Головна  →  Новини  →  21 березня 2014

Засідання наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій

20 березня поточного року в Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось засідання наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій. На засіданні були розглянуті звернення мешканців гуртожитку на вул. Автозаводській, 25-В. Оскільки озвучені прохання не суперечать діючому законодавству всі вони були задоволені одноголосним рішенням комісії. Таким чином, мешканці, що звернулись, отримають право на приватизацію кімнат, які вони займають.
За минулий місяць було проведено вісім засідань наглядових рад у районних державних адміністраціях міста Києва. Найближчим часом, за ініціативи Комітету захисту мешканців гуртожитків України ВГО СГОУ «Народна рада» та Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, заплановано провести засідання комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань передачі відомчого житла у комунальну власність територіальної громади міста Києва та розглянути ефективність роботи наглядових рад в районах міста Києва, як ключових засобів сприяння громадянам, які проживають у гуртожитках у вирішенні їх житлових питань.

Перейти до спискуВерсiя для друку