Головна  →  Новини  →  27 серпня 2015

У столиці триває робота щодо формування комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки

У столиці триває робота щодо формування комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки

Враховуючи масштабність проблем у сфері житлово-комунального господарства міста Києва, які накопичувались протягом багатьох десятиріч та з метою забезпечення сталого розвитку цієї галузі Департаментом житлово-комунальної інфраструктури в установленому порядку було ініційовано розроблення Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки. На сьогодні триває активна робота у цьому напрямку і процес її формування знаходиться на завершальному етапі. 

На засіданні постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, яке відбулось 26 серпня, схвалено концепцію зазначеної Комплексної цільової програми та наголошено на актуальності та необхідності прийняття такого програмного документу.

Нагадаємо, що до проекту цієї програми включено заходи чотирьох галузевих програм, термін дії яких закінчується в 2015 році, відповідальним виконавцем яких є Департамент житлово-комунальної інфраструктури, а також нереалізовані заходи Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Києва на 2010 - 2014 роки. Це дозволить усунути дублювання заходів різними програмами та відповідно недопущення розпорошення бюджетних коштів між кількома програмами за одним напрямом.

Основними напрямами сформованого проекту Комплексної програми визначено:

- удосконалення системи управління у сфері житлово-комунального господарства;

- технічне переоснащення та підвищення енергоефективності у галузях житлово-комунального господарства;

- організаційне забезпечення розвитку житлово-комунальної сфери.

Основним індикаторним показником по всім заходам визначено показник енергоефективності.

Впровадження програмно-цільового методу планування, дозволить підвищити ефективність реалізації заходів комплексної цільової програми, яка покликана адаптувати розвиток житлово-комунального господарства міста Києва до сучасних умов, а також привести у відповідність до вимог державної політики.

На разі триває процес погодження проекту програми структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), на розгляд депутатів Київської міської ради для прийняття відповідного рішення проект Комплексної цільової програми заплановано винести вже у вересні.

Перейти до спискуВерсiя для друку