Головна  →  Новини  →  1 липня 2015

Створення сприятливих умов для реалізації житлових прав мешканців гуртожитків

Створення сприятливих умов для реалізації житлових прав мешканців гуртожитків

Сьогодні директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Новицький провів робочу нараду з питання приймання-передачі об’єктів житлового фонду за адресами: вул. Предславинська, 26-А, 34, бульв. Л. Українки. 11, на Стратегічному шосе, 39, 41 та зовнішніх інженерних мереж до них, до комунальної власності територіальної громади міста Києва та до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Як відомо, головною умовою забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків є належність гуртожитку до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Основними проблемами, що на сьогодні заважають мешканцям вищезазначених гуртожитків реалізувати свої житлові права є відсутність технічного паспорту, необхідність проведення інвентаризації житлових та нежитлових приміщень будинку, приведення до належного технічного стану зовнішніх і внутрішньобудинкових інженерних мереж.

В ході зустрічі обговорили можливі шляхи вирішення наявних проблем, досягли домовленостей з Департаментом житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської обласної державної адміністрації щодо умов передачі підвідомчих будинків в експлуатаційне обслуговування до комунальних підприємств Печерського району на договірній основі. Дмитро Новицький надав відповідні доручення  щодо забезпечення проведення узгодженої роботи, спрямованої на врегулювання наявних проблемних питань для забезпечення мешканців гуртожитків можливістю якомога швидше реалізувати свої житлові права. 

Перейти до спискуВерсiя для друку