Головна  →  Новини  →  14 березня 2019

«Київтеплоенерго» закликає учасників конкурсних процедур до прозорої та відповідальної співпраці

КП «Київтеплоенерго» у публічній комунікації називатиме підрядників, що порушують умови договору та не відповідають заявленим на платформі публічних закупівель «ProZorro» ресурсним характеристикам. Такою є офіційна позиція колективу «Київтеплоенерго», який у своїй роботі зіштовхнувся із недобросовісними діями підприємств, що перемогли на «ProZorro», однак свідомо зірвали терміни виконання за угодою зобов’язань та заблокували будь-який контакт.

Одним із таких підприємств стало ПП «УКРЗІЗ», що взяло участь у тендері на постачання чергової партії спецодягу для КП «Київтеплоенерго». За перемогу в тендері змагалися чотири компанії, однак ПП «УКРЗІЗ» подало найвигіднішу цінову пропозицію: замість 9 млн грн підприємство запропонувало виконати замовлення, відповідно до технічного завдання, за 6,5 млн грн. Термін пошиття одягу, відповідно до зобов’язань, – 8 тижнів.

Однак уже в процесі співпраці ПП «УКРЗІЗ» надіслало зразки тканин, що не відповідали вимогам закупівлі та порушило домовленості щодо передоплати. У відповідь на зауваження з боку «Київтеплоенерго» підрядник ПП  «УКРЗІЗ» припинив відповідати на листи і дзвінки замовника. На зв’язок представник підрядної організації вийшов лише 11 січня 2019 року та повідомив, що дія договору закінчилася і продовжувати його «УКРЗІЗ» не буде.

У зв’язку із вищезазначеною ситуацією КП «Київтеплоенерго» змушене було звернутися у поліцію з заявою про кримінальне правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 192 Кримінального кодексу України.

Однак, щоб провести новий тендер, КП «Київтеплоенерго» потрібно щонайменше місяць.

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» посідає ключове місце у питанні стабільного теплопостачання міста, забезпечуючи м. Київ послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Під час своєї діяльності підприємство укладає договори з підрядними організаціями на закупівлю робіт та послуг. Подібні методи роботи з боку підрядників створюють серйозні додаткові труднощі, які підприємство щоразу змушене долати.

При цьому саме КП «Київтеплоенерго», за рейтингом «ProZorro», входить у ТОП-5 замовників, які дотримуються найкращих практик, тобто процедури закупівель підприємства відповідають усім правилам та вимогам передбаченим чинним законодавством.

Колектив КП «Київтеплоенерго» закликає підприємства, що беруть участь у конкурсних процедурах, до прозорої та відповідальної співпраці і продовжуватиме називати підрядників, які цих принципів не дотримуватимуться.

Перейти до спискуВерсiя для друку