Головна  →  Новини  →  19 січня 2016

За попередніми висновками комісійних обстежень майже 400 квартир отримають перерахунок через недогрів

За попередніми висновками комісійних обстежень майже 400 квартир отримають перерахунок через недогрів

За попередніми результатами роботи комісій, які обстежують квартири, де зафіксовано недостатню температуру опалення, майже у 400 випадках необхідно зробити перерахунок. Про це сьогодні під час прес-брифінгу щодо нарахування оплати за централізоване опалення повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

«З початку цього року на гарячі лінії ми отримали майже 1,5 тисячі сигналів від мешканців щодо недостатньої температури у квартирах. У кожному районі створено комісії, до яких входять фахівці теплопостачальних підприємств (ПАТ «Київенерго» та ТОВ «Єврореконструкція») та житлових організацій, які обслуговують будинок. Звернення були структуровані та обрані для подальшої роботи. Загалом виявлено понад 800 будинків, де відсутні прилади обліку і люди скаржилися на неякісну послугу. За попередніми висновками, зафіксовано майже 400 випадків, де заміри температури підтвердили інформацію мешканців і де необхідно зробити перерахунок. Однак значна частина обстежень не виявила температурних порушень, а в багатьох випадках люди просто не відчиняли двері представникам комісії, були випадки відмов від проведення огляду помешкань», – повідомив Петро Пантелеєв.

За словами заступника голови КМДА, сформовано відповідний Акт комісійного обстеження, який зобов’язує комісію перевіряти параметри теплоносія, стан систем централізованого опалення та гарячого водопостачання, показники теплолічильника в будинку, стан запірної арматури, термоізоляції будинкових мереж.

«Крім того, члени комісії мають пересвідчитися, що в будинку відсутнє несанкціоноване переобладнання системи опалення самими мешканцями, яке часто стає причиною того, що в одному під’їзді на різних поверхах у квартирах різна температура», – підкреслив Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що виявлено три основні причини недогріву: недостатня температура теплоносія, розбалансування внутнішньобудинкової системи; недостатнє утеплення самої квартири.

«В останньому випадку ми надаємо рекомендації, але перерахунок не робимо, адже якщо оселя не утеплена, то збільшення температури теплоносія не дасть бажаного результату, а лише збільшить рахунок за спожите тепло», – сказав заступник голови КМДА.

Петро Пантелеєв запевнив, що комісії продовжуватимуть постійну роботу до завершення опалювального сезону. Їхня робота націлена на те, щоб люди змогли отримати перерахунок, не стоячи в чергах до житлово-експлуатаційних організацій чи в центрах обслуговування «Київенерго». Однак і самі мешканці мають бути вдома в зазначений час, дозволити фахівцям обстежити помешкання тощо.

З питань неякісної послуги централізованого опалення киянам необхідно звернутися за телефонами: 15-51 (з мобільного – (044) 205-73-37), 15-57 (500 15 57), 15-88.

Джерело: Офіційний Інтернет-портал КМДА

                                                                                                 

                                                                                                                

А К Т

комісійного обстеження

«__»_____________201__р.                                                                                                                 м.Київ

Комісія у складі, _________________________________ Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду __________________________ району м. Києва» ___________________________________, ________________________ РТМ «_____________________» ПАТ «Київенерго» за заявкою __________________________________________________________________ провели обстеження ____________________ житлового будинку № ______ по вул. ____________________   ____________________ району міста Києва.

В результаті обстеження встановлено:

Теплопостачання/гаряче водопостачання будинку здійснюється від _______________, який знаходиться на балансі/обслуговується _______________________.

Система ЦО/ГВП житлового будинку працює за проектною схемою _____________________________________________________________________________

Прилад обліку ТЕ тип _________________ № ______________, знаходиться на балансі/обслуговуванні ___________________________________.

Параметри теплоносія на рамці керування T1 ______, T2_______, T3_______, T4_______,t1 ______, t2______, P1______, P2______.

Стан запірної арматури____________________________________________________

Стан термоізоляції внутрішньо будинкової мережі ЦО у підвалі_________________

_____________________________________________________________________________

Стан термоізоляції внутрішньо будинкових мереж ЦО на технічному поверсі______

_____________________________________________________________________________

Несанкціоноване переобладнання системи ЦО по стояку мешканцями___________

_____________________________________________________________________________

За результатами обстеження встановлено наступні порушення у режимі надання послуг з ЦО/ГВП: ___________________________________________________________ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Виявленою причиною відхилення у режимі надання послуг є ___________________ ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Запропоновані заходи які потрібно вжити для відновлення штатного режиму надання послуг з ЦО/ГВП ______________________________________________________  ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Члени комісії: 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Файл документа: Акт_комісійного_обстеження_(тепло).pdf

Перейти до спискуВерсiя для друку