Головна  →  Новини  →  21 березня 2014

День „відкритих дверей” з нагоди відзначення Всесвітнього дня води в КП„Водно-інформаційний центр”

День „відкритих дверей” з нагоди відзначення Всесвітнього дня води в КП„Водно-інформаційний центр” (22 березня 2014 року)

Організатори: Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА, Комунальне підприємство „Водно-інформаційний центр” та торгова марка «БонАква».

Беруть участь: Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА – 86»,

Дата та час проведення: 22 березня 2014 року, з 10.00 до 17.00

Місце проведення: КП „Водно-інформаційний центр”, вул. Грушевського, 1В ( Європейська площа, парк Хрещатий).

22 березня КП «Водно – інформаційний центр» та торгова марка «БонАква» традиційно об`єднують свої зусилля в організації та проведенні дня «відкритих дверей» з нагоди відзначення Всесвітнього дня води. Завдяки цій ініціативі всі бажаючі можуть безкоштовно ознайомитись з виставковою експозицією Центру та знайти для себе багато корисної і цікавої інформації про те, звідки береться вода, який стан водних ресурсів та, найголовніше, як ощадливо їх використовувати, щоб питної води було вдосталь для наступних поколінь.

В рамках дня «відкритих дверей» за ініціативи ВЕГО «МАМА-86» демонструватиметься коротка версія фотовиставки «Річка Либідь» та анонсуватиметься екологічна акція з відновлення витоку річки Глибочиця, що запланована на квітень.

Запрошуємо до Водно-інформаційного центру!

Телефон для довідок : 279 – 53 – 80 (Береговий Олександр Леонідович)

Перейти до спискуВерсiя для друку