Головна  →  Новини  →  12 червня 2018

У рамках співпраці між Києвом та Мюнхеном створили Київську мережу енергоефективних компетенцій

У рамках співпраці між Києвом та Мюнхеном створили Київську мережу енергоефективних компетенцій

У результаті виконання проекту «Консультування та підвищення кваліфікації в сфері енергоефективності м. Києва» створена Київська мережа енергоефективних компетенцій. Вона допомагатиме киянам у процесі реалізації енергоефективних проектів та здійснюватиме відповідні організаційні, технічні та інші консультації. Про це йшлося під час зустрічі заступника голови КМДА Петра Пантелеєва з координатором проектів управління європейських справ та міжнародної співпраці мерії м. Мюнхен Жакліни Костіч та голови Департаменту енергетики та клімату (WECFMunich) Катаріни Хаберсбруннер.

«Дякую представникам муніципалітету міста Мюнхен за плідну співпрацю в рамках спільного проекту з Києвом. У результаті цієї спіпраці ми здобули цінний практичний досвід в комунікації з громадою. Адже якісний та прозорий діалог з людьми - це чи не половина успіху для обєднання зусиль на шляху до енергоефективності. Сьогодні ми презентували Київську мережу енергоефективних компетенцій (КМЕК), яка стане майданчиком для консультацій киян з питань впровадження енергоефективних заходів у їхніх будинках», - сказав Пантелеєв.

Зі свого боку, Катаріна Хаберсбруннер зауважила, що КМЕК допоможе подолати відсутність знань у людей про енергоефектині технології та ноу-хау в цій сфері і стануть платформами, що сприятимуть тому, що мешканці краще розбиратимуться в питаннях енергозбереження.

Довідка:  У 2016 році було розпочато проект «Консультування та підвищення кваліфікації в сфері енергоефективності міста Києва», про що була підписана відповідна угода на рівні профільних експертів з німецьким об’єднанням BayernEnergie та WECF, а також київських спеціалістів щодо підготовки програми співробітництва у сфері енергоефективності та енергозбереження на 2016-2018 роки. В рамках проекту експерти м. Мюнхен взяли участь у семінарах, що відбулися у місті Києві в періоди з 01 по 03 березня 2016 року та з 01 по 03 червня 2016 року. У грудні 2017 року проведено тренінг для спеціалістів мережі за участі німецьких експертів з енергоефективності. На червень 2018 року заплановано проведення завершальної частини проекту, під час якої відбудеться офіційне відкриття Київської мережі енергоефективних компетенцій.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку