Головна  →  Новини  →  31 жовтня 2022

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ!

04.11.2022 року о 10-00 відбудеться засідання Київської міської територіальної  комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах (далі – Територіальна комісія) за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кімната 514.

 

У разі наявності заборгованості з різниці в тарифах відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення», підприємства тепло-, водопостачання мають право надати до Територіальної комісії на узгодження

 

 розрахунки обсягів заборгованості з різниці в тарифах та підтвердні документи відповідно до  постанов Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року №  932 (зі змінами) «Про затвердження Типового положення про територіальну комісію з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах»; від 15  вересня 2021 року № 977 (зі змінами) «Про затвердження Методики визначення заборгованості з різниці в тарифах».

 

Розрахунки обсягу заборгованості з різниці в тарифах суб’єкти господарювання направляють до Територіальної комісії за адресою: 01044, м.  Київ, Хрещатик, 36. Телефон секретаря комісії: 044-272-06-24.

 

Звертаємо увагу, що розрахунки обсягу заборгованості з різниці в тарифах, подані суб’єктами господарювання до Територіальної комісії, оприлюднюються в інформаційно-телекомунікаційній системі «Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва» та на офіційному веб-сайті НКРЕКП не пізніше ніж за три робочих дні до їх розгляду на засіданні Територіальної комісії.

Перейти до спискуВерсiя для друку