Головна  →  Новини  →  17 вересня 2018

Інформація про стан гуртожитку на вулиці Польовій, 19/8 та забезпечення житлових умов його мешканців

Інформація про стан гуртожитку на вулиці Польовій, 19/8 та забезпечення житлових умов його мешканців

Місто може забезпечити координацію для вирішення питання мешканців гуртожитку на вулиці Польовій, 19/8, аби не допустити порушення їхніх житлових прав. Особливо зважаючи на те, що гуртожиток перебуває у власності приватного підприємства. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час зустрічі з мешканцями гуртожитку та представниками власника будівлі – ПрАТ «Трест Київміськбуд-2».

Гуртожиток на вулиці Польовій, 19/8 збудований у 1953 році та знаходиться у приватній власності ПрАТ «Трест Київміськбуд-2». У відповіді, що офіційно надійшла на запит Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації щодо ситуації з гуртожитком, ПрАТ «Трест «Київміськбуд-2» повідомили наступне.

У результаті проведеної експертизи підприємство «Трест «Київміськбуд-2» прийняло рішення про проведення реконструкції та повідомило про необхідність вивільнення займаних кімнат. Підприємство підготувало альтернативне житло в інших гуртожитках «Трест Київміськбуд-2». Наразі зазначеною пропозицією скористалися 12 сімей з 41.

Сьогодні відбулась зустріч представників міста, мешканців гуртожитку та ПрАТ «Трест Київміськбуд-2».

«Місто не є балансоутримувачами або власниками гуртожитку, але ми виступаємо координаторами, щоб не допустити порушення прав та безпеки родин, що там проживають. Завдяки сприянню міста, у гуртожитку усунули пошкодження мережі та відновили постачання води. Ми вислухали аргументи й зауваження обох сторін і відпрацюємо питання, щоб учасники діалогу дійшли законного компромісу», – сказав посадовець.

 

Джерело: Офіційний портал Києва

Перейти до спискуВерсiя для друку