергоресурсів під час подовжених шкільних канікул у м. Києві;

-       підготовлено лист ДП «ЕКО» щодо оснащення приладами обліку теплової енергії відомчих будинків.

2.6. Розвиток та експлуатація об’єктів природних монополій 

Протягом лютого 2015 року управлінням природних монополій було виконано наступний обсяг робіт:

Паливно-енергетичне господарство

1. Забезпечено організацію, підготовку матеріалів та участь у:

- виїзній нараді з питання врегулювання теплозабезпечення житлових будинків від котельні комунального закладу Київської обласної ради «Київська обласна клінічна лікарня», яка відбулася 10.02.2015;

- виїзній нараді з питання децентралізації теплового пункту на вул. Старонаводницькій, 8, яка відбулась 11.02.2015;

- нараді під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О. з питання постачання холодної води для виробництва гарячої, яка відбулась 17.02.2015;

- нараді під головуванням  заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О. з питання розробки інвестиційних механізмів для централізації теплопостачання на прикладі ЦТП по вул. Старонаводницькій, 8, яка відбулась 19.02.2015;

- нараді під головуванням  заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О. з питання передачі теплових мереж від котельні комунального закладу Київської обласної ради «Київська обласна клінічна лікарня» до житлових будинків, яка відбулась 19.02.2015.

2. Забезпечено супроводження погодження проекту розпорядження про анулювання ліцензії 1 суб’єкту господарювання.

Надано Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва звіт про ліцензовану діяльність, використання бланків ліцензій та надані адміністративні послуги щодо ліцензування у сфері теплопостачання.

Подано інформацію до Реєстру суб’єктів підприємницької діяльності, які отримали ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії щодо нових ліцензіатів на цей вид діяльності.

3. Забезпечено ведення щоденного моніторингу стану проходження опалювального сезону 2014-2015 років.

4. Проведено аналіз стану споживання обсягів природного газу споживачами м. Києва, за результатами якого надавалась інформацію НАК «Нафтогаз України» щодо перевищення використання обсягів природного газу споживачами міста Києва.

5. Поінформовано керівництво Київської міської державної адміністрації з питань:

- щодо проведення районними в місті Києві державними адміністраціями інвентаризації інженерних мереж та об’єктів і передачі їх у володіння та користування ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

- підготовки та затвердження розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про порядок проведення та графік виконання щорічних випробувань теплових мереж міста на гідравлічну щільність;

- підключення опалення в приміщенні дитячої музичної школи № 36 за адресою: вул. Г.Дніпра, 14-Г;

- створення на підприємствах необхідних запасів резервного палива (мазут);

- пропозиції щодо кількісного та якісного наповнення інформаційних слайдів до зразка Паспорту технічного та економічного стану житлово-комунального господарства України;

- зниження величин споживання електричної енергії;

- пропозиції до проекту рішення Київської міської ради «Про створення Київського міського паливного резерву»;

- виділення коштів на будівництво Подільського мостового переходу та введення в експлуатацію трансформаторної підстанції кооперативу «ДАЧНЕ МІСТЕЧКО «СОСНОВИЙ БОР».

6. Надано інформацію ПАТ «Київгаз» щодо припинення (обмеження) газопостачання ТОВ «Гєлліос ЛТД».

7. Надано інформацію Управлінню (центру) адміністративних послуг про адміністративні та дозвільні послуги.

8. Опрацьовано з ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», ПАТ «Київгаз» та іншими структурними підрозділами ВО КМР (КМДА) та підготовлено відповіді на запити, звернення, листи з питань:

- щодо введення в експлуатацію лічильника теплової енергії у житловому будинку № 14 по вул. Пугачова в Шевченківському районі м. Києва;

- щодо приєднання житлового будинку на вул. Світлій, 3 до теплових та електричних мереж;

- прискорення погодження переліків об’єктів теплопостачання, які планується передати у володіння та користування ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

- погодження балансу розподілу граничної величини споживання електричної потужності на березень 2015 року;

- модернізації систем теплопостачання;

- зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва приладів обліку теплової енергії;

- пропозиції Інституту Газу НАН України щодо скорочення споживання газу шляхом модернізації котлів ТВГ, КВГ, «НИИСТУ-5»;

- надання можливої допомоги Дніпродзержинській міській дитячій громадській організації;

- застосування каналізаційних люків;

- пропозиції ТОВ «ВКТ-РЕМСЕРВІС» щодо проведення ремонтних робіт в галузі інженерно-комунікаційних систем;

- вжиття відповідних заходів щодо завершення ремонтних робіт по відновленню дорожнього покриття на вул. П. Мирного;

- затвердження Плану-графіку встановлення газових лічильників в 2015 році у населення м. Києва в зоні обслуговування ПАТ «Київгаз» на виконання вимог Закону України № 3533-VI  від 16.06.2011 «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»;

- надання комунальних послуг у квартирі № 6 будинку № 6/11 на вул. Софії Петровської щодо підключення абонента до мереж водопостачання, теплопостачання та водовідведення вказаного будинку;

- передачі у володіння та користування ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» теплової мережі на вулицях Рогозівській, 1 і Алма-Атинській, 107/2;

- відновлення пошкоджених кабельних ліній других вводів від трансформаторних підстанцій до житлових будинків на вулицях Василя Касіяна, 10, Дмитра Луценка, 5-б, 9, 9-а, 15, 15-а, Лятошинського, 8, 14-а, 14-б, 18-а, 26-а, 28, Юрія Смолича, 4, Якубовського, 2-а, 5, 7;

- відсутності електропостачання в житловому будинку № 13 на   вул. Старонаводницькій;

- відсутності  електропостачання в житловому будинку № 6-Б на   вул. Старонаводницькій;

- відсутності електропостачання в житловому будинку № 30-Б на    бульв. Л. Українки;

- незадовільного гарячого водопостачання житлового будинку № 40-А на просп. Оболонському;

- непрацюючого приладу обліку теплової енергії житлового будинку № 154 на Харківському шосе та проведення перерахунку нарахувань за жовтень – грудень 2014 року;

- перерахунку мешканцям житлового будинку № 3 на бульв. Кольцова вартості послуг з гарячого водопостачання за грудень 2014 року та встановлення приладів обліку;

- відновлення благоустрою по вул. В.Касіяна;

- відновлення зовнішнього циркуляційного трубопроводу гарячого водопостачання житлового будинку № 15 на бульв. Кольцова;

- освітлення скверу М. Замковецької і пам'ятника Г. Гонгадзе та реконструкції теплових мереж на вул. Тверська та вул. Ковпака;

- взяття на баланс будинкового засобу обліку теплової енергії житлового будинку № 26/41 по вул. В.Піка;

- виконання розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

від 04.04.2014 № 368 «Про реконструкцію теплових мереж р/к «Лагерна-Гонти» від котельні до ТК-205-2 від ТК-205-2 до лікарні на вул. Ризькій, 1 у Шевченківському районі»;

від 04.04.2014 № 369 «Про реконструкцію теплової мережі котельні «Вишгородська» від ТК-316 до ТК-319, від ТК-319 до ТК-404 у Оболонському районі»;

від 04.04.2014 № 375 «Про реконструкцію тепломагістралі № 6 СТ-1 від ТК 613/14-2А до ТК 613/14-9А на вул. Ванди Василевської у Шевченківському районі»;

від 04.04.2014 № 376 «Про реконструкцію тепломагістралі № 1 РК «Відрадний» від ТК 143/11а до ТК 143/18а та від ТК 143/24 до ТК 143/24-2а на вул. Металістів у Солом’янському районі»;

від 30.04.2014 № 539 «Про реконструкцію тепломагістралі № 3 (4) СТ-1 від ТК 413/7 до ТК 413/7А, від ТК 413/8 до ТК 413/10А на вул. Басейній, від               ТК 413/11 до ТК 413/12, від ТК 413/13-2 до ТК 413/13-8 на вул. Мечникова у Печерському районі»;

від 21.01.2015 № 08/279/515-427 щодо виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.04.2014 № 530 «Про реконструкцію теплової магістралі № 1 від ТЕЦ-5 на перетині бульвару Дружби народів та вул. Старонаводницької у Печерському районі»;

від 21.01.2015 № 08/279/515-429 щодо виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.04.2014 № 378 «Про реконструкцію тепломагістралі № 1 (4) СТ-1 від ТК-133 до ТК 133Б/6А та від ТК-133Б/13А до ТК-133Б/13Б на вул.Ушинського у Солом'янському районі»;

від 04.04.2014 № 370 «Про реконструкцію тепломагістралі № 1 СТ-1 на ділянці від ТК 123 до ТК 135 на вул. Уманській у Солом'янському районі»;

від 04.04.2014 № 372 «Про реконструкцію тепломагістралі № 2 РК "Нивки" на ділянці від ТК 201/1а до ТК 201/7 та до ж/б на вул. Щербакова,64 у Шевченківському районі»;

від 29.01.2015 № 08/279/515-450 щодо виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.04.2014 № 377 «Про реконструкцію тепломагістралі № 2 ТЕЦ-5 від 2П1 до т."А" біля ТК-206 (в бік ТК-207) на вул. Промисловій, Столичному шосе у Голосіївському районі»;

від 04.04.2014 № 374 «Про реконструкцію тепломагістралі № 6 СТ-1 на ділянці від ТК 613/6 до ТК 613/10 та від ТК 613/15 до ТК 613/17 по просп. Перемоги у Шевченківському районі»;

- виконання вимог розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про прокладання зовнішніх мереж газопостачання до нежитлової будівлі на Набережному шосе, 25 літ. З у Печерському районі»;

- аварійних відключень споживачів електричної енергії;

9. Підготовлено та подано для узагальнення структурним підрозділам Департаменту інформацію та пропозиції стосовно:

- проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про підготовку міського господарства до осінньо-зимового періоду 2015/2016 років»;

- до розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питання «Про стан проходження опалювального сезону 2014-2015 року».

- виконання міських цільових програм;

- ліцензіатів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо рахунків зі спеціальним режимом використання для зарахування коштів, що вносяться споживачами теплової енергії, для виробництва якої повністю або частково використовується природний газ.

10. За результатами опрацювання питань проінформовано:

- Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо дисципліни споживання природного газу відповідно до Розподілу природного газу по місту Києву на період з 01.08.2014 до кінця опалювального сезону 2014/15 року для потреб бюджетних установ та організацій, теплогенеруючих та теплопостачальних організацій, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання;

- орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Лиса гора» з питання енергопостачання мікрорайону;

- ПрАТ «СОЛОМЕНКА» з питання зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплової мережі на вул. Урицького, 38;

- Департамент комунальної власності м. Києва з питань надання висновків про списання основних засобів; зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва інженерних мереж та теплового пункту на вул. Тимошенка, 2-к та передачі їх у володіння та користування                                   ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

- ЖБК «ЧАЙКА» з питання зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплової мережі;

- Департамент транспортної інфраструктури з питання відключень від електропостачання об’єктів малих архітектурних форм;

- Постійну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  з питань запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з тимчасовим відключенням електропостачання  об’єктів комунальної та соціальної сфери та вжиття заходів  для їх сталого функціонування та мінімізації негативних наслідків; доведення графіка аварійного відключення споживачів електричної енергії по місту Києву до суб’єктів господарювання; об’єктів, які не відключаються від електропостачання;розробки локальної карти об’єктів з урахуванням пропозицій та графіків аварійного відключення стосовно можливого перепідключення об’єктів до систем електропостачання у разі відключення згідно діючих схем забезпечення електричною енергію міста Києва;

- Святошинську районну в місті Києві державну адміністрацію  з питання електропостачання об’єктів соціальної сфери;

- ДП «НЕК «Укренерго» з питання будівництва ПС 330 кВ «Західна» на території Києво-Святошинського району Київської області;

-  Постійну комісію Київської міської ради з питань власності з питань передачі електричної мережі на вул. Тираспольській 40 (усі літери), 42-а у володіння та користування ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

- Постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу з питань економічного ефекту від подовження шкільних зимових канікул на термін до  3-х тижнів;

- Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища з питання виконання будівельних робіт в охоронних зонах електричних мереж ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

- Департамент будівництва та житлового забезпечення з питань виконання розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

від 21.01.2014 № 51 «Про виконання робіт з реконструкції кабельних мереж напругою 10 кВ на проспектах Героїв Сталінграда, Оболонському, вулицях Героїв Дніпра, Озерній, Богатирській, Павла Дибенка, Лебединській і Оболонському районі»;

від 05.02.2014 № 138 «Про виконання робіт з реконструкції кабельних мереж напругою 10 кВ на вулицях Світлицького, Червонопільській, Полупанова, Автозаводській, Шахтарській, Межовій, Вітряні Гори, Вишгородській, Макіївській, Западинській, проспекті Свободи, у провулку Олександра Бестужева в Оболонському, Подільському районах»;

від 03.02.2014 № 126 «Про виконання робіт з реконструкції кабельних мереж напругою 35 кВ на вулицях Білоруській, Якіра, Герцена, Довнар-Запольського, Овруцькій, Мельникова, Багговутівській, у провулку Делегатському в Шевченківському районі»;

від 14.01.2014 № 27 «Про виконання робіт з реконструкції кабельних мереж напругою 10 кВ на вулицях Борщагівській, Маміна-Сибіряка, Виборзькій, Гарматній, Академіка Янгеля, Желябова, Індустріальній, Петра Нестерова, проспекті Перемоги, у провулку Ковальському в Шевченківському районі»;

від 14.01.2014 № 19 «Про виконання робіт з реконструкції кабельних мереж напругою 10 кВ на вулицях Перспективній, Чигоріна, Івана Кудрі, Кутузова, Старонаводницькій, Цитадельній, Лейпцизькій, бульварі Лесі Українки в Печерському районі»;

від 16.08.2013 № 1388 «Про виконання робіт з прокладання КЛ 10кВ «ТП 6214 (ІІ с.) - ТП 6275 (І с.)» у Печерському районі»;

