Головна  →  Новини  →  5 квітня 2021

Завершення опалювального сезону змушені перенести через погодні умови

У зв’язку з тим, що у столиці в наступні дні зберігається прохолодна погода і середньодобова температура нижча +8 градусів, відключення тепла у Києві змушені відтермінувати на кілька днів. Зокрема, в середу вночі температура опуститься до -1 градуса та можливий сніг, а в четвер температура в нічний час триматиметься на позначці 0 градусів.

Рішення також зумовлене посиленням карантинних обмежень, в зв’язку з якими школи та дитячі садки зачинені, частина киян працюють дистанційно з домівок.

Прогнози синоптиків дають підстави планувати початок відключення тепла у столиці з 10 квітня.

Також звертаємо увагу, що співвласники будь-якого багатоквартирного будинку можуть відключитись від опалення шляхом ухвалення відповідного рішення на зборах співвласників і подати відповідний протокол теплопостачальній компанії.

Соціальні об’єкти – лікарні, садочки та школи – відключатимуть лише за відповідними заявками керівників закладів.

Нагадаємо, що рішення про закінчення опалювального сезону приймається виходячи з кліматичних умов, згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами, в разі, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищуватиме 8°С.

Перейти до спискуВерсiя для друку