Головна  →  Новини  →  29 серпня 2018

Виконані роботи з термомодернізації середньої ЗОШ № 166 дозволять щорічно економити 360-370 тис грн – Дмитро Науменко

Виконані роботи з термомодернізації середньої ЗОШ № 166 дозволять щорічно економити 360-370 тис грн – Дмитро Науменко

На завершальному етапі знаходиться процес виконання робіт з термомодернізації (реконструкції) ще однієї будівлі бюджетної сфери – середня загальноосвітня школа № 166, що знаходиться у  Солом’янському районі міста Києва за адресою:  вул. Єреванська, 20. Прогнозована річна економія після проведення комплексної термомодернізації складатиме орієнтовно 40%  (194-195 Гкал) від фактичного споживання тепла в рік, що дозволить щорічно економити 360-370 тис грн (згідно діючих тарифів). Про це під час інспектування виконання робіт з термомодернізації ЗОШ № 166 повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко.

«Ця школа збудована ще у 1960 році, відповідно конструкції будівлі та інженерне обладнання потребували модернізації у першу чергу для запобігання втрат тепла та енергії, адже економія енергоресурсів дає можливість економити значні кошти, які доцільно спрямувати на розвиток та освіту дітей», – відмітив Дмитро Науменко

Він зазначив, що з метою підвищення енергетичної ефективності будівлі та зменшення споживання житлово-комунальних послуг у будівлі ЗОШ № 166 реалізовані дуже важливі заходи. Зокрема: виконано утеплення цоколя нижче та вище рівня мощення; утеплення зовнішніх стін мінераловатними плитами товщиною 150 мм.; замінено  вхідні двері та вікна на енергозберігаючі; замінено покрівлю на металочерепицю та проведено утеплення горища теплоізоляційні плитами товщиною 200 мм; здійснено реконструкцію внутрішньої системи опалення (встановлення опалювальних приладів із термостатичними регуляторами); реконструйовано внутрішню систему вентиляції (припливно-витяжна); модернізовано системи освітлення із заміною освітлювальних приладів на світлодіодні.

«Я дуже радий, що до 01 вересня нам вдалось термодернізувати ще одну школу та таким чином створити комфортні умови для навчання 700 дітей, роботи педагогів та персоналу цієї школи, адже переконаний, що саме комфортні умови праці та навчання є одним з найважливіших факторів успішного навчального процесу. Нашою метою є створення таких умов у всіх закладах освіти, адже діти – це майбутнє нашої країни і в першу чергу ми маємо дбати про них», - зауважив Дмитро Науменко.

Разом з тим директор ДЖКІ подякував директору школи та представникам відділу освіти Солом’янської РДА за плідну співпрацю, проведену на належному рівні організаційну роботу та побажав їм успішного навчального року.

Більше фото заходу ТУТ

Перейти до спискуВерсiя для друку