Оголошено переможців Конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках ОСББ/ЖБК – 2015

Конкурсна комісія, утворена Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02.04.2015 № 307 відповідно до рішення Київради від 26.12.2014 №865/865 року, визначила переможців Конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ/ЖБК.

«Кожен із проектів, який було допущено на розгляд Комісії, члени комісії та експерти детально та уважно відпрацювали, перевірили описану в проектах інформацію, в тому числі і з виїздом на місце та фотофіксацією. За результатами роботи – провели оцінювання за такими критеріями, як: енергоефективність для будинку, економія коштів для мешканців» – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він також підкреслив: «Кожен проект ми й надалі будемо супроводжувати, зокрема на етапах реалізації та контролю якості проведених робіт, адже загальну оцінку результату будемо отримувати саме за спільну роботу міської влади і ОСББ/ЖБК».

Переможцями Конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ/ЖБК визнано:

  • у Дарницькому районі: ОСББ «Флагман», ОСББ «Перший будинок», ОСББ «Осокорки-Київ», ОСББ «Вишняківська-9»;
  • у Деснянському районі: ОСББ «Данькевича-10», «ОСББ-8», ЖБК «Хімік-14», «Автотранспортник-5», ОСББ «Київенерго»;
  • у Солом’янському районі: ОСББ «Башта», ЖБК «Молодіжний», ОСББ «Замок Лева»;
  • у Шевченківському районі: ОК ЖБК «Стріла-3», ЖБК «Квазар-6», ОСББ «Хмельницький», ЖБК «Юність».

Телефон для довідок: 279-12-66.

Нагадаємо, що у місті Києві відповідно до Рішення Київради № 865/865 від 6 грудня 2014 року вперше проводиться Конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створено ОСББ/ЖБК.

Перейти до спискуВерсiя для друку