Головна  →  Новини  →  6 березня 2018

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко прозвітував перед депутатами Київради про роботу в 2017 році

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко прозвітував перед депутатами Київради про роботу в 2017 році

Вчора, під час засідання постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко прозвітував про роботу Департаменту за 2017 рік. Зокрема він повідомив, що протягом звітного періоду Департаментом житлово-комунальної інфраструктури використано 89,3 % річного плану видатків, передбачених Департаменту житлово-комунальної інфраструктури в бюджеті міста Києва на 2017 рік, 91,6% коштів, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2017 рік та 82,6 % від запланованого обсягу фінансування з державного бюджету.

«Кошти не освоєні на 100 % здебільшого завдяки досягнутій економії на тендерах, обиралася нижча ціна конкурсної пропозиції відповідно виникла економія бюджетних коштів, які повернуті до бюджету», - пояснив Дмитро Науменко.

Серед основних важливих досягнень 2017 року директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виділив:

 • Найбільший за останні 10 років в країні інфраструктурний проект в сфері ЖКГ – будівництво другої нитки головного міського каналiзацiйного колектора у м. Києві. Роботи фінансувалися спільно коштом міського та державного бюджетів (дві третини будівництва фінансувало місто, одну третину – держава).
 • Наймасштабніший серед міст країни проект в енергозбереженні житлового фонду 70/30. В 2017 році роботи виконані в повному обсязі по 110 об’єктам.
 • Перший в країні ЕСКО-контракт в житловому будинку.
 • Найбільше серед регіонів оснащення теплолічильниками житлових будинків (рівень оснащення складає 93,37%);
 • Перша в Україні система дистанційного керування тепловим режимом шкіл та садочків на 400 об’єктів.
 • Перша теплова магістраль замінена силами і ресурсами міста.
 • Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і  будівництва технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації (5-й пусковий комплекс, підготовчі роботи). Таким чином виконано зобов’язання Української сторони в частині підготовчих робіт.
 • Технічне переоснащення філіалу «Завод «Енергія» ПАТ  «КИЇВЕНЕРГО» на вул. Колекторній, 44 у Дарницькому районі  м. Києва в частині системи очищення димових газів.
 • Будівництво 12 фонтанів, 1 бюветного комплексу і 4 артезіанських свердловин та капітальний ремонт 7 фонтанів, 21 бюветного комплексу і 2 артезіанські свердловин.
 • Реконструкція та модернізація 184 ліфтів, які введено в експлуатацію.
 • Виконання збільшення потужностей другої черги системи очистки фільтрату на полігоні твердих побутових відходів № 5, що дає можливість збільшити очистку фільтрату до 350-400 м.куб. на добу.

Крім того, у звіті відмічено проведення у 2017 році робіт з капітального ремонту об’єктів житлового фонду, інженерного захисту територій міста, впровадження системи роздільного збору побутових відходів, виконання основних завдань комунальних підприємств по поточному утриманню об’єктів комунального господарства, здійснення заходів у сфері ритуальних послуг, налагодження міжнародного співробітництва, проведення інформаційної діяльності у сфері житлово-комунального господарства, опрацювання фахівцями Департаменту вхідної документації (протягом 2017 року у Департаменті опрацьовано 37972 вхідних документів) тощо.

«За підсумками роботи у 2017 році ми сформували перспективні плани на поточний рік і вже активно працюємо над тим аби забезпечити їх 100 % виконання», - підкреслив Дмитро Науменко.

Перейти до спискуВерсiя для друку