Головна  →  Новини  →  28 грудня 2017

Дарницькі житлово-експлуатаційні дільниці визнані кращими за рейтингом 2017 року

Дарницькі житлово-експлуатаційні дільниці визнані кращими за рейтингом 2017 року

«Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» отримала перше місце у міському рейтингу якості надання послуг за четвертий квартал 2017 року. Чотири комунальні житлово-експлуатаційні дільниці (ЖЕД) Дарницького району увійшли до переліку кращих за підсумками квартального рейтингування. Про це під час наради з представниками районних комунальних служб заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Ми системно працюємо над тим, аби рівень сервісу в комунальних ЖЕД ставав кращим і доступнішим, аби стереотип про структури, що не реагують на звернення людей і не виконують свої зобов’язання, був зламаний. Це непросто, зважаючи на те, що роками питанню клієнтоорієнтованості ЖЕДів не приділяли належної уваги, не кажучи вже про питання розвитку та управлінських удосконалень», – сказав він.

Петро Пантелеєв зазначив, що загальноміський рейтинг комунальних ЖЕДів Києва формується на основі наступних критеріїв: звернення киян на гарячі лінії 1551 та 1557; чистота будинків і дворів, освітлення місць загального користування, протиаварійна робота в робочий час, поточна оплата послуг, кількість скарг на грубу поведінку та хамство працівників.

«Рейтинг виявляє десятку найгірших ЖЕДів, щодо яких прийматимуть кадрові рішення, – 17 працівників керівничої ланки вже звільнені на основі цих показників. Однак ми повинні відзначати і кращі колективи, які в тих же умовах демонструють належну роботу. Це один із елементів мотивації для робітників і можливість уникнути хронічної нестачі кадрів. За результатами оцінки за четвертий квартал 2017 року найкращі показники роботи продемонстрували Дніпровський ЖЕД-406, Оболонський ЖЕД-515, Деснянський ЖЕД-316, Дарницький-ЖЕД-204, Дарницький-ЖЕД-208, Голосіївський-ЖЕД-109, Дарницький ЖЕД-206, Дарницький-ЖЕД-205», – сказав заступник голови КМДА.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку