КМДА Київська міська державна адміністрація


20 березня 2018

Департамент житлово-комунальної інфраструктури публічно прозвітував про виконання бюджету за 2017 рік

Департамент житлово-комунальної інфраструктури публічно прозвітував про виконання бюджету за 2017 рік

Відповідно до статті 28 «Доступність інформації про бюджет» Бюджетного кодексу України Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) публічно представив звіт за 2017 рік.

Представляючи громадськості звіт директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко наголосив на пріоритетності та важливості впровадження енергоефективних заходів. Зокрема мова йшла про програми співфінансування, реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва (70/30), завдяки яким люди першочергово впроваджують енергоефективні заходи у власних будинках, створюючи таким чином комфортні умови проживання та тим самим забезпечують економію власних коштів на оплаті за комунальні послуги.

«В минулому році за програмою співфінансування 70/30 у будинках, в яких створені об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках роботи виконані в повному обсязі по 110 об’єктам. Ця програма діє з 2015 року і з кожним роком має тенденцію збільшення обсягів виконаних робіт, що дає суттєві, відчутні для населення позитивні результати і ми працюємо над тим, аби забезпечити розвиток цієї програми», - повідомив Дмитро Науменко.

Він зазначив, що загалом за програмами, в рамках яких здійснюються енергоефективні заходи в 2017 році вдалося виконати такі роботи:

  • термомодернізація будівель бюджетної сфери – 11 об'єктів;
  • оснащення житлових будинків теплолічильниками – 10 751 об'єктів, що складає 95% від загальної потреби;
  • встановлення ІТП в житлових будинках – 70 об'єктів;
  • ремонт покрівлі – 322 об'єкта;
  • заміна вікон – 1407 об'єктів;
  • ремонт електромережі – 282 об'єкта;
  • ремонт мереж ХВП, ГВП, ЦО – 364 об'єктів.

Також під час звіту директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури загострив увагу на таких важливих досягненнях, як завершення найбільшого за останні 10 років в країні інфраструктурного проекту в сфері ЖКГ – будівництво другої нитки головного міського каналiзацiйного колектора у м. Києві та своєчасна, якісна реалізація унікального проекту – вперше виконані силами і ресурсами міста масштабні роботи з реконструкції теплової магістралі на проспекті Соборності.

«В цілому у 2017 році за кожним напрямком діяльності Департаменту житлово-комунальної інфраструктури було реалізовано багато важливих для міста проектів і на разі перед нами стоїть завдання в поточному році покращити результати нашої роботи», - підкреслив Дмитро Науменко.

Заступник начальника управління бюджетного планування, інвестиційної діяльності та реалізації проектів – начальник відділу інвестиційної діяльності та реалізації проектів Руслан Яткевич повідомив, що протягом звітного періоду Департаментом житлово-комунальної інфраструктури використано 89,3 % річного плану видатків, передбачених Департаменту в бюджеті міста Києва на 2017 рік, 91,6% коштів, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2017 рік та 82,6 % від запланованого обсягу фінансування з державного бюджету. Кошти не освоєні на 100 % здебільшого завдяки досягнутій економії на тендерах, обиралася нижча ціна конкурсної пропозиції відповідно виникла економія бюджетних коштів, які повернуті до бюджету.  

Детальний звіт у презентаційному матеріалі ТУТ.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.