від 19.07.2013 № 1204 «Про виконання робіт з реконструкції кабельних мереж напругою 10кВ на вулицях Михайла Донця та Героїв Севастополя в Солом'янському районі»;

від 08.10.2013  № 1798  «Про виконання робіт з реконструкції кабельних мереж напругою 10 кВ на вулицях Дружківській, Ніжинській, проспекті Перемоги в Шевченківському районі»;

від 23.08.2013 № 1462 «Про виконання робіт з прокладання КЛ 10 кВ «ТП 1774 (ІІс.) - ТП 4987 (ІІс.)» в Печерському районі»;

від 19.08.2013 № 1416 «Про прокладання зовнішніх інженерних мереж з розширенням проїзної частини та влаштування підпірних стін на вул.Студентській у Шевченківському районі»;

від 23.08.2013  № 1464  «Про виконання робіт з прокладання КЛ 10 кВ «ТП 2306 - ТП 4949 (ІІс.) - ТП 5691 (Іс.)» в Шевченківському районі»;

від 02.06.2014 № 692 «Про реконструкцію кабельних мереж напругою 10 кВ на вулицях Героїв Космосу, Василя Верховинця у Святошинському районі»;

від 02.06.2014 № 689 «Про реконструкцію кабельних мереж 10 кВ на вулицях Молодогвардійській, Вінницькій, Волинській, Смілянській, Академіка Карпинського, Михайла Мишина у Солом’янському районі»;

від 05.09.2014 № 986 «Про реконструкцію кабельних мереж напругою 10 кВ на вулиці Кіровоградській, проспекті Червонозоряному в Голосіївському районі»;

від 05.09.2014 № 985 «Про реконструкцію кабельних мереж 10 кВ на вулицях Генерала Наумова, Підлісній, Академіка Булаховського, Жовтневій, Бучанській, Раїси Букіної, Робітничій, Синьоозерній, проспекті Академіка Палладіна в Святошинському районі»;

від 02.06.2014 № 691 «Про реконструкцію ПС «Станкозаводська» на вулиці Дружківській в Святошинському районі»;

- обслуговуючий кооператив «Більшовик-6» з питання відновлення благоустрою прибудинкової території по вул. В.Гетьмана, 44;

- комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» з питання виносу теплової мережі за межі території дитячого закладу за адресою вул. Дмитрівська, 66;

- Київську міську дирекцію Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» з питання відсутності теплопостачання відділень поштового зв’язку за адресами: вул. Ревуцького, 16-А, вул. Маршала Гречка, 14, вул. Ірпінська, 76, просп. Оболонський, 14, просп. Г. Дніпра, 31-Б, просп. Г. Сталінграда, 21/38, просп. Г. Дніпра, 53-А, просп. Маяковського, 73-А

11. Забезпечено супроводження погодження проектів розпоряджень ВО КМР (КМДА):

- «Про здійснення контролю за дотриманням ліцензіатами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії».

12. Опрацьовано з Національною комісією, що здійснює державне регулювання енергетики та комунальних послуг питання щодо здійснення контролю за дотриманням ліцензіатами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії.

13. Надано Національній комісії, що здійснює державне регулювання енергетики та комунальних послуг інформацію щодо ліцензіатів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 Водопровідно-каналізаційне господарство

1. Підготовлено матеріали та взято участь у:

- особистому виїзному прийомі заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О., який відбувся 05.02.2015 за адресою: просп. Перемоги 97;

- семінарі щодо підготовки службових листів на підпис керівництву Київської міської державної адміністрації;

2. Надано керівництву КМДА інформацію та пропозиції щодо:

- включення в інвестиційну програми ПАТ «АК «Київводоканал» на  2015 рік встановлення регуляторів тиску холодної води в житлових будинках;

- відновлення роботи бювету на вул. Леніна, 29;

- проходження процедури погодження проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про затвердження нормативів питного водопостачання та норм споживання послуг з централізованого постачання холодної води, централізованого постачання гарячої води»;

- розрахунків між теплопостачальними підприємствами та ПАТ «АК «Київводоканал» за обсяги холодної води, використаної для виробництва послуги з централізованого постачання гарячої води;

3. Підготовлено та подано для узагальнення структурним підрозділам Департаменту інформацію та пропозиції стосовно:

- вирішення соціально-побутових проблем мешканців виборчого округу №29 Оболонського району;

- підготовки Паспорту технічного та економічного стану житлово-комунального господарства м. Києва;

- потреб в інженерній техніці та речовому майні ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ПАТ «АК «Київводоканал», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

- пропозицій щодо нормалізації якості питної води в мережі та джерелах водопостачання для забезпечення мешканців мікрорайону Бортничі якісною питною водою;

- підготовки проекту розпорядження щодо передачі у володіння та користування ПАТ «АК «Київводоканал» бюветних комплексів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва та обліковуються на балансі СВКП «Київводфонд»;

- відновлення функціонування бюветних комплексів на вул. Декабристів, 10 та вул. Вербицького, 9 у Дарницькому районі;

4. Забезпечено опрацювання із структурними підрозділами КМДА, районними в місті Києві державними адміністраціями, ПАТ «АК «Київводоканал», СВКП «Київводфонд» та ін. і підготовку проектів відповідей на запити, звернення та листи з питань:

- проведення ситуаційного дослідження справедливого доступу до води та санітарії у місті Києві;

- якості питної води в мережі та джерелах водопостачання для забезпечення населення мікрорайону Бортничі якісною питною водою;

- виконання розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.12.2013 № 2380 «Про прокладання інженерних мереж на перетині бульв. Дружби народів та  вул. Старонаводницької у Печерському районі», від 19.08.2013 № 1416 «Про прокладання зовнішніх інженерних мереж з розширенням проїзної частини та влаштування підпірних стін на вул. Студентській у Шевченківському районі»;

- передачі безгосподарних теплових пунктів у володіння та користування ПАТ «АК «Київводоканал»;

- посилення охорони стратегічних об’єктів шляхом встановлення додаткових постів органами МВС України і Національної гвардії України;

- повернення матеріальних збитків населенню, яке постраждало під час групового спалаху гострої кишкової інфекції у мікрорайоні Бортничі;

- забруднення питної води у мікрорайоні Бортничі;

- розміщення нових правобережних очисних споруд м. Києва на території м. Українка Обухівського району;

- внесення змін до правил приймання стічних вод абонентів у систему каналізації міста Києва, затверджених розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12.10.20112 №1879, зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у місті Києві 17 жовтня 20112 року за № 44/903;

- водопостачання та водовідведення об’єктів, розташованих на території Труханового острова;

- обмеження електропостачання в часи максимумів об’єднаної енергосистеми вуличного освітлення до мінімального необхідного рівня, зовнішньої реклами тощо;

- звернення мешканців мікрорайону Ширма Голосіївського району стосовно будівництва каналізаційної мережі на вулиці Козацькій та провулках Майкопському, Хутоярівському, Козацькому, Бурмистенка;

- передачі в установленому порядку зовнішніх інженерних мереж по об’єкту «Будівництво житлово-офісно-торговельно-розважального комплексу на вул. Анрі Барбюса, 52/1 у Печерському районі м. Києва», які знаходяться поза межами земельної ділянки, до комунальної власності територіальної громади м. Києва;

- стосовно фонтану, який знаходився на Майдані Незалежності;

- знезараження питної води та стічних вод із застосуванням методу озонування;

- звернення мешканців приватного сектору мікрорайону ДВРЗ щодо підтоплення стічними водами вулиць Новоросійської, Вільхової та Макаренка;

- відновлення роботи бювету на вул. Ризькій, 1;

- передачі на баланс ПАТ «АК «Київводоканал» водопровідної мережі Д=500 мм на вул. Зрошувальній, яка була побудована у 1985 році на замовлення АТВТ «Київський м’ясокомбінат»;

- надання інформації про представника виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в Наглядовій раді ПАТ «АК «Київводоканал»;

- буріння свердловини поруч із церквою Бориса і Гліба Української автокефальної православної церкви;

- відновлення роботи бюветів в парку Корчувате-1та жилій зоні Корчувате-2 у Голосіївському районі;

- надання мешканцям мікрорайону Бортничі дезінфікуючих та антибактеріальних засобів компанії «А-СЕПТ» в якості благодійної допомоги для забезпечення протиепідемічних заходів;

- використання в міському господарстві пластикових труб замість металевих;

- відновлення водопостачання до будинків №№ 30-40 на вулиці Постовій;

- підвищення якості питної води для мешканців міста Києва;

- відновлення роботи бюветних комплексів, розташованих на території  Святошинського району;

- відновлення функціонування бюветного комплексу на    вул. Ірпінській, 71;

- відновлення роботи бювету, розташованого на вул. Пулюя, 5;

- недоцільності зняття з контролю пункту 2 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.05.2013 № 745 «Про заходи щодо зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва бюветних комплексів», зокрема бюветних комплексів на вул. Сергія Лазо, 5 та просп. Павла Тичини, 28-б;

- причин забруднення питної води у мікрорайоні Бортничі Дарницького району;

- надання копії розпорядження про затвердження норм споживання житлово-комунальних послуг, на які надаються пільги та субсидії;

- відновлення функціонування бюветного комплексу на вул. Декабристів, 10 у Дарницькому районі.

5. Забезпечено ведення постійного моніторингу функціонування бюветних комплексів та проведених робіт з усунення пошкоджень на водопровідних та каналізаційних мережах.

