Головна  →  Оголошення  →  20 листопада 2017

Перенесено дату проведення Конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва

Відповідно до пункту 14 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів» (далі – Порядок) внесено зміни до пункту 9 Конкурсної документації на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва, затвердженої протоколом засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва від 12 жовтня 2017 року, а саме:

пункт 9 доповнено абзацом 6 такого змісту: «У разі недостатнього обсягу потужностей у зазначених об’єктів відходи повинні перевозитися до відповідного найближчого об’єкта поводження з відходами (небезпечними відходами у складі побутових відходів). При визначенні таких перевага надається об’єктам, на яких здійснюється перероблення твердих побутових відходів».

Враховуючи зазначене, відповідно до пунктів 14, 18 Порядку продовжується строк подання конкурсних пропозицій і кінцевий строк – 27 листопада 2017 року.

Всіх учасників Конкурсу повідомлено про перенесення дати окремими листами. 

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться об 11 годині 27 листопада 2017 року за адресою: м Київ, вул. Хрещатик, 36, каб. 514. 

Перейти до спискуВерсiя для друку