КМДА Київська міська державна адміністрація


Звіт про виконання основних заходів Департаменту житлово-комунальної інфраструктури за жовтень 2015 року

Протягом жовтня місяця 2015 року основні зусилля в діяльності Департаменту зосереджувалась на: виконання заходів щодо належного забезпечення діяльності житлово-комунальних служб; розгортання роботи по виконанню завдань та планів 2015 року; подальше удосконалення управлінської та фінансово-господарської діяльності у сфері вирішення завдань розвитку та реформування житлово-комунального господарства, роботи в умовах підвищеної небезпеки; розроблення проекту «Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури для міста Києва на 2016-2020 роки»; удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством та здійснюється моніторингу стану розрахунків населення та комунальних підприємств житлового господарства районів міста Києва за житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії; здійснення  постійного контролю за станом підготовки міського господарства до опалювального сезону 2015/2016;  виконання «Дорожньої карти» впровадження у місті Києві енергозберігаючих заходів у 2015 році.

   В рамках реалізації домовленостей між Київською міською державною адміністрацією та Урядом Швеції, Міністерство іноземних справ Швеції делегувало Північній екологічній фінансовій корпорації (НЕФКО) вивчити попередні умови щодо реалізації проекту з використання твердих побутових відходів (ТПВ), як джерела енергії для системи централізованого теплопостачання в місті Києві. З метою виконання цього питання Департаментом житлово-комунальної інфраструктури забезпечено зустрічі представника НЕФКО Андрія Каташова та шведських консультантантів  Anders Larkert, Carl Hillstrom з керівництвом  ПАТ "КИЇВЕНЕРГО", філіалу "Завод "Енергія" ПАТ "КИЇВЕНЕРГО", ПрАТ "Київспецтранс", Компанії "VEOLIA" в Україні, КП "Київкомунсервіс", Компанії «Waste Management Systems» та відвідування ПАТ "Київенерго", заводу "Енергія", полігону ТПВ №5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області та сортувальної станції Waste Management Systems у с. Проліски Бориспільського району Кивської області.

Організовано виконання доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів влади, Київради, Київської міської державної адміністрації, рішень розширених засідань Колегій КМДА, проведення організаційних, інформаційно-технічних, правових та інших заходів. Відповідні звітні та інформаційно-аналітичні матеріали із зазначених питань надавались до центральних органів влади, Київської міської державної адміністрації у робочому порядку та у встановлені терміни.

Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01.10.2015 №977 «Про підсумки весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2015 році» Департамент житлово-комунальної інфраструктури визнано переможцем в організації та виконанні заходів весняного двомісячника з благоустрою серед департаментів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Забезпечено підготовку матеріалів та участь у заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О. за участю Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, структурних підрозділів КМДА, депутатів Київради, представників райдержадміністрацій, комунальних підприємств міста, з питань:

-  опрацювання пріоритетних завдань та заходів проекту Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки;

-  реалізації завдань та заходів, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва у 2015 році та стану виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду столиці.

- витрат, врахованих в тарифах на послуги з вивезення твердих побутових відходів;

- погашення заборгованості суб’єктів господарської діяльності міста Києва за природний газ перед ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України»;

- що виникають в процесі діяльності ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»,  та ПАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»

- стану відшкодування КП ЖЕО пільг та субсидій наданих населенню при оплаті послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;

- експлуатації будинків ДП «Наш дім»;

- теплопостачання будинків «аварійного селища»;

- підключення житлових будинків та об’єктів соціальної сфери до теплопостачання;

- передачі житлових будинків №№ 60-А, 62-А, 64, 64-А, 66/14, 66-А, 66-Б, 66-В на вул. Лісній ДП «САНАТОРНИЙ КОМПЛЕКС «ПУЩА-ОЗЕРНА»;

- приймання житлових об’єктів ДП «НДВА «Пуща-Водиця» та зовнішніх інженерних мереж до комунальної власності територіальної громади міста Києва;

 - підготовки житлового будинку № 33-А на вул. Жукова ОСББ «Лісова пісня» до опалювального сезону 2015-2016р;    

-   забезпечення тепло- та гарячим водопостачанням об’єктів ДП «НДВА «Пуща-Водиця»;

- з питання придбання земельної ділянки в районі Північного кладовища для будівництва кладовища.

За результатами проведених робочих нарад підготовлено проекти розпоряджень  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ) «Про безоплатне прийняття гуртожитків та зовнішніх інженерних мереж  державного підприємства «Дарницький вагоноремонтний завод» до комунальної власності територіальної громади міста Києва» та «Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх інженерних мереж Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»,«Про видачу ліцензії товариству з обмеженою відповідальністю «Експлуатаційна компанія «Комфорт-Майстер», «Про видачу ліцензій товариству з обмеженою відповідальністю «БОТАНІК ХАУС СЕРВІС»; «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.05.2013 № 745 «Про заходи щодо зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва бюветних комплексів»;  рішення Київської міської ради «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2010 № 220/5032 «Про затвердження цільової програми «Питна вода міста Києва на 2011-2020 роки».

Системно у плановому порядку здійснювались організаційні заходи щодо: розвитку, реформування та експлуатації житлово-комунальної інфраструктури; реалізації стратегічних ініціатив у сфері першокласної інфраструктури та ощадливої енергетики; забезпечення якості та повноти надання житлово-комунальних послуг; вирішення актуальних проблем у сфері житлового господарства, природних монополій, впровадження енергоефективності, здійснення протизсувних заходів, комунального сервісу, санітарної очистки; регламентних робіт на тепломережах; вирішення інших питань управлінської діяльності в частині, що стосується Департаменту.

Проведено  організаційно-технічні, методичні, інформаційні заходи (наради, зустрічі, засідання, комісії, огляди, перевірки інше) коригування ПКД по об`єкту "Осокорки-Північні"; виїзд на об`єкти (співфінансування ОСББ, ЖБК), вул. Г. Тимофєєвої, 4, просп. Перемоги, 43-б; особистий прийом громадян;  організації семінару в рамках виставки "КомунТех";  приймання житлових об'єктів ДП НДВ "Пуща-водиця" та зовнішніх інженерних мереж до комунальної власності територіальної громади міста Києва; коментар ТОВ "Магнолія ТВ" на тему: стан ліфтового господарства в місті Києві; позапланове засідання балансової комісії по розгляду результатів фінансової діяльності за 9 місяців 2015 року КП, які отримали збиток у І півріччі поточного року; нарада з КП з питань реструктуризації боргових зобов’язань - за графіком; круглий стіл КЖСЕ по комуніційному обладнанню.

