Головна  →  Новини  →  24 лютого 2016

У березні стартує конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ та ЖБК на умовах співфінансування (70/30 %)

У березні стартує конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ та ЖБК на умовах співфінансування (70/30 %)

Сьогодні на засіданні комісії для проведення конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках (на умовах співфінансування – 70 % – бюджетні кошти, 30 % – кошти ОСББ/ЖБК)  одноголосно прийнято рішення розпочати проведення у 2016 році зазначеного конкурсу з 15 березня 2016 року.

Підставою для проведення цього конкурсу є рішення Київради від 6 грудня 2014 року № 865/865, яким затверджено Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках. Наразі підготовлено проект рішення Київради про внесення змін до зазначеного Положення, зокрема планується роширити напрямки, за якими буде проводитись конкурс.

Оголошення про проведення конкурсу буде офіційно оприлюднено на Інтернет-порталі КМДА, на сайті Департаменту житлово-комунальної інфраструктури та у газеті «Хрещатик».

Також, з березня у Києві стартує широкомасштабна інформаційна кампанія щодо механізмів та умов проведення зазначеного конкурсу. Фахівцями нашого Департаменту та провідними спеціалістами у галузі енергоефективності та енергозбереження у кожному з 10 районів столиці буде проводитись інформаційно-роз’яснювальна робота. Графік цих заходів буде оприлюднено разом з оголошенням про початок конкурсу.

Крім того, після оголошення конкурсу представники ОСББ та ЖБК матимуть змогу отримати необхідні консультації у Департаменті житлово-комунальної інфраструктури за адресою:  вул. Велика Житомирська, буд. 15А, каб. 14 щовівторка з 9:00 до 13:00 години та щочетверга з 14:00 до 18:00 години.

Нагадаємо, що з метою реалізації енергоефективних заходів у житловому фонді та підвищення зацікавленості власників житлових та нежитлових приміщень в житлових будинках у створенні об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у Києві в 2015 році вперше запроваджено практику реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках, в яких створені ОСББ, а також у кооперативних будинках на умовах співфінансування – 70 % – бюджетні кошти, 30 % – кошти ОСББ/ЖБК.

Департаментом ЖКІ було проведено конкурс енергоефективних проектів серед ОСББ та ЖБК, за результатами якого визначено 16 переможців, в будинках яких на умовах співфінансування виконано роботи з капітального ремонту покрівель, фасадів, внутрішньобудинкових інженерних мереж, сходових клітин і заміни вікон у під’їздах тощо. Загальна сума фінансування цих робіт з міського бюджету у 2015 році склала 3,4 млн. грн.

У поточному році масштаби таких заходів заплановано значно розширити, програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2016 рік на зазначені цілі передбачено близько 20 млн. грн.

Тож слідкуйте за новинами на нашому сайті та долучайтесь до участі в конкурсі проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва на вигідних умовах.

Перейти до спискуВерсiя для друку