Головна  →  Новини  →  18 березня 2020

Оголошення про проведення засідання конкурсної комісії, утвореної для проведення конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ та у кооперативних будинках

Інформуємо, що о 14.00 год. 19 березня 2020 у приміщенні Департаменту житлово-комунальної інфраструктури за адресою: вул. В. Житомирська, 15А, к. 210 відбудеться засідання конкурсної комісії, утвореної для проведення конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках (програма співфінансування «70/30»).

Враховуючи, що з 12.03.2020 до 03.04.2020 на усій території України установлено карантин та запроваджено ряд обмежувальних заходів для запобігання поширенню коронавірусу СOVD-19, в столиці обмежено проведення заходів за масовою участю громадян, проведення нарад, засідань тощо скорочено, у виключних випадках заходи проводяться за умови перебування у приміщенні одночасно не більше 10 запрошених осіб.

У зв’язку із зазначеним для забезпечення прозорості прийняття рішень конкурсною комісією, засідання відбудеться в онлайн режимі без безпосередньої участі громадськості, пряме включення з місця роботи комісії буде на офіційній сторінці Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Києва в мережі Facebook.

Стежте за нашими новинами!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку