Головна  →  Новини  →  27 жовтня 2021

У Києві триває реконструкція електропідстанції «Куренівська», що забезпечує електроенергією понад 2 тисячі будинків

У Києві триває реконструкція електропідстанції «Куренівська», що забезпечує електроенергією понад 2 тисячі будинків

У Києві на завершальній стадії реконструкція електропідстанції «Куренівська». Вона забезпечує світлом частину Оболонського та Подільського районів столиці. Роботи на ній є частиною проєкту модернізації електроінфраструктури Києва, що виконує ДТЕК Київські електромережі коштом інвестиційної програми. Про це під час інспекції робіт повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Підстанція забезпечує електроенергією понад 2000 житлових будинків, 26 шкіл, 38 дитячих садків, 8 лікарень, велику кількість підприємств та установ частин Оболонського та Подільського районів Києва. Вона введена в експлуатацію у 1977 році.

«У Києві не припиняє розвиватись енергетична інфраструктура, від якої залежить комфорт у домівках киян та розвиток столиці. Зокрема, проводиться реконструкція електропідстанцій, прокладають електричні лінії. Важливо, що ДТЕК звітує про свої роботи перед місцевою громадою та обговорює з нею плани розвитку. Завдяки цьому ми розуміємо напрями її руху та, зі свого боку, підказуємо, на чому краще зробити акцент, щоб у столиці завжди було світло та тепло», – наголосив Петро Пантелеєв.

Повністю завершити всі роботи на підстанції «Куренівська» в ДТЕК Київські електромережі планують до кінця року. Загальна суми інвестицій у енергооб’єкт складе понад 41 мільйон гривень. Завдяки цьому майже 50 тисяч мешканців Києва отримають надійне та сучасне джерело електропостачання.

 

Джерело: Офіційний портал Києва

Перейти до спискуВерсiя для друку