Головна  →  Новини  →  25 березня 2014

Розпочато роботу щодо розроблення нової редакції Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Києва на 2015-2020 роки

В Департаменті житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розпочато роботу щодо розроблення нової редакції Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Києва на 2015-2020 роки.

На сьогодні вже розроблено та затверджено Технічне завдання (Вимоги Замовника) на виконання науково-дослідної роботи на тему: «Розроблення нової редакції Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Києва на 2015-2020 роки. Виконавцем зазначеної науково-дослідної роботи визначено Комунальну науково-дослідну установу «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста».

Наукова робота спрямована на реформування та підвищення ефективності діяльності житлово-комунального господарства міста Києва та виконуватиметься у зв’язку із завершенням термінів дії Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Києва на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.09.2010 № 12/4824, необхідністю продовжити роботу з покращення якості надання житлово-комунальних послуг населенню міста у подальші роки та з метою приведення завдань та заходів реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Києва у відповідність до положень:

- Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року; 

- державної політики в сфері реформування і розвитку житлово-комунального господарства;

- державної політики спрямованої на укрупнення програм розвитку регіонів та одночасного зменшення кількості програм;

- ресурсів, наявних на місцевому рівні.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку