Головна  →  Новини  →  21 травня 2015

Міська влада вживатиме всіх можливих заходів щодо створення сприятливих умов для здійснення органами самоорганізації населення (ОСН) контролю за якістю проведення ремонтів у житлових будинках.

Міська влада вживатиме всіх можливих заходів щодо створення сприятливих умов для здійснення органами самоорганізації населення (ОСН) контролю за якістю проведення ремонтів у житлових будинках.

Міська влада вживатиме всіх можливих заходів щодо створення сприятливих умов для здійснення органами самоорганізації населення (ОСН) контролю за якістю проведення ремонтів у житлових будинках. Ми маємо налагодити чіткі комунікаційні зв’язки на всіх рівнях, це дозволить досягти максимально якісного виконання ремонтних робіт. Про це зазначив заступник голови КМДА Пантелеєв П.О. під час робочої зустрічі з керівниками районних в місті Києві державних адміністрацій, представниками ОСН, ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», КК «Київавтодор», КО «Київзеленбуд», яка відбулась сьогодні за участі керівництва Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.

В ході зустрічі заслухали представників ОСН від кожного району міста, які окреслили проблемні питання, що виникають при взаємодії з балансоутримувачами, підрядними організаціями, замовниками робіт при здійсненні громадського контролю за якістю виконання ремонтних робіт.

Заступник голови КМДА Пантелеєв П.О. наголосив, що всі питання мають бути вирішені і залучення громадського контролю в частині визначення видів та обсягів ремонтних робіт житлового фонду, якості їх виконання – це обов’язкова вимога, яка має неухильно виконуватись.

Довідково: Положення про здійснення органами самоорганізації населення контролю за якістю проведення ремонтів у житлових будинках, переданих до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрації,  затверджено рішенням Київради від 13.11.2014 № 372/372 .

Другим питанням порядку денного наради було утримання зелених насаджень на прибудинкових територіях житлових будинків, парків, скверів. Сьогодні у місті багато старих дерев, які на вигляд зелені, але при несприятливих погодних умовах можуть нести загрозу для життя та здоров’я людей. В першу чергу це стосується тополі, яких багато в Києві, ці дерева за своєю природою досить крихкі (легко ламаються навіть при незначних поривах вітру). Тому сьогодні міська влада визначила чітке завдання щодо заміни зелених насаджень у місті, які будуть пристосовані до наших кліматичних умов та сприятимуть покращенню екологічного середовища і зроблять наше місто зеленим і красивим.

Заступник голови КМДА Пантелеєв П.О. доручив провести обстеження всіх зелених насаджень у місті, виявити старі дерева та скласти графіки їх ліквідації. Також, П. Пантелеєв зазначив, що необхідно оперативно реагувати на кожне звернення громадян з цих питань і обов’язково комісійно перевіряти кожну адресу.

Прийнято рішення застосувати комплексний підхід до вирішення цієї проблеми та залучити відповідних кваліфікованих фахівців і науковців для вироблення чіткого плану дій з урахуванням всіх особливостей такої роботи.

Крім того, в ході сьогоднішньої зустрічі обговорили проблемні питання щодо: виплати заробітної плати працівникам підприємств житлового господарства комунальної власності міста; передачі до комунальної власності територіальної громади міста Києва індивідуальних теплових пунктів та безгосподарних мереж; визначення балансоутримувачів міжквартальних та внутрішньо квартальних проїздів. 

Перейти до спискуВерсiя для друку