 Проведено  чотири особистих прийоми на яких прийнято 25 громадянин керівництвом Департаменту; надані інтерв’ю ЗМІ з окремих питань діяльності житлово-комунального господарства.

Підготовлено матеріали та взято участь у заходах (нарадах, комісіях, перевірках тощо) центральних органів виконавчої влади, київської міської влади, структурних підрозділів КМДА  з питань, які відносились до сфери відповідальності Департаменту: щодо вивчення єдиних критеріїв в роботі стосовно проблемних об'єктів та координації зусиль з Міжвідомчим центром моніторингу забудови м. Києва; щодо рішень Київської міської ради у сфері надання послуг з вивезення побутових відходів; засідання секції містобудування та архітектури архітектурно-містобудівної ради; зустріч в Міністерстві екології з виконуючим обов’язки  міністра екології та природних ресурсів України з питання хімічної очистки на заводі "Енергія"; щодо можливих шляхів вирішення подальшого функціонування фонтану на вул. Хрещатик, 25; виїзний прийом щодо неправомірної бездіяльності посадовців ЖЕД №8, Святошинська районна у м. Києві державна адміністрація; засідання робочої групи з опрацювання питання соціального захисту киян-учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей киян, які загинули під час проведення АТО на сході України; засідання Київської міської комісії з узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах; засідання секції містобудування та архітектури щодо плану проекту території в межах вулиць Мазепи, Лаврська, Лейпцизька; засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в м. Києві, в частині ККАП №2737; об`їзд Шевченківського та Печерського районів; виїзна нарада з питання реконструкції Полігону ТПВ № 5; щодо обговорення пропозицій РДА та прийняття відповідних рішень щодо внесення змін до показників оцінки діяльності РДА в м. Києві; урочистий прийом на честь японської парламентської делегації; щодо коригування ПКД по об`єкту "Осокорки-Північні"; виїзд на об`єкти (співфінансування ОСББ,ЖБК), вул. Г. Тимофєєвої, 4, просп. Перемоги, 43-б; урочисте відкриття Kyiv Smart City Forum-2015; щодо проектування підпірної стінки по вул. Хрещатик, 25; щодо обговорення питань по ДП "Санаторний комплекс "Пуща-Озерна"; щодо організації проведення контрольної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення та техногенної і пожежної безпеки у місті Києві; засідання робочої групи з розробки єдиного законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з побутовими відходами"; щодо формування програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік; щодо співпраці ГІОЦ та Укрпошти; щодо розгляду бюджетних запитів до проекту бюджету на 2016 рік; виїзна нарада на об'єкті "Осокорки-Північні"; щодо організації робіт по початку опалювального сезону 2015/2016 рр.; щодо результатів роботи по аудиту тарифів на теплову енергію, опалення та гарячого водопостачання; виїзна нарада з виконання протокольних доручень по об'єкту "Реконструкція та технічне переоснащення полігону ТПВ № 5"; засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва;  нарада в "Київінжпроекті" щодо коригування ПКД по об'єкту "Осокорки-Північні"; пленарне засідання сесії КМР; селекторна нарада з питання підготовки ЖКГ, підприємств паливно-енергетичного комплексу до стабільної роботи в осінньо-зимовий період та виконання планів заходів по підготовці до опалювального сезону 2015-2016 років; зустріч керівництва КМДА з Послом Ісландії в Україні ; щодо обговорення питань із забезпечення життєдіяльності міста Києва; щодо підключення до опалення окремо стоячих адміністративних будівель; щодо оформлення попередньої оплати за енергоносії; щодо будівництва другої нитки головного каналізаційного колектора; презентація звітів щодо показників енергоефективності для України; щодо різниці в нарахуваннях Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, «Укржитлосервіс»; нарада під головуванням міського голови щодо запуску опалення та захисту прав споживачів при отриманні послуги з опалення та гарячого водопостачання; засідання технічної ради на тему: розгляд технології водопідготовки, водовідведення і доочистки питної води; депутатські слухання щодо виконання міських цільових програм; засідання Антикризового енергетичного штабу у вигляді селекторної наради з питання забезпечення сталого проходження осінньо-зимового періоду 2015/16 років; засідання комісії з розгляду фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств віднесених до сфери управління Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації; засідання секції містобудування та архітектури архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури з розгляду проекту внесення змін до детального плану території по вул. Степана Сагайдака, 101 (коригування у зв'язку зі зміною меж території проектування); щодо експлуатації будинків ДП "Наш Дім"; щодо формування пооб'єктного переліку до проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2016 рік, за рахунок коштів із спеціального фонду міського бюджету(кап. вкладення та кап. ремонт); виїзна нарада на полігон ТПВ-5 в с. Підгірці; засідання постійно-діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва; щодо підведення підсумків роботи комісії ДСНС у м. Києві; щодо погашення заборгованості за спожитий газ котельнями промислових підприємств; щодо використання дотації на утримання житлового фонду та фінансування коштів на здешевлення кредитів на енергозбереження; щодо забезпечення природним газом теплопостачальних підприємств; участь в об’їзді Голосіївського та Дарницького районів; засіданні Круглого столу на тему "Проблемні питання розміщення телекомунікаційного обладнання в житлових будинках комунальної власності, посилення монопольного становища та тиску з боку КП "Київжитлоспецексплуатація" на ринок телекомунікацій"; святковий захід з нагоди створення самостійної служби шляхового господарства КК "Київавтодор"; демонстрація сучасної аварійно-відновлювальної техніки ПАТ "АК"Київводоканал" та ПАТ "Київенерго" з нагоди дня автомобіліста; щодо будівництва другої нитки головного каналізаційного колектора; щодо нарахування за комунальні послуги; розгляд бюджетних запитів на 2016 рік; участь у програмі «Факти» щодо ремонту житлового фонду; щодо підключення по постійній схемі до міських інженерних мереж житлових комплексів, збудованих у Дніпровському районі м. Києва; засідання оперативного міського штабу з підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років; щодо проектування ІТП в житлових будинках; щодо будівництва алеї почесних поховань; щодо розгляду пропозицій до Програми економічного та соціального розвитку м. Києва та бюджетних запитів на 2016 рік.; щодо врегулювання проблемних питань, що виникають в процесі діяльності ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ТОВ «ЄВРО-РЕРЕКОНСТРУКЦІЯ» та ПАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ».

Протягом місяця виконано:

- з початку року усунуто  аварії:  3981 на водопровідних мережах і 83 на мережах водовідведення;

- з початку року усунуто аварії на теплових мережах: 11720 з  гарячого водопостачання, 171 централізованого опалення;

- із загальної кількості 201 (187 на балансі у СВКП "Київводфонд") бюветних комплексів не працює 44 (37) одиниць;

- підприємствами-перевізниками вивезення побутових відходів здійснювалося згідно з графіками відповідно до укладених договорів в установленому порядку;

- КП "Київбудреконструкція" забезпечував супровід проектів і контроль виконання розпоряджень КМДА в частині, що стосується реконструкції, технічного нагляду та виконання робіт на  підпорядкованих об’єктах житлово-комунальної сфери;

- КП "Водно-інформаційний центр" прийняв 11810 чол. у тому числі пільгових категорій 2902, а також 26 іноземців;

-  1557 поховань громадян на кладовищах міста, в тому числі  учасників АТО – 4

Підготовлено:  6 - проектів рішень Київради,  25 проектів розпоряджень КМДА, 7 наказів з питань персоналу та основної діяльності, 20 проектів договорів/угод. Забезпечено представництво київської міської влади (Департаменту) у 43 судових справах. Опрацьовано  4533 документів у звітній період.

2.1. Всі заходи передбачені завданнями та планами роботи Департаменту  на жовтень в основному виконані. Щотижневі звіти по встановленій формі та необхідні матеріали щодо основних результатів діяльності Департаменту  надавались до Київської міської державної адміністрації та розміщались на сайті.

2.2. В організаційному забезпеченніуправлінської діяльності, основні зусилля зосереджувались на: підтримання належної виконавської дисципліни; підвищення ефективності роботи структурних підрозділів Департаменту та організація контролю виконання програм, планів структурними підрозділами Департаменту відповідно до призначення; надійності роботи програми "АСКОД", документообігу, С-центр; оперативному вирішенні та організації виконання доручень та завдань керівництва КМДА, Департаменту; узагальнення та надання матеріалів в частині, що стосується планування та підсумків роботи за місяць; організацію та проведення особистого прийому громадян керівництвом  Департаменту, системному опрацювання матеріалів і наповненні сайту, матеріально-технічному забезпеченні структурних підрозділів Департаменту інше.

Загальні дані про документообіг за період з 01.10.2015 по 31.10.2015

 

з/п

Тип кореспонденції

Загальна кількість

надходжень

З них виконані за період

 

Примітка

1

Службові документи (без звернень громадян, запитів на інформацію, ЗМІ, нормативно-розпорядчих, Call-центру, внутрішніх, гарячої телефонної лінії)

3283

2432

 

2

Звернення, пропозиції та скарги громадян

597

271

 

3

Запити на інформацію

32

30

 

4

ЗМІ

31

21

 

5

Нормативно-розпорядчі

47

11

 

6

Call-центр

543

328

 

7

Гаряча телефонна лінія

0

0

 

 

ВСЬОГО

4533

3093

К-3626

 

2.3. Розвиток житлово-комунального господарства

Відповідно до покладених на Управління завдань, у звітному періоді здійснено наступну роботу:  

1). Забезпечено участь у робочих нарадах:

- у заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О. щодо опрацювання пріоритетних завдань та заходів проекту Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки;

- у заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О. за участю Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, структурних підрозділів КМДА та комунальних підприємств міста щодо реалізації завдань та заходів, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва у 2015 році та стану виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду столиці.

- з питання витрат, врахованих в тарифах на послуги з вивезення твердих побутових відходів;

- з питань погашення заборгованості суб’єктів господарської діяльності міста Києва за природний газ перед ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України»;

- з проблемних питань, що виникають в процесі діяльності ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»,  та ПАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»

- стан відшкодування КП ЖЕО пільг та субсидій наданих населенню при оплаті послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

2). Робота з висвітлення важливих подій та надання відповідей (роз’яснень) у сфері житлово-комунального господарства проводиться постійно. Зокрема, у звітному періоді на веб-сайті Департаменту та офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook висвітлено 32 публікацій та опрацьовано  17 запитів засобів масової інформації.

3). Постійно проводиться робота щодо інформаційного наповнення актуальною інформацією веб-сайту Департаменту та сторінки Департаменту у соціальній мережі Facebook.

4). Забезпечено надання відповідей (роз’яснень) з актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства та своєчасне надання відповідей на звернення мешканців у соціальній мережі Facebook, в тому числі і на звернення, що надходять Київському міському голові В. Кличку через соціальну мережу Facebook.

Опрацьовані та надані звіти до:

 Департаменту економіки та інвестицій:

- про хід реалізації реформ у місті Києві та значення критеріїв оцінки стану впровадження реформ у підпорядкованій сфері;

- стан виконання завдань та заходів з реалізації Стратегічної ініціативи «Першокласна інфраструктура» в частині житлово-комунального господарства у 2015 році;

- про хід виконання робіт із розробки Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року на 2016 − 2018 роки  (робоча група з реалізації стратегічної ініціативи «Першокласна інфраструктура» в частині житлово-комунального господарства);

         - про хід розв’язання у звітному періоді актуальних проблем соціально-економічного розвитку міста Києва у галузі житлово-комунального господарства для підготовки щомісячних доповідей Президенту України «Про стан справ у м. Києві»;

- інформацію по окремим показникам, відповідальним за формування яких є Департамент житлово-комунальної інфраструктури, для оцінки діяльності районних в м. Києві державних адміністрацій за   січень-жовтень 2015 року;

- узагальнену інформацію по окремим показникам, відповідальним за формування яких є Департамент житлово-комунальної інфраструктури, для проведення моніторингу соціально-економічного розвитку районів міста.

- щомісячне інформування Департаменту економіки та інвестицій про стан розрахунків споживачів з ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ПАТ «Київгаз»,ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за надані послуги.

Проводиться робота:

 - на завершальному етапі - погодження проекту Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки;

- по удосконаленню та оптимізації структури управління житлово-комунальним господарством та здійснюється моніторинг стану розрахунків населення та комунальних підприємств житлового господарства районів міста Києва за житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії.

2.4. Житлово-комунальна політика

План  роботи Управління на жовтень місяць виконано повністю.

На протязі звітного місяця організаційно забезпечено та проведено засідання  оперативних міських  штабів з підготовки  міського господарства до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О. з питань: про стан підготовки об’єктів теплопостачання, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду  2015/2016 років;

Підготовлено матеріали та взято участь у:

- засіданнях робочої групи по розробленню організаційно-правових заходів з удосконалення та оптимізації структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва (виконання рішення Київської міської ради від 09.10.2014 № 270/270 «Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва») ;

- у Розширеному засіданні Колегії виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) з питання «Про готовність міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016років».

 Організаційно забезпечено та проведено:

- нараду  під головуванням Пантелеєва П.О. з питання експлуатації будинків ДП «Наш дім»;

- нараду  з питання теплопостачання будинків «аварійного селища»;

- нараду  з питання підключення житлових будинків та об’єктів соціальної сфери до теплопостачання;

- нараду з питання передачі житлових будинків №№ 60-А, 62-А, 64, 64-А, 66/14, 66-А, 66-Б, 66-В на вул. Лісній ДП «САНАТОРНИЙ КОМПЛЕКС «ПУЩА-ОЗЕРНА»;

- нараду з питання приймання житлових об’єктів ДП «НДВА «Пуща-Водиця» та зовнішніх інженерних мереж до комунальної власності територіальної громади міста Києва;

 - нараду з питання підготовки житлового будинку № 33-А на вул. Жукова ОСББ «Лісова пісня» до опалювального сезону 2015-2016р;    

- нараду з питання забезпечення тепло- та гарячим водопостачанням об’єктів ДП «НДВА «Пуща-Водиця»;

- збори мешканців житлового будинку № 14-Б на вул. Ромена Ролана, що належить ВАТ НВП «Сатурн» з питання надання житлово-комунальних послуг;

   В рамках реалізації домовленостей між Київською міською державною адміністрацією та Урядом Швеції, Міністерство іноземних справ Швеції делегувало Північній екологічній фінансовій корпорації (НЕФКО) вивчити попередні умови щодо реалізації проекту з використання твердих побутових відходів (ТПВ) як джерела енергії для системи централізованого теплопостачання в місті Києві.

    З метою виконання цього питання Департаментом житлово-комунальної інфраструктури забезпечено зустрічі представника НЕФКО Андрія Каташова та шведських консультантантів  Anders Larkert, Carl Hillstrom з керівництвом  ПАТ "КИЇВЕНЕРГО", філіалу "Завод "Енергія" ПАТ "КИЇВЕНЕРГО", ПрАТ "Київспецтранс", Компанії "VEOLIA" в Україні, КП "Київкомунсервіс", Компанії «Waste Management Systems» та відвідування ПАТ "Київенерго", заводу "Енергія", полігону ТПВ №5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області та сортувальної станції .Waste Management Systems у с. Проліски Бориспільського району Кивської області.

    Здійснено контроль щодо виконання робіт з капітального ремонту 7 громадських вбиралень стаціонарного типу, що перебувають на балансі СВКП "Київводфонд", а також "консервації" 5 громадських вбиралень стаціонарного типу до вирішення питання щодо їх капітального ремонту.

    Спільно з КП "Київкомунсервіс" забезпечено своєчасне та у повному обсязі вивезення побутових відходів з території міста Києва та їх захоронення і термічне знешкодження на Заводі "Енергія" ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" у визначених обсягах.

    За результатами проведених робочих нарад підготовлено проекти розпоряджень  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ) «Про безоплатне прийняття гуртожитків та зовнішніх інженерних мереж  державного підприємства «Дарницький вагоноремонтний завод» до комунальної власності територіальної громади міста Києва» та «Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх інженерних мереж Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

Напередодні початку опалювального періоду заступник директора Департаменту ЖКІ Олександр Малихін прийняв участь у телепрограмі "У центрі уваги" та детально розповів як цього річ столиця готувалася до зими.

 Управління здійснює постійний контроль за пуском теплопостачання в м. Києві; моніторинг відключень житлових будинків від опалення, ГВП, ХВП, електропостачання внаслідок аварійних пошкоджень та щоденне інформування керівництва Київської міської державної адміністрації, Мінрегіону України .

Постійно ведеться робота по своєчасному і якісному розгляду звернень громадян до служби допомоги киянам КБУ «Контактний центр міста Києва 1551», до КМДА, звернення народних депутатів України, депутатів Київради, опрацьовуються доручення керівництва Київської міської державної адміністрації, її структурних підрозділів, інформаційні запити в межах компетенції, листи службової кореспонденції. Здійснюється підготовка інформації засобам масової інформації з питань віднесених до сфери житлово-комунального господарства.

Протягом жовтня  2015 року проведено особистий прийом громадян  заступником директора відповідно графіку та прийнято участь в особистих прийомах громадян директором Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.

2.5. Заходи щодо забезпечення та розвитку енергозбереження, паливно-енергетичного комплексу та у сфері питної води

Протягом місяця було виконано наступний обсяг робіт:

Щодо нарад:

- проведено нараду з представниками Національного заповідника «Софія Київська», Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту будівництва та житлового забезпечення, Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, ПАТ «Київгаз»,  щодо питання виносу магістрального газопроводу за межі території Національного заповідника «Софія Київська»;

- 22.10.2015 проведено нараду з питання обслуговування та підтримки в технічно справному стані прохідного комунікаційного внутрішньо-квартального колектору на вул. Островського;

- організовано засідання Робочої групи з розгляду питань розміщення в межах міста Києва нових або реконструкції діючих об’єктів теплопостачання 2015 рік.

Надано інформацію ЦОВВ щодо:

- повірки квартирних приладів споживання холодної та гарячої води станом на 01.10.2015 відповідно до наданої форми;

- Мінрегіону щодо котелень теплопостачальних підприємств, які працюють на природному газі по місту Києву;

- Мінрегіону щодо виконання Плану скорочення та заміщення споживання природного газу у сфері теплопостачання на 2015 рік;

- до Реєстру суб’єктів підприємницької діяльності, які отримали ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, крім виробництва, транспортування та постачання теплової енергії за нерегульованим тарифом і з централізованого водопостачання та водовідведення, крім централізованого водопостачання та водовідведення за нерегульованим тарифом щодо нових ліцензіатів на ці види діяльності;

- Міністерству енергетики та вугільної промисловості України на виконання підпункту 6 пункту 2 абзаців а, б, в рішення Ради  національної  безпеки і оборони України від 06 травня 2015 «Про стан виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від

- 4 листопада 2014 року «Про стан забезпечення енергетичної безпеки держави та невідкладні заходи щодо сталого проведення опалювального сезону 2014/2015 року» та додаткові заходи для гарантованого забезпечення вітчизняних споживачів енергоносіями, введеної в дію Указом Президента України від 28 травня 2015 №298/2015.

Підготовлено проекти розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

- «Про видачу ліцензії товариству з обмеженою відповідальністю «Експлуатаційна компанія «Комфорт-Майстер»;

- «Про видачу ліцензій товариству з обмеженою відповідальністю «БОТАНІК ХАУС СЕРВІС»;

- «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.05.2013 № 745 «Про заходи щодо зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва бюветних комплексів»;

          - рішення Київської міської ради «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2010 № 220/5032 «Про затвердження цільової програми «Питна вода міста Києва на 2011-2020 роки».

Поінформовано керівництво КМДА щодо:

- реалізації проекту між Київською міською державною адміністрацією, ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та французькою компанією «Sеureca»;

- проведеної роботи з передачі у володіння та користування ПАТ «АК «Київводоканал» безгосподарних зовнішньобудинкових каналізаційних і водопровідних інженерних мереж відповідно до рішень Київської міської ради від 27.10.2005 № 269/3730, від 31.01.2008 № 78/4550,   від 17.09.2009 № 32/2101;

- передачі у володіння та користування Товариству центрального теплового пункту, розташованого в окремій будівлі на вул. Котовського, 47;

- виконання пункту 5 протоколу Постійної комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.08.2015 № 50 «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя на території м. Києва» щодо забезпечення систематичного контролю за якістю питної води у м. Києві;

- виконання пункту 3 протоколу доручень № 143, напрацьованих під час засідання антикризового енергетичного штабу міста Києва 17.12.2014, щодо передачі громадських вбиралень, бюветних комплексів та фонтанів на баланс ПАТ «АК «Київводоканал»;

- виконання пункту 4.3 протоколу доручень від 07.08.2015 № 003/144, напрацьованих під час засідання оперативного міського штабу з підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду 2015/2016 років, щодо інвентаризації бюветних комплексів міста Києва, які не перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва або перебувають у комунальній власності, але не закріплені на праві господарського відання за СВКП «Київводфонд»;

- ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, крім виробництва, транспортування та постачання теплової енергії за нерегульованим тарифом і з  централізованого водопостачання та водовідведення, крім централізованого водопостачання та водовідведення за нерегульованим тарифом;

- п. 4 протоколу доручень №003/119 напрацьованих 18.06.2015 року під час відвідування групи компаній ТОВ «АТЕМ» стосовно можливості використання теплової енергії, яка утворюється внаслідок функціонування виробничого підрозділу компанії ТОВ «АТЕМ» за адресою: вул. Промислова, 4-Б, для підігріву води на ТЕЦ-5 СВП «КИЇВСЬКІ ТЕЦ»;

- про вжиття заходів щодо дотримання термінів  проведення гідравлічних випробувань;

- необхідності завершення робіт по ремонту інженерних мереж  та підключення до гарячого водопостачання всіх житлових будинків міста;

- створення міського паливного резерву;

- термінового зменшення споживання газу до технологічного мінімуму котельнями ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

Підготовлено та подано для узагальнення структурним підрозділам ДЖКІ інформацію щодо:

- якості води в бювету біля будинку № 32-а на вул. Героїв Дніпра;

- підготовки звітів про виконання міських цільових програм;

-відключення гарячого водопостачання мешканців житлових будинків на вулицях Рогозівській, Алма-Атинській, Волхівській, Будівельників, проспекту Миру та проспекту Возз’єднання;

- пропозиції стосовно використання коштів у сумі 97,0 тис. грн. для корегування цільової програми «Питна вода міста Києва на 2011-2020 роки»;

- функціонування бюветних комплексів комунальної власності територіальної громади м. Києва;

- інформацію про виконання заходів міських цільових програм у січні-вересні 2015 року;

- виконання пп. 19, 23, 29, 36 розпорядження від 15.05.2015 № 470 «Про підготовку міського господарства до осінньо-зимового періоду 2015/2016 років»;

- розгляду проекту розпорядження в.о. КМР ( КМДА) «Про початок опалювального сезону 2015/2016 року в місті Києві»;

- про готовність до опалювального періоду 2015/2016 років №08/ДЗ-2454;

- виконання п.8 п.14 протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 62 від 30.09.2015;

- надано інформацію на звернення, які розміщено на офіційній сторінці Департаменту у мережі Facebook, щодо неналежного гарячого водопостачання  та ремонтних робіт циркуляційного насосу;

- встановлення газових лічильників.

Інше:

- Департаменту соціальної політики надано  інформацію щодо встановлення в квартирі гр. Шевченко Н.Р. засобів обліку газу, холодної та гарячої води;

- КО «Інститут Генерального плану м. Києва» надіслано запит щодо вартості робіт до ІІ етапу Схем оптимізації систем централізованого водопостачання та водовідведення м. Києва, який включає гідравлічні розрахунки систем централізованого водопостачання та водовідведення;

- повідомлено Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища щодо виділення коштів для вирішення завдань Програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року;

- надано доручення ПАТ «АК «Київводоканал» щодо вжиття вичерпних заходів стосовно раціонального використання водних ресурсів для виробничих і соціальних потреб міста Києва;

- поінформовано ПАТ «АК «Київводоканал» щодо включення до складу Інвестиційної програми Товариства виконання проектних робіт з реконструкції ПС 110/6 кВ «Лугова»;

- надано інформацію Державній службі України з надзвичайних ситуацій щодо якості питної води в місті Києві;

- надано інформацію Уланову В.П. щодо очищення питної води в місті Києві;

- надано інформацію Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації щодо відсутності холодного водопостачання до житлового будинку № 28 на вул. Краківська;

- надано інформацію Русаковій Л.Т. щодо відсутності водопостачання житлового будинку на вул. Краківській, 28;

- надана відповідь на звернення гр. Яременко Ю.М. щодо якості питної води в бюветному комплексі на вул. Леся Курбаса, 6;

- надана відповідь на звернення гр. Якушенко щодо відновлення функціонування бювету на вул. Авіаконструктора Антонова, 2/32;

- надана відповідь на звернення гр. Криловій О.В. щодо відновлення функціонування бювету на вул. Празькій;

- надана відповідь на звернення гр. Ключкіній Н.В. щодо відновлення функціонування бювету на вул. П. Григоренка;

- надана відповідь на звернення гр. Горбача  щодо відновлення функціонування бювету на вул. Автозаводській;

- надана відповідь на інформаційний запит гр. Пороваю Г.В. щодо вжиття заходів з метою покращення якості питної води у м. Києві;

- надано 48 відповідей на звернення громадян щодо відновлення функціонування бюветних комплексів у м. Києві;

- надано 33 відповіді на звернення громадян щодо якості питної води з бюветних комплексів та їх роботи;

- надано 8 відповідей на звернення громадян щодо роботи фонтанів;

- надано відповідь ВГО «Всеукраїнське об’єднання працівників» щодо відновлення функціонування бюветного комплексу на вул. П. Чадаєва;

- надано Департаменту освіти і науки, молоді та спорту інформацію щодо впровадження проекту очищення якості води;

- поінформовано Департамент (Центр) надання адміністративних послуг щодо: переліку адміністративних послуг та забезпечення надання їх в електронному вигляді; інформаційних та технологічних карток;

- опрацювання з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України питання здійснення контролю за додержанням ліцензіатами вимог ліцензійних умов шляхом проведення планових і позапланових перевірок відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності»;

- поінформовано Департамент економіки та інвестицій з питання встановлення суб’єктами господарювання тарифів та анулювання ліцензій;

- направлені листи суб’єктам господарювання, які отримали ліцензії у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) та проваджують господарську діяльність з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії стосовно обов’язкового подання до Департаменту економіки та інвестицій необхідним документів для встановлення тарифу;

- поінформовано Приватне підприємство «БОНВОЯЖ» з питання виконавця послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води;

- поінформовано ТОВ «Сервіс-Житло-Комфорт» стосовно необхідності  подачі теплоносія в житловий будинок № 17/31-А на пров. Коломийському;

- поінформовано Солом’янську районну в місті Києві державну адміністрацію щодо переліку суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації);

- поінформовано ТОВ «САН ПАРК» стосовно зміни даних, які були зазначені в документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії з виробництва теплової енергії (крім теплової енергії, що виробляється на теплоцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії);

- щодо наявності плану заходів з обмеження обсягів споживання електроенергії;

- погоджено баланс споживання електричної потужності для споживачів ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» на листопад 2015 року;

- Департаменту земельних ресурсів надано  інформацію щодо залучення безоплатної допомоги від Уряду КНР для придбання та встановлення в Україні  збірних модульних будинків китайського виробництва, які могли б бути використані, зокрема, для проживання внутрішньо переміщених осіб.

- Департаменту промисловості та розвитку підприємництва надано  інформацію  щодо погодження переліку промислових підприємств м. Києва, які працюють зі змінним циклом роботи для застосування навантаження з 8.00 до 22.00 шляхом перенесення роботи у нічний час.

Підготовлено проекти відповідей на запити, звернення та листи з питань:

- подання споживачами копій документів під час укладання договорів про надання послуг з централізованого постачання холодної води та послуг із водовідведення;

- повернення коштів споживачам, які з 01.07.2014 за рахунок власних коштів здійснили періодичну повірку квартирних засобів обліку води;

- безкоштовного встановлення квартирних приладів обліку холодної та гарячої води (5 відповідей);

- вжиття заходів з усунення причин концентрації стічних вод на перетині вул. Промислової та пров. Промисловому в мікрорайоні Бортничі;

- запровадження програми «Безпечне місто», яка передбачає оснащення кришок люків колодязів на інженерних комунікаціях міста спеціальними замками для запобігання їх викраденню;

- застосування норм споживання послуг з централізованого постачання холодної та гарячої води;

- технічного стану колектора, розташованого біля будинку № 93 на вул. Алма-Атинській;

- укладання договору між ПАТ «АК «Київводоканал» та ПАТ «Державний ощадний банк»;

- компенсації коштів, витрачених на повірку старого та придбання нового квартирного приладу обліку холодної води;

- надано відповідь на запит народного депутата України Третьякова О.В. щодо передачі на баланс СВКП «Київводфонд» бюветного комплексу у пров. Червонозаводському, 2/13;

- надано відповідь на запит депутата Київської міської ради Прокопіва В.В. щодо включення до Програми економічного та соціального розвитку м. Києва на 2016 рік будівництво бюветного комплексу на просп. Науки, 23 у Голосіївському районі;

- надано відповідь на запит депутата Київської міської ради  Бондаренка В.Д. щодо передачі на баланс СВКП «Київводфонд» бюветного комплексу у пров. Червонозаводському, 2/13;

- надано відповідь на звернення депутата Київської міської ради Гончарова В.В. щодо відновлення бюветного комплексу на вул. Б. Гмирі;

- надано відповідь на звернення депутата Київської міської ради Бригинця П.М. щодо відновлення функціонування бюветного комплексу на вул. Попудренка у Дніпровському районі;

- надано відповідь на звернення депутата Київської міської ради Мухи В.В. щодо відновлення функціонування бюветного комплексу на житловому масиві Новобіличі у Святошинському районі;

- надано відповідь на звернення депутата Київської міської ради Ганнохи Б.І. щодо відновлення функціонування бюветного комплексу на вул. Оноре де Бальзака, 58;

- надано відповідь на звернення депутата Київської міської ради Старостенко Г.  щодо будівництва бюветного комплексу на просп. Маяковського;

- розрахунків за холодну воду, яка використовується для виробництва гарячої води ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

- передачі у володіння та користування ПАТ «АК «Київводоканал» безгосподарних мереж;

- органу ліцензування, який видав ліцензію ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

- підготовлено проект відповіді заявнику та в копії лист Адміністрації Президента України (на № 22/043813-26ПК від 02.10.2015)  на звернення про забезпечення гарячим водопостачанням та централізованим опаленням житлових будинків Войтович І. С.

- надано відповіді на звернення стосовно встановлення засобів обліку теплової енергії в житлових будинках:

2.6  Бюджетне планування, інвестиційної діяльності та реалізації проектів

Протягом жовтня 2015 року було виконано наступний обсяг робіт:

Взято участь у:

- засіданні комісії з розгляду фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств віднесених до сфери управління Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації. (15.10.2015);

- адміністративній комісії (19.10.2015);

- в організації та проведенні балансової комісії по підвідомчих підприємствах (16.10.2015).

Взято участь у нарадах щодо:

 - виїзна нарада на об'єкті "Осокорки-Північні" (06.10.2015);

- виїзна нарада з виконання протокольних доручень по об'єкту "Реконструкція та технічне переоснащення полігону ТПВ № 5".(07.10.2015);

- коригування ПКД по об'єкту "Осокорки-Північні" (08.10.2015);

- будівництва другої нитки головного каналізаційного колектора (13.101.2015);

- виїзна нарада на полігон ТПВ-5 в с. Підгірці.(20.10.2015);

-  будівництва другої нитки головного каналізаційного колектора (27.10.2015)

-  розгляду бюджетних запитів на 2016 рік (28.10.2015)

Підготовлено та подано структурним підрозділам КМДА:

  Департаменту економіки та інвестицій інформацію щодо:

- виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2015 рік в частині капітальних вкладень;

- проведення щомісячного моніторингу соціально-економічного розвитку;

- пропозиції щодо коригування Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2015 рік;

- пропозиції до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2016 рік.

 Департаменту фінансів інформацію щодо:

- подання замовлень на фінансування бюджетних коштів;

- виконання Заходів з економії бюджетних коштів відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) від 23.02.2015 р. № 147 «Про заходи щодо наповнення бюджету м. Києва, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015році»;

- додатковий бюджетний запит для внесення відповідних змін до бюджету міста Києва на 2015 рік;

- бюджетний запит на 2016 рік.

Департаменту комунальної власності:

- звіт щодо оренди майна та вільних приміщень підпорядкованих підприємств.

- Департаменту фінансів та Департаменту соціальної політики інформацію про виплату заробітної плати працівникам підпорядкованих комунальних підприємств.

Інше

- підготовлено довідки про зміни до кошторису, плану асигнувань, реєстри змін до розподілу показників кошторисів та зведених планів асигнувань та подано їх до ГУ ДКСУ м. Києва для взяття на облік;

- підготовлено реєстри змін до мережі одержувачів бюджетних коштів та подано їх до ГУ ДКСУ м. Києва для взяття на облік;

- проведено аналіз використання бюджетних коштів та виконання кошторисів загального та спеціального фондів (у розрізі одержувачів) та підготовлено узагальнену інформацію;

- надано інформацію на запит Головного управління МВС України в місті Києві;

- підготовлено лист громадській організації «Суспільно патріотичний рух «Правда» щодо надання інформації про збільшення статутного капіталу на комунальних підприємствах у 2014 -  2015 роках;

- надано інформацію Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту за напрямками використання коштів  виділених із спеціального фонду  на внески у статутний фонд;

- надано відповідь на запит народного депутата України Геращенка А.Ю щодо надання інформації про суму коштів з надходження за кодом доходів у бюджет 50110004;

- перевірено правильність нарахувань видатків служби замовника об’єкту «Будівництво другої нитки головного міського каналізаційного колектора»;

- підготовлено зауваження до наказу КП «ГВП» про здійснення функцій технічного нагляду;

- здійснено перевірку та погодження внутрішньо будівельного титулу по об’єкту БСА.

- підготовлено проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про деякі питання будівництва Другої нитки головного міського каналізаційного колектора у м. Києві»;

- опрацьовано звернення громадян щодо неприємного запаху, який надходить від Бортницької станції аерації.

2.7. Управлінням  ритуальних послуг

Відповідно до Плану основних заходів діяльності на жовтень 2015 року та доручень виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, Управлінням ритуальних послуг Департаменту ЖКІ підготовлено:

- інформацію  по підприємствам ритуальної галузі  у м. Києві Громадський раді при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальної інфраструктури;

- відомості про  військовослужбовців загиблих в АТО похованих на території кладовищ м. Києва до Українського інституту національної пам’яті;

- план заходів по відведенню земельних ділянок для розширення міських кладовищ першому заступнику голові КМДА Ніконову І.В.;

- інформацію  першому заступнику голови КМДА Ніконову І.В. щодо проведення аналізу звернень громадян до КБУ «Контактний центр міста Києва» стосовно роботи ритуальних служб;

- інформацію про стан виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2011-2015 в частині, що стосується компетенції управління Департаменту соціальної політики;

- інформацію до Департаменту фінансів щодо наданих пільг на поховання осіб, що мають трудові заслуги та заслуги перед Батьківщиною, учасника бойових дій, інвалідів війни, загиблих   учасників АТО за жовтень 2015 р.;

- інформацію щодо виконання затвердженого план-графіка виконання організаційно-правових заходів з припинення Комунального підприємства «Підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління» Департаменту комунальної власності;

- звіт  щодо економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни;

- збір та узагальнення інформації щодо поховань (кремацій) загиблих воїнів-учасників антитерористичної операції;

- графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівників КП КК АТП №2737 та  координація  за  виконанням заходів з погашення;

-  план роботи Управління ритуальних послуг ДЖКІ на листопад 2015 року;

-  інформацію для розміщення на веб-сторінці Департаменту ЖКІ та Facebook.

Проведено:

- роботу з реєстрації листів від КМКЛ щодо поховання/кремації одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян від поховання яких відмовились рідні, знайдених невпізнаних трупів;

- моніторинг з надання ритуальних послуг, що надають суб’єкти господарської діяльності різних форм власності у м. Києві за 9 міс. 2015 року;

- аналіз обсягів надання ритуальних послуг за вересень 2015 рік;

- роботу з припинення КП РБУ відповідно до затвердженого плану-графіка з його припинення. 

Підготовлено акт прийому-передачі майна, прав та обов’язків.   Проводиться робота  щодо закриття судових впроваджень.

Опрацьовано:

- звіти з праці   підпорядкованих підприємств за січень-вересень 2015 року;

- інформацію щодо перерахування податків та зборів підпорядкованими підприємствами до бюджету за 9 міс. 2015 року;

- матеріали фінансово-господарської діяльності підпорядкованих підприємств за  9 міс. 2015 року та підготовлено аналітичну довідку.

Прийнято  участь:

- у нараді у заступника голови КМДА Пантелеєва П.О.  з питання придбання земельної ділянки в районі Північного кладовища для будівництва кладовища;

Управлінням ритуальних послуг Департаменту житлово-комунальної інфраструктури опрацьовано та надано аргументовано відповідь:

- близько 38 листів на виконання доручень центральних органів влади, керівників та структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації та Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, звернень організацій та підвідомчих підприємств;

-  6 проектів листів  в т.ч.  лист за підписом голови КМДА Кличка В.В., 5 листів за підписом заступника голови КМДА Пантелеєва П.О.

- 60 звернення в т.ч. 27 заяви приватних осіб, 33 звернень до Комунальної бюджетної установи «Контактний центр м. Києва».

Прийнято начальником Управління ритуальних послуг Департаменту житлово-комунальної інфраструктури та його заступником 97 особи:

- 8 громадян з особистих питань відповідно до графіку прийому громадян;

- 89 громадян в т.ч. родичів трьох осіб загиблих учасників АТО та надано погодження на проведення поховань на напівзакритих кладовищах м. Києва.

