КМДА Київська міська державна адміністрація


22 грудня 2020

В Київському Водно-інформаційному центрі створено «Храм води»

В Київському Водно-інформаційному центрі створено «Храм води»

Цього року в Київському Водно-інформаційному центрі (Музей води) виконали ремонтні роботи, після чого внутрішній простір історичної споруди першого централізованого водогону Києва став більш сучасним та набув ознак «Храму води». Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко.

«Після проведення ремонтних робіт в Музеї води почав працювати «Храм води», верхній ярус якого оздоблений композицією з молекул води, середній відображає різні прояви водної стихії і нижній ярус, де переміщаються відвідувачі, оздоблений у світлих тонах, що підкреслює природню чистоту та вразливість води», - зазначив Дмитро Науменко.    

Він відмітив, що в оновленому Музеї додалося сучасних спецефектів, які дозволяють відчути реалістичність подорожі у світ води.  

«В Музеї води на відвідувачів очікує екскурс на планету Земля часів, коли тільки сформувався її рельєф, утворилась атмосфера та гідросфера. Інтер’єр підземної частини, доповнений можливостями сучасної проекційної техніки та науковим контентом. Відповідними спецефектами доповнено експозицію «Океан» з величезним акваріумом та експозицію «Водовідведення», - повідомив Дмитро Науменко.

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури запросив всіх відвідати оновлений Музей води – цікаве, пізнавальне місце для всієї родини.

Нагадуємо, що Музей води знаходиться у парку "Хрещатий" за адресою: вул. М. Грушевського, 1-В.

Зараз цей заклад працює з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів у середу, четвер, п’ятницю з 10.00 до 16.00, а в суботу та неділю з 10.00 до 17.00.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.