КМДА Київська міська державна адміністрація


6 липня 2015

Відбулась виїзна нарада Робочої групи Київради з питань діяльності заводу "Енергія"

Відбулась виїзна нарада Робочої групи Київради з питань діяльності заводу "Енергія"

Сьогодні відбулась виїзна нарада Робочої групи Київради з питань діяльності заводу "Енергія", в ході якої було обговорено питання організації громадського контролю діяльності цього сміттєспалювального заводу.

Нагадаємо, що завод «Енергія» на разі – єдиний в Україні працюючий сміттєспалювальний завод, який знаходиться у власності громади Києва та в управлінні компанії «КИЇВЕНЕРГО». Цей завод щороку термічно знешкоджує до 15 % твердих побутових відходів, що утворюються в місті Києві, і таким чином суттєво поліпшує екологічну ситуацію.

Однак, на сьогодні у Києві проблема утилізації сміття стоїть дуже гостро, адже майже тримільйонне місто щодня дає кілька тисяч тонн лише побутових відходів, і сміттєві полігони навколо столиці давно переповнені.

Тому з метою покращення екологічного стану міста існує необхідність удосконалення технологічних процесів заводу «Енергія», а також здійснення чіткого контролю за його діяльністю. Зокрема у даному випадку ефектвним може бути громадський контроль. Адже лише спільними зусиллями влади і громади можна досягти бажаних результатів.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.