КМДА Київська міська державна адміністрація


22 травня 2019

У Києві нагородили переможців дитячого конкурсу на тему поводження з відходами «Обери чисте майбутнє!»

У Києві нагородили переможців дитячого конкурсу на тему поводження з відходами «Обери чисте майбутнє!»

Сьогодні у столиці відбулося нагородження переможців дитячого конкурсу «Обери чисте майбутнє!», в рамках якого київські школярі представили творчі доробки на тему сортування та правильного поводження з відходами. Загалом обрали 66 переможців у різних номінаціях.

Конкурс організований Комунальним підприємством «Київкомунісервіс», що здійснює функцію поводження з відходами та підприємствами-перевізниками, що працюють з «Київкомунсервісом».

«Цього року конкурс набув особливого ажіотажу серед дітей – на конкурс подали понад 300 робіт. Така небайдужість наших діток до теми екології, сортування сміття та його переробки просто вражає. Не важливо скільки тобі років, важливе твоє ставлення до чистоти й збереження природи. Ці роботи надихають і демонструють справжній європейський вибір киян – сортувати, переробляти відходи, давати сміттю «друге життя», - заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час вручення переможцям нагород.

Він повідомив, що Київ має глобальні плани щодо зменшення обсягу захоронення сміття та будівництва нового сміттєпереробного комплексу. Однак і на побутовому рівня кількість відсортованого сміття треба збільшувати й відправляти на переробку.

За словами директора Комунального підприємства «Київкомунсевіс» Максима ляшкевича, щорічний міський конкурс дитячої та юнацької творчості "Обери чисте майбутнє" проводиться з 2012 року. Конкурс проводиться в різних номінаціях, серед яких аплікація, колаж з відходів, екологічний агітаційний плакат, банер, постер, сувеніри та інші. Переможці отримали призи.

ФОТО ЗАХОДУ: ТУТ

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.