Головна  →  Новини  →  14 лютого 2020

Профільна комісія Київради підтримала зміни до Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках ОСББ та ЖБК

Профільна комісія Київради підтримала зміни до Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових  будинках ОСББ та ЖБК

Комісія Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу підтримала ініційовані депутатами Київради пропозиції щодо внесення ряду змін до Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ та ЖБК (програма співфінансування 70/30). Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко.

«Вчора профільна комісія Київради підтримала ряд важливих змін до механізму співфінансування енергоефективних заходів у будинках ОСББ та ЖБК, які перш за все адаптують Положення про конкурс до діючого законодавства, зокрема в частині найменування напрямків робіт. Також зміни передбачають розширення критеріїв оцінки конкурсної пропозиції, додаткові бали будуть надаватись учасникам конкурсу, які виготовили за власні кошти проєктно-кошторисну документацію та пройшли експертизу, розширюється і перелік видів гарантування оплати енергоефективних заходів. З’являється можливість подавати декільком ОСББ/ЖБК колективний проєкт, у разі якщо житлові будинки мають спільні інженерні мережі та обладнання. Крім того стане можливим завершення робіт в рамках проєкту, які були розпочаті та не завершені у попередньому році», - зазначив Дмитро Науменко.

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури зауважив, що прийняття Київрадою запропонованих змін до Положення про конкурс значно покращить його умови та сприятиме розширенню можливостей для впровадження енергоефективних заходів.

«Програма співфінансування енергоефективних заходів у житлових будинках ОСББ та ЖБК (70/30) у Києві була запроваджена в 2015 році та виходячи із практичного досвіду, пропозицій співвласників, депутатів Київради тощо положення про Конкурс постійно удосконалювалось, що дозволяло з кожним роком підвищувати обсяги впровадження енергоефективних заходів у житловому фонді. Цього разу у співпраці з депутатським корпусом ми напрацювали перелік важливих змін, які безперечно сприятимуть покращенню умов участі ОСББ та ЖБК у конкурсі», - сказав Дмитро Науменко.    

Нагадуємо, що в Києві щороку проводиться Конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ, а також у кооперативних будинках. Положення про конкурс передбачає можливість реалізувати енергоефективні проекти у будинках ОСББ та ЖБК на умовах співфінансування 70/30, де 70 % вартості робіт фінансується з бюджету міста Києва, а 30 % - внески співвласників.

Деталі про конкурс доступні за посиланням: /content/konkurs-proektiv-energozberezhennya-u-budynkah-osbbzhbk.html

Перейти до спискуВерсiя для друку