Головна  →  Новини  →  20 лютого 2019

Оголошено результати Конкурсу проектів з реалізації у 2019 році енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ та ЖБК

Оголошено результати Конкурсу проектів з реалізації у 2019 році енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ та ЖБК

Сьогодні, 20 лютого 2019 року відбулося засідання комісії для проведення конкурсу проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також у кооперативних будинках (ЖБК), під час якого прийнято рішення щодо результатів Конкурсу енергоефективних проектів, які будуть реалізовані у 2019 році.

Зокрема, оцінивши проекти учасників відповідно до критеріїв, затверджених Положенням про конкурс, конкурсна комісія одноголосно ухвалила рішення про визнання переможцями конкурсу поточного року 168 ОСББ/ЖБК.

Загальна вартість робіт, передбачених проектами-переможцями за рахунок коштів бюджету становить 225 млн. грн. Враховуючи, що у 2019 році на реалізацію проектів переможців конкурсу у міському бюджеті передбачено лише 100 млн. грн., роботи на об’єктах переможців 2019 року будуть виконуватися в межах наявних бюджетних призначень. Водночас Комісія відхилила, як такі, що не відповідали критеріям відбору та не містили пропозицій щодо підвищення енергоефективності у житлових будинках, конкурсні пропозиції (проекти) 16 ОСББ та ЖБК міста Києва.

Адресний перелік об’єктів переможців конкурсу у 2019 році буде затверджений розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та оприлюднений в установленому порядку в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

Крім того, враховуючи ситуацію, що склалася, кількість та актуальність конкурсних пропозицій (енергоефективних проектів) комісія одноголосно прийняла рішення про необхідність виділення додаткового фінансування на реалізацію у 2019 році енергоефективних проектів на умовах співфінансування та звернеться до постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку щодо розгляду можливості виділення бюджетних коштів до обсягів, необхідних для виконання робіт на всіх об’єктах переможців конкурсу 2019 року.

Перелік переможців ОСББ/ЖБК: ТУТ

Перейти до спискуВерсiя для друку