Головна  →  Новини  →  25 травня 2018

До Дня Києва Водно-інформаційний центр проведе день „відкритих дверей”

27 травня 2018 року у Водно-інформаційному центрі традиційно буде проводитись день „відкритих дверей”, під час якого гості свята  зможуть чудово провести час в улюбленому місці відпочинку киян та гостей міста –  парку „Хрещатий”.

Під час заходу всі бажаючі  матимуть змогу безкоштовно ознайомитись з виставковою експозицією Центру та знайти для себе багато корисної і цікавої інформації про те, звідки береться вода, який стан водних ресурсів та, найголовніше, як ощадливо їх використовувати, щоб питної води було вдосталь для наступних поколінь.

На гостей Водно-інформаційного центру чекає святкова інформаційно-розважальна програма з водної тематики, яка буде представлена на прилеглій до споруд Водно-інформаційного центру території парку Хрещатий, де облаштовуються імпровізовані ігрові майданчики з водним тиром, „рибалкою” для малят, зеленою галявиною для рухливих ігор, шоу бульбашок та музичним супроводом з улюбленими  композиціями людей різних поколінь на фоні прохолодних струменів світломузичного фонтану. Ігрове дійство під час свята буде забезпечуватись студентами Національного університету харчових технологій.

Новинкою дня «відкритих дверей» будуть музично – розважальний фестиваль дитячої моди і майстер – класи від Дитячого продюсерського центру «Бебіфотостар»  та картинний вернісаж від художників Дмитра Ульянова та Оксани Тригуб – Милашевич.

Організатори: Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА, ПрАТ«АК« Київводоканал», Комунальне підприємство „Водно-інформаційний центр”.

Учасники:  Дитячий продюсерський центр «Бебіфотостар», Торгова марка «БонАква», Національний університет харчових технологій, Художники Оксана Тригуб – Милашевич, Дмитро Ульянов.

Дата  та час проведення: 27 травня 2018 року, з 10.00 до 18.00.

Місце проведення: КП „Водно-інформаційний центр” (вул. Грушевського, 1 В),  парк Хрещатий.

Телефон для довідок: (044)279-53-80 (Береговий О.)

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ДО ВОДНО-ІНФОРМАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ!

Перейти до спискуВерсiя для друку