Головна  →  Новини  →  8 червня 2018

«Київтеплоенерго» усунуло 1,4 тисяч пошкоджень теплових мереж в рамках підготовки міста до зими

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» продовжує підготовку міста до нового опалювального сезону. В міжсезоння підприємство вже виявило та усунуло майже 1.4 тисячі пошкоджень теплових мереж. Про це під час прес-ланчу заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що цього року завершилася угода з ПАТ «Київенерго» і функції постачання гарячої води та опалення з травня виконує комунальне підприємство «Київтеплоенерго» (КТЕ). Підприємство також виконує підгттовку теплового господарства до зими.

«Наразі тривають гідравлічні випробування, які необхідні для виявлення та усунення найбільш аварійних ділянок мереж. В ході випробувань працівники «Київтеплоенерго» виявили та провели ремонт 340 ділянок. Також в ході роботи виявлено та усунуто 990 експлуатаційних пошкоджень теплових мереж», - сказав Пантелеєв.

Заступник голови КМДА повідомив, що підприємство незабаром отримає нову техніку, в тому числі протиаварійну. Тривають поставки закуплених матеріалів – трубопроводів для ремонту аварійних ділянок.

Перейти до спискуВерсiя для друку