Головна  →  Новини  →  25 липня 2019

За три місяці у столиці замінили 35 км найбільш аварійних теплових мереж (+фото, відео)

За три місяці у столиці замінили 35 км найбільш аварійних теплових мереж (+фото, відео)

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» за останні три місяці замінило 35 км найбільш зношених та аварійних теплових мереж. Про це під час чергового міського штабу з підготовки до зими повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

За його словами, підприємство також провело гідравлічні випробування 78% теплових мереж міста і виходить на завершальну стадію. Проведені гідравлічні випробування 111 із 132 квартальних котельних. У результаті випробувань виявлено та усунуто майже 1,5 тисячі пошкоджень теплових мереж.

«Основні теплопостачальні організації – КП «Київтеплоенерго» та ТОВ «Євро-Реконструкція» продовжують готувати теплове господарство до роботи взимку. Паралельно «Київтеплоенерго» виконує масштабну роботу – заміну найбільш аварійних мереж та процеси децентралізації теплоджерел. На сьогодні здійснена заміна 35 км найбільш зношених та аварійних трубопроводів», – заявив Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що цього року місто виділило рекордні 500 млн грн на ремонт теплового обладнання та мереж. Планується, що до початку опалювального сезону в Києві замінять понад 100 км старих трубопроводів на більш сучасні та з попередньою ізоляцією, що суттєво знизити рівень тепловтрат.

 

Джерело: Офіційний портал Києва

Перейти до спискуВерсiя для друку