Головна  →  Новини  →  5 травня 2017

Зареєстровано вже 167 заявок на виконання ремонту спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва на умовах співфінансування

Зареєстровано вже 167 заявок на виконання ремонту спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва на умовах співфінансування

Станом на 03.05.2017 відповідно до положення, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 780/1784, активні співвласники багатоквартирних будинків вже подали до КП «Київжитлоспецексплуатація» 167 заявок з пропозиціями розглянути можливість співфінансування у 2017 році робіт з реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва. Зокрема це:

  • 60 будинків, які перебувають на обслуговуванні КП «Керуючих компаній з обслуговування житлового фонду районів»;
  • 54 – будинки ЖБК;
  • 49 – будинки ОСББ;
  • 4 відомчі будинки.

Фахівцями КП «Київжитлоспецексплуатація» за поданими заявками здійснено вже  127 виїзних обстежень, складено 78 дефектних актів та виготовлено 47 кошторисів/комерційних пропозицій на загальну суму  14,06 млн. грн.

Робота активно триває, небайдужість киян до власного майна неймовірно зростає, бажаючих виконати ремонтні роботи у власних будинках на вигідних умовах все більше і більше. Закликаємо долучатися до участі в Програмі аби спільними зусиллями зробити власні будики енергоефективними та технічно модернізованими, тим більше, що обмежень по видам робіт немає.

Нагадаємо, що 22 грудня 2016 року Київська міська рада прийняла рішення № 780/1784 «Про затвердження Положення про співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва», яке дозволяє киянам виконати необхідні ремонтні роботи у власних будинках, не залежно від того створено у них ОСББ чи ЖБК, сплативши лише 30 % вартості цих робіт, 70 % - фінансується з бюджету міста Києва.

Інформаційні матеріали з цього питання ТУТ

На початку квітня поточного року було підписано перший договір про організацію здійснення робіт з реконструкції, проведення капітального ремонту, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку, де не створено ОСББ/ЖБК.

Також нагадуємо, що для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та кооперативних будинків вже третій рік успішно діє окрема програма співфінансування - Конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках. В поточному році за результатами конкурсу 136 ОСББ та ЖБК отримають гранти з міського бюджету на реалізацію енергоефективних заходів у власних будинках.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку