Головна  →  Новини  →  25 лютого 2014

КОМЕНТАР до статті Г. Москаля на веб порталі "Українська правда"

На веб порталі «Українська Правда» 24 лютого 2014 року розміщено статтю «Москаль оприлюднив плани розгону Майдану – вимагає відкрити справи», у якій наведено Оперативний задум нейтралізації екстремістської діяльності учасників протестних заходів.

Пункт 22 вказаного Оперативного задуму встановлює:

«22. Передбачити залучення автотранспорту для вивезення наметів, сміття тощо.

Вик.: КМДА

Відп.: Начальник Департаменту ЖКГ КМДА Новіцький Дмитро Юрійович»

У зв’язку з цим, вважаю за потрібне заявити наступне:

По-перше, із зазначеним «Задумом» я вперше ознайомився 24 лютого 2014 року на веб порталі «Українська Правда». Тобто, я не тільки не був залучений до дій, а навіть і ознайомлений про включення мене до нього. Підкреслюю, жодних доручень, оперативних задумів чи інших подібних документів у період з початку грудня 2013 року і по сьогоднішній день до Департаменту не надходило і мені особисто до відома і виконання не доводились ні усно, ні у письмовому вигляді.

По-друге, моя посада та прізвище, не відповідає вказаним у «Задумі».

Я, Новицький Дмитро Юрійович, з 2010 року працював начальником Головного управління комунального господарства КМДА, а з грудня 2012 року працюю (підкреслюю) директором Департаменту житлово-комунальної (підкреслюю) інфраструктури КМДА.

Зазначені помилки вказують на те, що особа, яка формулювала пункт 22 не мала чіткого уявлення про назви структурних підрозділів КМДА та назви посад їх керівників. Навіть моє прізвище написано не вірно!

По-третє, звертаю увагу, що навіть якби я як директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА отримав такий «Задум», то не мав би жодної можливості його виконати. У сфері управління Департаменту безпосередньо чи навіть опосередковано немає жодної структури, яка б мала відповідну техніку у необхідній кількості враховуючи наявні обсяги вивезення.

Підприємства, що знаходяться у сфері управління Департаменту займаються виключно вивезенням побутових відходів з прибудинкових територій, накопичення яких здійснюється в контейнерах.

Підсумовуючи сказане, якщо б я дізнався про такий «Задум», то не тільки не виконував би його, а й повідомив про його підготовку.

 

Дмитро Новицький

Перейти до спискуВерсiя для друку