Головна  →  Новини  →  11 липня 2021

Виявлене під час випробувань пошкодження тепломережі під мостом Патона локалізували

11 липня о 18:30 під час гідравлічних випробувань під мостом Патона виявлено пошкодження тепломережі. Аварійна бригада КП «Київтеплоенерго» одразу локалізувала місце пошкодження. Наразі триває підготовка до проведення ремонтних робіт, які здійснять верхолази.

Випробування тепломереж у зоні теплопостачання ТЕЦ-5, у тому числі ділянки під мостом Патона, розпочали 5 серпня. Проведення гідравлічних випробувань дозволить виявити слабкі місця трубопроводу, відремонтувати пошкоджені ділянки та підготувати тепломережу до навантажень в осінньо-зимовий період. Так, після випробувань і ремонтних робіт із залученням верхолазів минулого року тепломережа під мостом Патона пропрацювала без пошкоджень найхолоднішу зиму за кілька останніх років.

Обов’язковість проведення щорічних випробувань визначено Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378.

Пошкоджений магістральний трубопровід був збудований у 1962 році (59 років тому). Він забезпечує постачання тепла до близько 200 житлових будинків на Русанівці і Березняках.

Нагадаємо, що за два минулі роки «Київтеплоенерго» провело повну реконструкцію 270 км трубопроводів.

Перейти до спискуВерсiя для друку