КМДА Київська міська державна адміністрація


21 лютого 2021

Київтеплоерго ліквідувало пошкодження тепломережі на Теремках

Київтеплоерго ліквідувало пошкодження тепломережі на Теремках

Уночі, 21 лютого, аварійна бригада КП «Київтеплоенерго» завершила ремонтні роботи з усунення пошкодження тепломережі на проспекті Голосіївському, 93. Одразу розпочалось заповнення системи теплоносієм. Станом на 8:00 система була повністю заповнена. Наразі балансоутримувачі будинків завершують процес підключення тепла до житлових споруд.

Нагадаємо, роботи з усунення пошкодження тепломережі на Голосіївському проспекті розпочалися пообіді 20 лютого. Вони проводилися в екстренному режимі із залученням близько 25 працівників і 10 одиниць спецтехніки, щоб у максимально короткі терміни відновити теплопостачання. Тимчасово послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання було припинено до 172 житлових будинків. Пошкоджений трубопровід був введений в експлуатацію 43 роки тому (1978-го).

Уся інформація про терміни відновлення послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання - у Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону), (044) 500-1557 (з мобільного) або на сайті: https://1557.kyiv.ua/loginПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.