 2.7. Управлінням реалізації проектів забезпечено

  1. Моніторинг виконання розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.04.2014 №491, від 24.06.2014 №795 та від 09.09.2014 №1000.
  2. Здійснено передачу ПКД 82 засобів обліку теплової енергії Департаментом житлово-комунальної інфраструктури замовнику виконання робіт КП «ГВП».
  3. Збір, опрацювання, узагальнення та аналіз інформації щодо виконання підпорядкованими підприємствами Програми капітальних вкладень за січень 2015 року.
  4. Підготовку матеріалів на запити Прокуратури міста Києва.
  5. Опрацювання депутатських звернень Київської міської ради.
  6. Опрацювання звернень громадян, що надійшли до Департаменту, та підготовка довідок для особистого прийому громадян директором Департаменту, інформаційних запитів ГО, засобів масової інформації.
  7. Підготовлено проект постанови КМУ   щодо виділення коштів з Державного фонду охорони  навколишнього природного середовища  для проведення реконструкції  Бортницької станції аерації.
  8. Здійснено перерозподіл коштів та визначено напрями виконання ремонту житлового фонду у 2015 році.
  9. Підготовлено та організаційно забезпечено проведення наради  з питань експлуатації, реконструкції та технічного переоснащення полігону твердих побутових відходів № 5 в с. Підгірці Обухівського району 13.02.2015 під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О.

2.8. Управлінням  ритуальних послуг

Відповідно до Плану основних заходів діяльності на лютий 2015 року та доручень виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, Управлінням ритуальних послуг Департаменту ЖКІ підготовлено:  

-        лист до Міністерства оборони України пропозиції створення  Національного військового пантеону;

-        відомості про загиблих учасників АТО, похованих на території кладовищ          м. Києва до Українського  інституту національної пам’яті;

-        інформацію до Департаменту фінансів щодо наданих пільг на поховання осіб, що мають трудові заслуги та заслуги перед Батьківщиною,  учасника бойових дій та інвалідів війни  за лютий 2015 року;

-        аналіз обсягів надання ритуальних послуг  та  реалізації предметів ритуальної належності за січень 2015 року;

-        підготовлено пропозиції до відділу з питань мобілізаційної роботи в разі виникнення  екстреної ситуації перевезення тіл осіб, які загинули в ході проведення антитерористичної операції до м. Києва, залучати КП  КК АТП №2737 та надано попередній розрахунок перевезення та зберігання тіл осіб, які загинули в ході проведення антитерористичної операції;

-        моніторинг інформації щодо оформлення поховань суб'єктами господарювання різної форми власності;

-        щорічна оцінка працівників Управління ритуальних послуг за 2014 рік

-        план роботи Управління ритуальних послуг ДЖКІ на березень 2015 року;

-        за результатами проведення наради з питань збільшення площі Лісового кладовища та виділення земельної ділянки по вул. Пухівській (біля ТЕЦ-6) для проектування і будівництва крематорію РС СКП «Київський крематорій» під головуванням заступника голови КМДА Пантелєєва П.О. направлено Департаментом ЖКІ направлено до Департаменту земельних ресурсів лист щодо надання інформації про матеріали, які необхідно направити до Кабінету Міністрів України для отримання погодження на зміну цільового призначення земельної ділянки площею 28 га біля Лісового кладовища для його розширення.Після отримання інформації, буде проводитися відповідна робота з підготовки необхідних матеріалів.

-        лист до Департаменту земельних ресурсів  щодо можливості на законодавчому рівні позитивного вирішення питання придбання  виконавчим органом Київської міської ради (КМДА) земельної ділянки  площею 114 га під розширення Південного кладовища.

-        матеріали на нараду з приводу будівництва нового крематорію з облаштуванням колумбарію.

-        інформацію  щодо виконання  організаційно-правових заходів  плану-графіку по КП РБУ;

-        інформацію щодо виконання основних завдань державної політики у галузі поховань за 2014 рік та  пріоритетних напрямки на 2015 рік;

-        інформація щодо надання ритуальних послуг в м. Києві за січень-лютий 2015 року;

-        інформацію для  розміщення на веб-сторінці Департаменту ЖКІ та Facebook.

проведено:

-   18.02.2015 біля могли вченого академіка Корецького Володимира Михайловича проведено пам'ятний захід з нагоди 125-річчя від Дня народження,  за участі студентів Київського інституту права;

-    моніторинг цін на ритуальні автотранспортні послуги по м. Києву, в частині надання автокатафалка до 20 місць та доставка предметів похоронної належності;

-   роботу по  забезпеченню удосконалення організації діяльності комунальних підприємств у сфері надання ритуальних послуг та оптимізації використання їх майна;

-    роботу  по  виходу рішення Київської міської ради «Про визначення розміру статутного капіталу РС СКП «Спецкомбінат ПКПО»;

-          роботу по виходу розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27 січня 2011 року № 100»;

-   моніторинг проведення взаєморозрахунків між комунальними підприємствами;

-    збір та узагальнення інформації щодо поховань (кремацій) загиблих воїнів-учасників антитерористичної операції;

опрацьовано:

-   інформаційні матеріали з фінансово-господарської діяльності підпорядкованих підприємств за 2014 рік;

-   додаткові угоди до договорів 2014 року по похованню та кремації УБД, інвалідів війни та  осіб, що мають особливі трудові заслуги та заслуги перед Батьківщиною;

-   ціни на необхідний  мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг  РС СКП «Спецкомбінат ПКПО»;

-  ціни на необхідний  мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг  РС СКП «Київський крематорій».

прийнято  участь:

-    у семінарі  «Основні шляхи реалізації української антикорупційної політики»;

-    у  тематичному короткостроковому семінарі «Законодавче  регулювання  в Україні процедури припинення (ліквідації або реорганізації) суб’єктів господарювання»;

-          у тематичному короткостроковому семінарі стосовно підготовки службових листів.

Управлінням ритуальних послуг Департаменту житлово-комунальної інфраструктури опрацьовано та надано аргументовано відповідь:

-          близько 85 листів на виконання доручень центральних органів влади, керівників та структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації та Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, звернень організацій та підвідомчих підприємств;

-          4 проекту листів в т.ч. 2 за підписом голови Київської міської державної адміністрації та 2 за підписом заступника голови КМДА Пантелеєва П.О.;

-          25 звернень в т.ч. 12 заяви приватних осіб, 13 звернень до Комунальної бюджетної установи «Контактний центр м. Києва».

Прийнято начальником Управління ритуальних послуг Департаменту житлово-комунальної інфраструктури та його  заступником прийнято  212 осіб:

-          16 громадян з особистих питань відповідно до графіку прийому громадян;

-          196 громадян в т.ч. 14 осіб загиблих учасників АТО та надано погодження  на проведення поховань на напівзакритих кладовищах  м. Києва.

 2.9. Фінансове забезпечення, бухгалтерський облік та звітність.Контрольно-ревізійна робота

  Забезпечено: зарахування бюджетних коштів на особові рахунки Департаменту; перерахування коштів з особових рахунків головного розпорядника на реєстраційні рахунки одержувачів бюджетних коштів; відображення на рахунках бухгалтерського обліку всіх операцій Департаменту (ведення бух обліку); фінансування підвідомчих організацій відповідно до зареєстрованих бюджетних зобов`язань, затверджених помісячних розписів доходів та видатків із врахуванням виконання показників по мережі,  виконаних обсягів робіт, наданих послуг, тощо; виконання доручень Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також міністерств та відомств; оплату поточних платежів по утриманню Департаменту в ГУ ДКСУ у м. Києва. Виконано ряд окремих доручень керівництва Департаменту.

            Перераховано податки та платежі до бюджету в повному обсязі. Підготовлено та подано до Державної податкової інспекції податкову  декларацію з податку на додану вартість; збір за спец використання води; відомість розподілу чисельності працівників річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності за 2014 рік; податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку ( форма №1ДФ); Перераховано податки та платежі до бюджету в повному обсязі. Забезпечено нарахування та перерахування на карткові рахунки основної заробітної плати та премії.

Підготовлено та надано: до Департаменту фінансів замовлення на фінансування, надано до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності заяву розрахунок для перерахування коштів по листам тимчасової втрати працездатності, а також подано звіт з тимчасової втрати працездатності; подано місячну звітність до Головного управління статистики у Шевченківському р-ні м. Києві, до Пенсійного фонду; індивідуальну та зведену місячну звітність за січень  2015 рік до ГУ ДКСУ у м. Києві. Забезпечено прийом та контроль фінансової звітності підвідомчих організацій за січень 2015 року.

Відповідно до письмових заяв працівників підготовлено довідки про заробітну плату для обчислення пенсії.

Підготовлено та подано до ГУДКСУ у м. Києві кошторис на 2015 рік по КФК 010117 «Органи виконавчої влади у м.Києві»

Здійснено підготовку та передано контрагентам договори, додаткові угоди на виконання зобов’язань  в 2015 році, підписані двома сторонами договірні зобов’язання прийнято до обліку та перереєстровано кредиторську заборгованість минулих періодів в ГУДКСУ у м. Києві.

Здійснено платежі відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, достовірно та в повному обсязі відображено операції у бухгалтерському обліку та звітності.

Забезпечено контроль за наявністю і рухом майна.

Підготовлено відповідні документи та здійснена передачі незавершеного капітального будівництва (відремонтованих, реконструйованих та модернізованих об’єктів (ліфтів)) балансоутримувачам згідно договорів, що відображено  в бухгалтерському обліку.

Обслуговування будівлі в частині взаєморозрахунків з орендарями, сплати комунальних платежів та енергоносіїв, телефонного зв’язку послуг інформаційних систем та Інтернету.

Опрацьовано договірні документи для забезпечення функціонування Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.

      Основні зусилля працівників сектору контрольно-ревізійної роботи були направлені на здійснення контролю за належним використанням бюджетних коштів, запобіганням фактам незаконного, неефективного та не результативного використання бюджетних коштів та запобіганням нецільового використання бюджетних коштів, проведення заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням, а також здійснення контролю за їх проведенням. з метою чого було :

На виконання доручення заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О. від 17 грудня 2014 року № 34798 щодо виконання депутатського запиту депутата Київської міської ради О.В. Пабата від 16 грудня 2014року № 08/279/515-343 відносно проведення аудиторської перевірки ритуальної служби спеціалізованого комунального підприємства «Київський крематорій» за останні шість місяців 2014 року, проведено позаплановий фінансовий аудит вказаного підприємства.

На виконання окремого доручення директора Департаменту від 20.02.2015 № 058-26-с розпочато позапланового фінансового аудиту з оцінки стану розрахункової дисципліни, фінансових зобов’язань з витрачання  коштів комунального підприємства по переробці нерудних будівельних матеріалів, затверджених фінансовим планом за період з 01.01.2013 по завершений період 2015 року.

Контрольні доручення Київської міської державної адміністрації опрацьовані працівниками  сектору у встановленні строки. План  роботи за лютий 2015 року виконаний у повному обсязі.

 2.10.  Правове забезпечення

№ за/п

Назва документу/роботи

кількість

1

Проектів договорів, додаткових угод

12

2

Проектів наказів з кадрових питань

32

3

Проектів наказів з основної діяльності

6

4

Проектів рішень КМР

-

5

Проектів розпоряджень виконавчого органу КМР (КМДА)

18

6

Проектів розпоряджень міського голови

 

 

Забезпечено представництво (або інша процесуальна дія) у судових справах, що надходили на опрацювання до Головного управління, Департаменту

23

7

Виконання інших доручень керівництва, в тому числі підготовка листів, інформаційних довідок, не документальних доручень,  консультації співробітників

80

 

2.11. Робота  з персоналом.

Робота сектору персоналу у лютому 2015 р. здійснювалась у відповідності з планами роботи та дорученнями, що надходили додатково.

Основним в роботі сектору за звітний місяць було здійснення поточної роботи з кадрового менеджменту в Департаменті, в т.ч.:

- опрацювання документів з призначення – 2, звільнення – 1  чол. і стажування працівників – 2  чол.;

- здійснення спец перевірки стосовно 2 чол., що пройшли за конкурсом; забезпечення проведення перевірки відомостей щодо новопризначених осіб згідно Закону України «Про очищення влади» (3 чол.);

- узагальнення і подання до КМДА пропозицій щодо заохочення працівників житлово-комунальної галузі м. Києва до професійного свята;

- організація і забезпечення проведення в Департаменті щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань за підсумками роботи у 2014 році;

- участь в оптимізації структури Департаменту відповідно до рішення Київради від 25.12.2014 р. № 741/741 та розп. Київського міського голови від 16.12.2014 р. № 492 (із змінами від 13.02.2015 р.);

- опрацювання і подання державної статзвітності з питань кадрової роботи і державної служби в Департаменті за 2014 рік та звітності щодо роботи з військовозобов’язаними за 2014 рік;

- опрацювання документів щодо призначення (звільнення) директорів КП «СУППР», АТП 2737; супроводження погодження контрактів директорів КП ГВП, КП «СУППР», РС «Київський крематорій»; забезпечення погодження  призначення (звільнення) директорів КП райдержадміністрацій (7 чол.), інше. 

Працівниками сектору за місяць опрацьовано понад 210 од. службової вх. і вих. кореспонденції та підготовлено 50 наказів з кадрових питань,

в т. ч. з питань:

- призначення/звільнення працівників

2/1 чол.

- стажування працівників

2

- надання відпусток

35 нак.

- встановлення надбавок та виплати мат. допомоги

7 нак. (14 чол)

- інші (преміювання, зміни до к/резерву, оголошення Подяки, оцінка)

 

6 нак.

 

 Основні заходи Департаменту на березень  місяць 2015 року визначені відповідно до планів роботи, поставлених завдань, доручень та вказівок керівництва Київської міської державної адміністрації. Пропозиції щодо удосконалення діяльності Департаменту доведені до заступників, керівників структурних підрозділів.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.