КМДА Київська міська державна адміністрація


26 січня 2016

Департамент ЖКІ презентував новому складу Постійної комісії КМР з питань ЖКГ та ПЕК проект Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки

Департамент ЖКІ презентував новому складу Постійної комісії КМР з питань ЖКГ та ПЕК проект Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Новицький представив новому складу Постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу проект Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки (далі –Проект програми).

Розроблення зазначеної Програми було ініційовано Департаментом житлово-комунальної інфраструктури  відповідно до  Порядку розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13.11.2014 № 361/361.

В ході презентації Дмитро Новицький повідомив, що проект програми сформовано з урахуванням пропозицій попереднього складу Постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, а ткож громадськості, поєднує у собі нереалізовані заходи всіх діючих на сьогодні програм, відповідальним виконавцем яких є Департамент житлово-комунальної інфраструктури та складається з трьох основних блоків:
-   удосконалення системи управління у сфері житлово-комунального господарства;
-   технічне переоснащення та підвищення енергоефективності у галузях житлово-комунального господарства;
-   організаційне забезпечення розвитку житлово-комунальної сфери.

Основна мета проекту Програми полягає у забезпеченні надійного функціонування житлово-комунального господарства м. Києва на засадах енергозбереження.

Фінансування заходів, передбачених проектом програми, заплановано здійснювати за рахунок державного бюджету, бюджету міста Києва, інших джерел фінансування, не заборонених законодавством. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації проекту програми складає 38513739,30  тис. грн.

Передбачається, що реалізація заходів Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури м. Києва на 2016-2020 роки дозволить досягти таких цілей та результатів:
- приведення обсягів витрат на реалізацію програмних заходів у відповідність до обсягів індикативних прогнозних показників видатків бюджету міста Києва на житлово-комунальне господарство на відповідні роки;
- впровадження програмно-цільового методу планування, що дозволить підвищити ефективність реалізації заходів комплексної цільової програми, основними індикаторними показниками результативності виконання якої будуть показники енергоефективності у сфері житлово-комунального господарства;
- усунення дублювання заходів різними програмами та відповідно недопущення розпорошення бюджетних коштів між кількома програмами за одним напрямом;
- адаптувати розвиток житлово-комунального господарства міста Києва до сучасних умов та привести у відповідність до вимог державної політики.

«Це чіткий детальний та всеохоплюючий план дій міської влади щодо модернізації столичної системи житлово-комунального господарства з метою суттєвого зниження рівня енергозатрат для її функціонування», – підкреслив Дмитро Новицький.

За результатами обговорення проекту програми Постійною комісією Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу прийнято рішення прийняти проект Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури м. Києва на 2016-2020 роки до розгляду спеціально створеною робочою групою, а також, вирішили подовжити термін громадського обговорення проекту програми до наступного засідання Постійної комісії КМР.

Тож запрошуємо всіх до громадського обговорення проекту Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури м. Києва на 2016-2020 роки.

Ваші пропозиції просимо надсилати до 08.02.2016 на e-mail: [email protected] з поміткою «Проект Комплексної цільової програми».При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.