Головна  →  Новини  →  28 лютого 2014

Нарада з питань впровадження інноваційних технологій в роботі ЖКІ

Нарада з питань впровадження інноваційних технологій в роботі ЖКІ

-

Продовжується впровадження інноваційного проекту централізації контролю за роботою сектору ЖКГ, ініційований у 2013 р. Департаментом житлово-комунальної інфраструктури м. Києва.

З метою розповсюдження позитивного досвіду 18 лютого 2014 р. відбулася виїзна нарада за участю заступника директора Департаменту ЖКІ – Баженова В.В.,  представників Дарницької РДА та розробників програмно-апаратного комплексу.

На нараді обговорені позитивні моменти впровадження єдиного програмно-апаратного комплексу, спрощення роботи диспетчерського персоналу, можливість отримання оперативної інформації в режимі он-лайн та можливість створювати в режимі реального часу різноманітні аналітичні звіти.

Зазначений єдиний програмно-апаратний комплекс дозволяє:

- здійснювати одночасне прийняття близько сотні дзвінків від мешканців, які опинилися у надзвичайній ситуації;

- фіксувати всі дії диспетчера (запис розмови, час очікування на лінії тощо);

- забезпечити особисту  відповідальність диспетчера;

- здійснювати контроль за виконанням робіт тощо.

Впровадження програмно-апаратного комплексу забезпечує доступність диспетчерської служби району цілодобово та постійний контроль надання послуг диспетчерського обслуговування.

На сьогоднішній день в центральній диспетчерській Департаменту житлово-комунальної інфраструктури “1557” вже впроваджено в режимі он-лайн щільний контроль за ситуацією у 4-х районах м. Києва:  Деснянському, Дніпровському, Подільському, Голосіївському, а з квітня місяця до списку додадуться ще Солом'янський, Святошинський та Печерський районах.

Перейти до спискуВерсiя для друку