Головна  →  Новини  →  30 серпня 2019

Департамент житлово-комунальної інфраструктури проводить консультації з громадськістю щодо пріоритетності та доцільності реалізації заходів, які планується включити до бюджетного запиту на 2020 рік

Відповідно до вимог Бюджетного регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 16.05.2019 № 903/7559, Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводить консультації з громадськістю щодо визначення пріоритетності та доцільності реалізації конкретних заходів щодо розвитку житлово-комунального господарства, які планується включити до бюджетного запиту на 2020 рік.

Перший етап консультацій з громадськістю – вивчення громадської думки. Зокрема, запрошуємо киян ознайомитись із переліком конкретних заходів, які Департаментом житлово-комунальної інфраструктури планується подати для включення до бюджетного запиту та у разі необхідності надати свої пропозиції.

Презентація  запропонованих Департаментом житлово-комунальної інфраструктури заходів, які планується подати для включення до бюджетного запиту ТУТ.

Пропозиції від громади міста Києва приймаються у період з 02 вересня 2019 року до 15 вересня 2019 року на електронну адресу: zki.sip@kievcity.gov.ua. Телефон для довідок: (044)279-36-23.

У листі з пропозиціями прохання зазначати прізвище, ім’я, по батькові автора, контактний номер телефону та адресу для зворотного листування.

На другому етапі планується проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення. Про дату та місце проведення публічного заходу буде повідомлено додатково.

Перейти до спискуВерсiя для друку