Головна  →  Новини  →  20 вересня 2019

У Києві відбудеться «Міжрегіональний форум Енергоефективних Громад. Створення ОСББ - перший крок до енергоефективності»

В поточному році щорічний столичний форум енергоефективності будинкових громад «Енергоефективна столиця» проходитиме у форматі міжрегіонального заходу. Зокрема столична влада у співпраці з Проектом ЄС/ПРООН «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» "HOUSES", організовує проведення заходу «Міжрегіональний форум Енергоефективних Громад. Створення ОСББ - перший крок до енергоефективності».

Метою проведення Форуму є обмін досвідом між представниками регіонів у питаннях створення ефективного власника житла, діяльності ОСББ, впровадження заходів енергоефективності та енергоощадності у багатоквартирному житловому фонді.

До участі у Форумі запрошені представники міських рад міст Вінниці, Житомира, Черкас, Чернігова та Київської обласної ради; компаній-партнерів столиці (учасників Київської мережі енергоефективних компетенцій (КМЕК)), депутати Київської міської ради, народні депутати України - члени Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.  

Форум відбудеться 24 вересня 2019 року о 13 годині.

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, колонна зала Київської міської Ради

Програма Форуму ТУТ

Акредитація ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу:uizdpi@gmail.com

У темі листа зазначити назву події.

Перейти до спискуВерсiя для друку