Головна  →  Новини  →  8 червня 2015

Мешканці Києва матимуть змогу контролювати якість та вчасність прибирання у житлових будинках

Мешканці Києва матимуть змогу контролювати якість та вчасність прибирання у житлових будинках

Сьогодні під час робочої наради з керівниками комунальних підприємств та РДА, яку провів заступник голови КМДА Пантелеєва П.О. узгоджено новий алгоритм дій щодо надання послуг з прибирання сходових клітин та прибудинкових територій, який планується запровадити в найближчий час. Згідно з нововведеннями мешканці Києва зможуть контролювати якість та вчасність прибирання у житлових будинках і дворах шляхом підписання актів виконаних робіт.

Наявність такого акта буде підставою для нарахування заробітної плати,формування премій та інших заохочень працівникам житлово-експлуатаційних організацій.

Передумовою прийняття такого рішення стало те, що мешканці часто нарікають на відсутність прибирання у їхніх будинках.

Також, в ході робочої зустрічі було обговорено можливість впровадження пілотного проекту комплексного благоустрою внітрішньоквартальних дворових територій житлових будинків. Планується, що план виконання робіт з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів, влаштування дитячих та спортивних майданчиків у дворах житлових будинків буде узгоджуватись з мешканцями (органами самоорганізації населення). Метою таких заходів є необхідність врахування побажань жителів будинків для створення максимально комфортних умов їх проживання.    

Перейти до спискуВерсiя для друку