2.8. Фінансове забезпечення, бухгалтерський облік та звітність.Контрольно-ревізійна робота

Забезпечено: фінансування підвідомчих організацій відповідно до зареєстрованих бюджетних зобов`язань, затверджених помісячних розписів доходів та видатків із врахуванням виконання показників по мережі,  виконаних обсягів робіт, наданих послуг, тощо; зарахування бюджетних коштів на особові рахунки Департаменту; перерахування коштів з особових рахунків головного розпорядника на реєстраційні рахунки одержувачів бюджетних коштів; відображення на рахунках бухгалтерського обліку всіх операцій Департаменту (ведення бух обліку); виконання доручень Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також міністерств та відомств; оплату поточних платежів по утриманню Департаменту в ГУ ДКСУ у м. Києва. Виконано ряд окремих доручень керівництва Департаменту.

Підготовлено та надано: до Департаменту фінансів замовлення на фінансування, надано до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності заяву розрахунок для перерахування коштів по листам тимчасової втрати працездатності, а також подано звіт з тимчасової втрати працездатності; подано квартальну звітність до Головного управління статистики у Шевченківському районі м. Києві, до Пенсійного фонду; індивідуальну та зведену квартальну фінансову звітність до ГУДКСУ у м. Києві та Департаменту фінансів ВО КМР КМДА. Забезпечено прийом та контроль фінансової звітності підвідомчих організацій.

Здійснено платежі відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, достовірно та в повному обсязі відображено операції у бухгалтерському обліку та звітності. Відповідно до виділення Департаментом фінансів фінансування одержувачів нижчого рівня підготовлено розподіли та надано ГУДКСУ у м. Києві.

Відповідно до письмових заяв працівників підготовлено довідки про заробітну плату для обчислення пенсії.

Забезпечено контроль за наявністю і рухом майна. Обслуговування будівлі в частині взаєморозрахунків з орендарями, сплати комунальних платежів та енергоносіїв, телефонного зв’язку послуг інформаційних систем та Інтернету.

Опрацьовано договірні документи для забезпечення функціонування Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.

Здано квартальну звітність до Пенсійного фонду, Фонду Соціального страхування з ТВП у Шевченківському районі, ГУДКСУ у м. Києві, Мінрегіонбуд України, Департаменту фінансів  ВО КМР КМДА та Департаменту комунальної власності ВО КМР КМДА.

Відповідно до постанови КМУ від 23.04.2014 № 117 «Про здійснення попередньої оплати, товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні послуги» підписані відповідні додаткові угоди та здійснено попередню оплату закупівлі послуг з енергопостачання для сталого проходження опалювального сезону.

Департаментом здійснюється закупівля товарів, робіт та  послуг у «Системі  електронних закупівель».

Проведено річну інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та рахунків Департаменту. Здійснено переміщення необоротних активів з одного структурного підрозділу у інший  та сформовано відомості наявності необоротних активів за фактичним місцем знаходження.

     2.9. Правове забезпечення

 

№ за/п

Назва документу/роботи

кількість

1

Проектів договорів, додаткових угод

Близько 20

2

Проектів наказів з кадрових питань

52

3

Проектів наказів з основної діяльності

7

4

Проектів рішень КМР

6 (у тому числі с доопрацюванням)

5

Проектів розпоряджень виконавчого органу КМР (КМДА)

25 (у тому числі с доопрацюванням)

6

Проектів розпоряджень міського голови

-

 

Забезпечено представництво (або інша процесуальна дія) у судових справах, що надходили на опрацювання до Головного управління, Департаменту

Близько 43

7

Виконання інших доручень керівництва, в тому числі підготовка листів, інформаційних довідок, не документальних доручень,  консультації співробітників

Близько 93

 

 

2.10. Робота  з персоналом

Робота сектору персоналу у жовтні 2015 р. здійснювалась у відповідності з планами роботи та дорученнями, що надходили додатково.

Основним в роботі сектору за звітний місяць було здійснення поточної роботи з кадрового менеджменту в Департаменті, в т.ч.:

- опрацювання документів з забезпечення призначення – 10 чол., переведення - 4 чол., звільнення – 2 чол. та формування особових справ новопризначених;

- організація заходів з конкурсного відбору працівників на 5 вакантних посад в Департамент, проведення конкурсу, підведення підсумків, складання протоколів засідання конкурсної комісії;

- забезпечення заходів з проведення перевірки відомостей осіб згідно наказу від 17.06.2015 № 39-ОД «Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» щодо працівників Департаменту» відповідно до встановленої черговості стосовно 13 чол., а також стосовно новопризначених осіб – 7 чол.

- здійснення заходів щодо скорочення граничної чисельності працівників та складання звітів щодо держслужбовців Департаменту на 01.10.2015 р. та вакантних посад на 01.11.2015 р.

- забезпечення підвищення кваліфікації працівників Департаменту – 6 чол.;

- опрацювання заходів з питань мобілізації військовозобов’язаних працівників Департаменту і підпорядкованих підприємств, бронювання військовозобовязаних та працевлаштування демобілізованих учасників антитерористичної операції на підприємствах галузі;

- опрацювання документів щодо керівників КП: продовження контракту з Калініченком Ю.Г.- директором ритуальної служби СКП «Київського крематорій» і  з Науменком Д. В.- директором КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва», інше. 

Працівниками сектору за місяць опрацьовано понад 150 од. службової вх. і вих. кореспонденції, підготовлено 65 наказів з кадрових і організаційних питань.

2.11 Робота сектору внутрішнього фінансового контролю та аудиту

Основні зусилля працівників сектору були направлені на здійснення контролю за належним використанням бюджетних коштів, запобіганням фактам незаконного, неефективного та не результативного використання бюджетних коштів та запобіганням нецільового використання бюджетних коштів, проведення заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням, а також здійснення контролю за їх проведенням.

На виконання Плану роботи сектору на ІІ півріччя 2015 року розпочато плановий фінансовий  аудит з оцінки діяльності підприємства щодо законності та достовірності фінансової і бюджетної звітності, правильності ведення бухгалтерського обліку на Київському комунальному виробничому підприємстві "Міськпаливо".

Контрольні доручення Київської міської державної адміністрації опрацьовані працівниками  сектору у встановленні строки.

Основні заходи плану роботи за жовтень 2015 року виконані у повному обсязі.

Основні заходи Департаменту на жовтень місяць 2015 року визначені відповідно до планів роботи, поставлених завдань, доручень та вказівок керівництва Київської міської державної адміністрації. Пропозиції щодо удосконалення діяльності Департаменту доведені до заступників, керівників структурних підрозділів.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.